Rajono vadovai ir ūkininkai į renginį vyko drauge

Konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, Kaune, kartu su trimis geriausiai ūkininkaujančiomis mūsų rajono šeimomis dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės vadovai, vykę į šventę tuo pačiu autobusiuku. Gal tai gražios tradicijos pradžia, nes iki šiol mūsų rajono ūkininkai ir rajono vadovai į šią ceremoniją vykdavo atskirai.

Šilutės rajono delegacija konkurso „Metų ūkis“ apdovanojimo ceremonijoje, vykusioje „Girstučio“ kultūros ir sporto centre, Kaune.
Laimučio Brundzos („Ūkininko patarėjas“) nuotr.

 

Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas pasidžiaugė, kad jau 22 kartą rengiamoje geriausių šalies ūkininkų pagerbimo ceremonijoje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Šį kartą rajono vadovai į Kauną važiavo kartu su visa šilutiškių delegacija.
„Savivaldybės vadovai padeda organizuoti laureatų vykimą į Kauną. Iškilmingoje ceremonijoje paprastai jie būna kartu su geriausiais mūsų ūkininkais. Dalyvauja Kaimo reikalų skyriaus vadovas, dažnai kartu vyksta Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės skyriaus vadovė Ina Kuzmienė. Tenka keliauti grupelėmis, susitinkame Kaune. O šį kartą vykome visi vienu autobusu. Tikėkimės, kad Savivaldybei įsigijus naują mikroautobusą, keliauti visiems Šilutės atstovams drauge kartu taps įprasta, nes taip buvo smagiau ir kelias neprailgo“, – sakė Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas.
Šiemet mišraus ūkio ūkininkams Virginijai ir Kazimierui Gudžiūnams iš Vilkyčių pripažinta pirmoji vieta. Šiuos ūkininkus savo kalboje paminėjo Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, pasidžiaugęs puikiai tvarkomu ūkiu. II vieta atiteko Albinai ir Romui Undžiams iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos, besiverčiantiems daržininkyste ir braškininkyste, o III vieta – Danutei ir Linui Venckams iš Juknaičių seniūnijos, kurie turi pieno ūkį. Geriausiems ūkininkams įteiktos krištolinės statulėlės ir Žemės ūkio ministerijos padėkos raštai.
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Povilas Budvytis pasveikino mūsų krašto ūkininkus, dėkodami už Pamario krašto garsinimą, sunkų darbą ir palinkėjo puikaus derliaus ateinančiais metais.
2015 m. konkurse „Metų ūkis“ dalyvavo 41 Lietuvos savivaldybėje 140 ūkių įregistravę ūkininkai. Žemdirbius sveikino ir jiems dėkojo premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, LR Seimo nariai.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite