„Regitra“ atnaujina transporto priemonės registracijos liudijimo formą

Šių metų liepos 1 d. keisis transporto priemonės registracijos liudijimo forma. Atnaujintoje formoje atsiras Lietuvos herbas – Vytis, nebeliks keleto neaktualių ir perteklinių duomenų, o liudijime pateikti duomenys bus išdėstyti patogiau, atsižvelgiant į jų aktualumą.

Senojo pavyzdžio registracijos liudijimai liks galioti ir toliau – klientams jų keisti nereikės, o pageidaujantys gauti naująjį liudijimą, jį galės patogiai užsisakyti internetu. Registracijos liudijimo išdavimo kaina nesikeis.

Liepos 1 d. „Regitra“ pradės išduoti naujo pavyzdžio transporto priemonės registracijos liudijimo blanką. Iki liepos 1 d. išduoti senojo pavyzdžio registracijos liudijimai liks galioti ir toliau, tad jų klientams keisti nereikės.

Pagrindiniai pasikeitimai

Naujo pavyzdžio registracijos liudijime bus atvaizduotas Lietuvos herbas – Vytis, kuris nuo praėjusių metų spalio mėn. yra integruotas ir  į transporto priemonių registracijos numerio ženklus.

Atnaujintame registracijos liudijime nebeliks keleto neaktualių ir perteklinių duomenų – valdytojo / savininko įmonės kodo, variklio vardinio sūkių skaičiaus, taip pat informacijos, kad transporto priemonė varoma hibridine pavara – ši informacija bus nurodoma prie degalų tipo.

Liudijime keisis duomenų išdėstymas – duomenys bus išdėstyti patogiau, atsižvelgiantį jų aktualumą: viršutinėje dalyje, bus nurodomas valstybinis registracijos numeris, identifikavimo numeris ir valdytojo duomenys. Vidurinėje dalyje bus nurodomi transporto priemonės techniniai duomenys. Apatinė registracijos liudijimo dalis bus skirta savininko, kai jis nėra transporto priemonės valdytojas, duomenims ir papildomai informacijai.

Taip pat liepos 1 d., keičiantis VĮ „Regitra“ juridiniam statusui, bus pakeistas liudijimą išduodančios institucijos pavadinimas – Akcinė bendrovė „Regitra“. Atnaujinto liudijimo spalva bus šiek tiek šviesesnė nei senojo, o formatas išliks toks pat – 210×105 mm.

Užsakyti galima tiesiog internetu

Senojo tipo registracijos liudijimų keisti nereikės, tačiau, jei asmuo pageidautų arba savąjį pamestų, sugadintų – jį galima patogiai užsisakyti tiesiog internetu. Svarbu pastebėti, jog užsakant paslaugą internetu, registracijos liudijimas bus pristatomas per kurjerį ar į siuntų savitarnos terminalus. Naujo pavyzdžio registracijos liudijimo išdavimo kaina liks ta pati – 11,30 Eur, o užsakant internetu, kaip įprasta, yra taikoma 20 proc. nuolaida, todėl jis kainuoja – 9,04 Eur.

Keičiasi ir galingųjų keturračių registracijos liudijimas

Nuo liepos 1 d. taip pat keičiasi ir galingųjų keturračių registracijos liudijimas, kuris bus spausdinamas ant balto A4 formato lapo. Naujo pavyzdžio registracijos liudijimo išdavimo kaina – 8,98 Eur.

Senojo pavyzdžio galingųjų keturračių registracijos liudijimas galios ir toliau, tad jo keisti nereikės. Svarbu pastebėti, jog užsakyti naująjį ar atnaujinti turimą senojo pavyzdžio registracijos liudijimą galingiesiems keturračiams bus galima tik „Regitros“ padaliniuose.

