Rajono vadovai ir ūkininkai į renginį vyko drauge

Konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, Kaune, kartu su trimis geriausiai ūkininkaujančiomis mūsų rajono šeimomis dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės vadovai, vykę į šventę tuo pačiu autobusiuku. Gal tai gražios tradicijos pradžia, nes iki šiol mūsų rajono ūkininkai ir rajono vadovai į šią ceremoniją vykdavo atskirai.

Šilutės rajono delegacija konkurso „Metų ūkis“ apdovanojimo ceremonijoje, vykusioje „Girstučio“ kultūros ir sporto centre, Kaune.
Laimučio Brundzos („Ūkininko patarėjas“) nuotr.

 

Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas pasidžiaugė, kad jau 22 kartą rengiamoje geriausių šalies ūkininkų pagerbimo ceremonijoje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Šį kartą rajono vadovai į Kauną važiavo kartu su visa šilutiškių delegacija.
„Savivaldybės vadovai padeda organizuoti laureatų vykimą į Kauną. Iškilmingoje ceremonijoje paprastai jie būna kartu su geriausiais mūsų ūkininkais. Dalyvauja Kaimo reikalų skyriaus vadovas, dažnai kartu vyksta Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės skyriaus vadovė Ina Kuzmienė. Tenka keliauti grupelėmis, susitinkame Kaune. O šį kartą vykome visi vienu autobusu. Tikėkimės, kad Savivaldybei įsigijus naują mikroautobusą, keliauti visiems Šilutės atstovams drauge kartu taps įprasta, nes taip buvo smagiau ir kelias neprailgo“, – sakė Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas.
Šiemet mišraus ūkio ūkininkams Virginijai ir Kazimierui Gudžiūnams iš Vilkyčių pripažinta pirmoji vieta. Šiuos ūkininkus savo kalboje paminėjo Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, pasidžiaugęs puikiai tvarkomu ūkiu. II vieta atiteko Albinai ir Romui Undžiams iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos, besiverčiantiems daržininkyste ir braškininkyste, o III vieta – Danutei ir Linui Venckams iš Juknaičių seniūnijos, kurie turi pieno ūkį. Geriausiems ūkininkams įteiktos krištolinės statulėlės ir Žemės ūkio ministerijos padėkos raštai.
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Povilas Budvytis pasveikino mūsų krašto ūkininkus, dėkodami už Pamario krašto garsinimą, sunkų darbą ir palinkėjo puikaus derliaus ateinančiais metais.
2015 m. konkurse „Metų ūkis“ dalyvavo 41 Lietuvos savivaldybėje 140 ūkių įregistravę ūkininkai. Žemdirbius sveikino ir jiems dėkojo premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, LR Seimo nariai.

Vaidotas VILKAS

Hits: 50

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite