Profesijos riteris Egidijus Kuzminskas

Jeigu laikytumėmės angliškų tradicijų, nuo šiol UAB „Šilutės prekyba“ valdybos pirmininką – direktorių Egidijų Kuzminską turėtume vadinti seru. Nes taip Anglijoje ir Amerikoje kreipiamasi į tuos, kuriems suteiktas riterio titulas. Profesijos riteriu E. Kuzminską nominavo Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Apie Egidijui Kuzminskui įteiktą apdovanojimą liudija „Profesijos riterio“ sertifikatas ir ženklas.

„Profesijos riterio“ titulas, su tai paliudijančiu sertifikatu ir ženkleliu Egidijui Kuzminskui kooperatinės bendrovės „Lietuvos kooperatyvų sąjunga“ siūlymu įteiktas pirmąjį liepos savaitgalį Rokiškio dvare. Minint Lietuvos kooperatinio judėjimo 92-ąsias metines, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys dar dvi tokias pat nominacijas įteikė ir E. Kuzminsko kolegoms iš Jonavos ir Širvintų.
Nominacija „Profesijos riteris“ įsteigta 2002 metais. Lietuvos pramonininkų konfederacija šia nominacija siekia paskelbti ir paviešinti plačiajai visuomenei asmenis, svariai įtakojančius tiek atskirų verslo struktūrų, tiek pačios konfederacijos veiklą, pasišventimą ir ištikimybę profesijai, eleganciją ir etikos normų puoselėjimą versle, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.
Šiemet sueina 25 metai, kai Egidijus Kuzminskas dirba dabartinėje UAB „Šilutės prekyba“, kurios veikla prasidėjo dar sovietiniais metais nuo kooperatinio judėjimo.
„Per tą laiką keitėsi santvarkos, darbiniai santykiai. Reikėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų arba išnykti. Klysdami, griaudami ir vėl statydami, mokydamiesi išgyvenome. Buvo ir mums sunku, kartais vaikščiodavome ties išlikimo briauna“, – prisiminė prabėgusį ketvirtį amžiaus E. Kuzminskas.
Pasak E. Kuzminsko, išgyvenus krizę, atėjo šiek tiek lengvesni laikai. Uždirbtos lėšos investuojamos į parduotuvių atnaujinimą. Vietoje nugriautos senosios, visiškai nauja UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė statoma Vilkyčiuose, o Degučiuose naujas statinys atsiras šalia jau esančios parduotuvės.
„Ką darysime su senąja parduotuve, dar neapsisprendėme. Turimo sklypo dydis leido statyti naują pastatą šalia esančio, todėl taip ir padarėme, neskubėdami nugriauti senosios parduotuvės. Kol kas ją planuojame naudoti pagalbinėms patalpoms, o vėliau žiūrėsime“, – pasakojo E. Kuzminskas.
Abi naujosios kaimų parduotuvės duris atvers jau šį rudenį.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Šiandien Lietuvoje siaus labai stiprus vėjas, ypač vakariniuose šalies rajonuose. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) stiprina budinčias pajėgas ir ruošiasi operatyviai likviduoti galimus gedimus bei prašo gyventojų gamtos stichijų metu būti atidiems. Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui? Svarbu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius laidus, būtinai nedelsiant apie tai pranešti ESO telefonu 1852. Pateikiame keturis svarbiausius elgesio principus, padėsiančius išvengti skaudžių nelaimių. Pagrindinis dalykas, kurį turi atsiminti kiekvienas, tai pastebėjus nutrūkusį elektros

Vilkyškiuose sekmadienį Mišias aukos vyskupas

Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šį sekmadienį (spalio 24 d.) 14 val. šv. Mišias aukos Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius.   Po šv. Mišių bažnyčios šventoriuje bus šventinamas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti. Kunigas Kęstutis Pajaujis kviečia visus dalyvauti.

Taip pat skaitykite