„Regitra“ kviečia taupyti savo laiką

Kiekvieną kartą, kai baigia galioti vairuotojo pažymėjimas ar reikia įregistruoti automobilį, dažniausiai nusiteikiame, kad tai pareikalaus nemažai laiko ir kantrybės. Tačiau daugelis vairuotojų vis dar nustemba sužinoję, kad daugumą paslaugų  galima gauti greitai ir patogiai – tiesiog internetu. O pagamintas vairuotojo pažymėjimas ar automobilio registracijos liudijimas bus pristatytas tiesiai į namus ar artimiausią paštomatą.

„Regitros“ duomenimis, vairuotojo pažymėjimų užsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m. internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2024 m. iki birželio mėn. – 35 proc. nuo visų išduotų vairuotojo pažymėjimų.

Kalbant apie automobilių, kurie jau buvo anksčiau registruoti Lietuvoje, registravimo internetu tendenciją per paskutinius trejus metus yra pastebima, kad ši kinta neženkliai ir išlieka apie 36 proc.

Vairuotojo pažymėjimas ar registracijos liudijimas – tiesiai į namus

„Daugelis vis dar nustemba, kad vairuotojo pažymėjimą galima pasikeisti tiesiog internetu, o nuotraukas ir parašus „Regitra“ pasiima tiesiai iš Gyventojų registro. Vykti į padalinį nereikia net ir norint atsiimti dokumentą, nes jį galime pristatyti tiesiai į namus ar artimiausią paštomatą. Tas pats ir registruojant automobilį – jei jis jau buvo registruotas Lietuvoje, tai viską galima susitvarkyti internetu, o visus dokumentus ir, jei reikia, numerio ženklus pristatome į namus“, – sako „Regitros“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Ingrida Čiapė.

Siekdami greičiau ir patogiau teikti paslaugas savo klientams, svarbią reikšmę skiriame siuntų tarnybų paslaugoms. Įprastai apie 50 proc. vairuotojo pažymėjimų yra išsiunčiama į paštomatus ar per kurjerį. Tai leidžia mūsų klientams taupyti savo laiką ir išvengti papildomo apsilankymo padaliniuose.

Komunikacijai pasitelkė atpažįstamas nepatogumo situacijas

„Regitra“ pradeda informacinę kampaniją, kuria bus siekiama pakviesti žmones taupyti savo laiką bei išvengti nereikalingų rūpesčių.

„Norime vairuotojams priminti, kad yra alternatyvos, padėsiančios sutaupyti daug laiko, neišėjus iš namų lengvai ir greitai atlikti įprastus procesus. Mes negalime padaryti taip, kad žmonėms nereiktų keisti vairuotojo pažymėjimo ar registruoti automobilio, tačiau galime šiuos procesus maksimaliai palengvinti, pasiūlant paslaugas gauti tiesiog internetu. Apie tai ir kalbame naujojoje kampanijoje „Viens du ir ramu“, kurią sukūrėme kartu su partneriais“, – teigia I. Čiapė.

Kūrybinės rinkodaros agentūros „Dear Problem“ vadovė Lina Vigraitė sako, kad komunikacija efektyvesnė tuomet, kai vartotojas atpažįsta save, susitapatina su situacija, žinute. Komunikacijos esminė užduotis – pasakyti vartotojui tai, ką jis jau žino, tik pamiršo.

„Žiniai apie elektronines paslaugas perteikti, pasitelkėm iliustratyvios animacijos formą, kurioje hiperbolizavome komiškas kelionės į „Regitrą“ situacijas. Personažai – Ramunė ir Ramūnas – demonstruoja ir įkūnija tą nepatogumo jausmą, kurį gali sukelti paprastos, bet būtinos procedūros, kaip vairuotojo pažymėjimo keitimas ar automobilio registravimas. Ir viso to galima išvengti. Spausk regitra.lt, viens du ir bus ramu. Tikimės, kad draugiškai empatiška komunikacijos kalba paskatins vartotojus keisti įpročius ir šios kampanijos rezultatai pranoks lūkesčius“, – sako L. Vigraitė.

Pagal „Regitros“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite