Rajono vadovai ir ūkininkai į renginį vyko drauge

Konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, Kaune, kartu su trimis geriausiai ūkininkaujančiomis mūsų rajono šeimomis dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės vadovai, vykę į šventę tuo pačiu autobusiuku. Gal tai gražios tradicijos pradžia, nes iki šiol mūsų rajono ūkininkai ir rajono vadovai į šią ceremoniją vykdavo atskirai.

Šilutės rajono delegacija konkurso „Metų ūkis“ apdovanojimo ceremonijoje, vykusioje „Girstučio“ kultūros ir sporto centre, Kaune.
Laimučio Brundzos („Ūkininko patarėjas“) nuotr.

 

Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas pasidžiaugė, kad jau 22 kartą rengiamoje geriausių šalies ūkininkų pagerbimo ceremonijoje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Šį kartą rajono vadovai į Kauną važiavo kartu su visa šilutiškių delegacija.
„Savivaldybės vadovai padeda organizuoti laureatų vykimą į Kauną. Iškilmingoje ceremonijoje paprastai jie būna kartu su geriausiais mūsų ūkininkais. Dalyvauja Kaimo reikalų skyriaus vadovas, dažnai kartu vyksta Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės skyriaus vadovė Ina Kuzmienė. Tenka keliauti grupelėmis, susitinkame Kaune. O šį kartą vykome visi vienu autobusu. Tikėkimės, kad Savivaldybei įsigijus naują mikroautobusą, keliauti visiems Šilutės atstovams drauge kartu taps įprasta, nes taip buvo smagiau ir kelias neprailgo“, – sakė Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas.
Šiemet mišraus ūkio ūkininkams Virginijai ir Kazimierui Gudžiūnams iš Vilkyčių pripažinta pirmoji vieta. Šiuos ūkininkus savo kalboje paminėjo Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, pasidžiaugęs puikiai tvarkomu ūkiu. II vieta atiteko Albinai ir Romui Undžiams iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos, besiverčiantiems daržininkyste ir braškininkyste, o III vieta – Danutei ir Linui Venckams iš Juknaičių seniūnijos, kurie turi pieno ūkį. Geriausiems ūkininkams įteiktos krištolinės statulėlės ir Žemės ūkio ministerijos padėkos raštai.
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Povilas Budvytis pasveikino mūsų krašto ūkininkus, dėkodami už Pamario krašto garsinimą, sunkų darbą ir palinkėjo puikaus derliaus ateinančiais metais.
2015 m. konkurse „Metų ūkis“ dalyvavo 41 Lietuvos savivaldybėje 140 ūkių įregistravę ūkininkai. Žemdirbius sveikino ir jiems dėkojo premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, LR Seimo nariai.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Moksleivius kviečia dalyvauti konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

28-ąjį kartą skelbiamas konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Kviečiami dalyvauti 9–12 klasių ir gimnazijų 1–4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas – puoselėti moksleivių pilietiškumą, skatinti juos domėtis dabarties krašto saugumu ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija. Jaunimas turi galimybių susipažinti su šiuolaikine Lietuvos kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema. Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė, padeda Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Kauno technologijos universitetas. Trimis etapais vyksiančio konkurso premijų fondas – 1800 Eur, kurį

Policijai vos spėjus pagirti…

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Praėjusį savaitgalį reidų metu nesulaikius nė vieno neblaivaus vairuotojo, šią savaitę jų vėl yra. Kovo 18-20 d. Tauragės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas. Patikrinta 441 transporto priemonė (Tauragėje – 115, Šilalėje – 122, Pagėgių sav. – 94, Šilutėje – 74). Pažeidimų nenustatyta. Kovo 21-os vakare Saugose sustabdytas automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo neblaivi (1,67 prom.) moteris, gim. 1992 m. Kovo 20 d. po pietų

Kviečia registruotis norinčius prekiauti šilutės miesto šventėje

2023 m. gegužės 27 d. vyks Šilutės miesto šventė. Organizatoriai kviečia tautodailininkus, liaudies meistrus, prekybininkus iki 2023 m. gegužės 19 d. registruotis norinčius prekiauti šventės metu. Registraciją tvarko Ramutė Girskienė, Šilutės seniūnijos žemėtvarkos inžinierė, tel. 8 441 62 124, 8 699 20 567, el. p. ramute.girskiene@silute.lt 2021-12-16 Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-861 nustatytas naujas vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) viešose vietose išdavimą dydis – 2,00 Eur/kv. m. Prieš atlikdami mokėjimą susisiekite su atsakingu darbuotoju ir pasitikslinkite galimus prekybos vietų dydžius. Rekvizitai:

Lietuvos bankas išleido monetą „Kartu su Ukraina“

Lietuvos bankas į apyvartą kovo 16 d. išleido proginę 2 eurų monetą „Kartu su Ukraina“. Didžioji už monetas gautų lėšų dalis (išskyrus nominalą ir pridėtinės vertės mokestį) bus skirta Ukrainai padėti. Kiekvieno, perkančio monetą, pagalba – 10 Eur, bendra monetos kaina – 14,52 Eur. Pagalbos lėšos bus pervestos į Ukrainos nacionalinio banko atidarytą sąskaitą humanitarinei pagalbai rinkti. Šią monetą – tiek numizmatinėje pakuotėje, tiek ritinėliais – galima nusipirkti Lietuvos banko el. parduotuvėje monetos.lb.lt ir Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

Taip pat skaitykite