Programa įgyvendinta, kas padaryta?

Artėjančiame Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstoma, ar pritarti Klaipėdos regiono integruotos teritorijų vystymo programos 2022 m. įgyvendinimo ataskaitai. 2022 m. buvo vykdomos veiklos, susijusios su projektų įgyvendinimu (rengiami, tikslinami dokumentai, vykdomi darbai, įsigyjama įranga ir baldai).

Rekonstrukcijos darbai baigti visuose aštuoniuose Šilutės objektuose: Rusnės g., Uosto g., Statybininkų g., Klaipėdos g., Žuvų g., Šilutės polderio teritorijoje su prieigomis, Janonio parke bei Turgaus aikštėje. Šiuo metu rengiamos Uosto g., Polderio teritorijos su prieigomis bei Turgaus aikštės užbaigimo deklaracijos.

Įsigyta projekto „Šilutės H. Šojaus dvaro pastatų komplekso įveiklinimas, pritaikant viešiems kultūros poreikiams“ įranga ir baldai (kompiuterinė ir biuro įranga, laboratorinė įranga, medžio ir metalo apdirbimo įranga, popieriaus restauravimo įranga), sumontuoti langų roletai, paveikslų pakabinimo sistemos, apšvietimas, sumontuoti metaliniai baldai ir stelažai, nupirkta multimedijos įranga ir buitinė technika, sumontuoti ekspozicijų baldai ir konstruktyvai. Įrenginėjama instaliacinė ir programinė įranga. Finansavimo sutartis pratęsta iki 2023 m. vasario 28 d.

Baigtas įgyvendinti projektas „Šilutės H. Šojaus dvaro parko teritorijos sutvarkymas ir pritaikymas rekreacijai“.

Projektas „Šilutės miesto Lietuvininkų g. ir Tilžės g. gretutinių teritorijų viešųjų erdvių sutvarkymas, suformuojant rekreacijai ir aktyviai miestiečių veiklai patrauklias erdves“ sėkmingai įgyvendintas.

2020 m. sausio 17 d. pasirašyta projekto „Šilutės miesto istorinio parko infrastruktūros sutvarkymas, sukuriant sąlygas aktyviam poilsiui, sveikatingumo renginiams“ finansavimo sutartis. Parengtas investicinis projektas, techninis projektas bei miškotvarkos projektas, parengtas darbo projektas. Atlikta 95 proc. rangos darbų. Pasirašytos įrangos pirkimo sutartys: vaikų žaidimo aikštelės, tualeto bei sporto inventoriaus.

Baigtas įgyvendinti projektas „Daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo, esančio Šilutės mieste tarp Parko g., Lietuvininkų g. ir Liepų g., kompleksinis sutvarkymas“.

Projekto „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio Tilžės g. 12, pritaikymas bendruomenės poreikiams“ remonto darbai baigti, vykdomos veiklos.

 

Rekonstruoti Šilutės Lietuvininkų ir Tilžės gatvių pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengtas gatvės apšvietimas (pasiektas rodiklis – įdiegtos saugų eismą gerinančios ir aplinkosaugos priemonės). Sutvarkytos P. Jakšto, H. Zudermano, Knygnešių, M. Jankaus, Lauko ir Miško gatvės.

Tokią informaciją savivaldybės Tarybos nariams pateikė Planavimo ir plėtros skyriaus viešojo administravimo institucijos specialistė Aušra Stakvilevičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite