Profesijos riteris Egidijus Kuzminskas

Jeigu laikytumėmės angliškų tradicijų, nuo šiol UAB „Šilutės prekyba“ valdybos pirmininką – direktorių Egidijų Kuzminską turėtume vadinti seru. Nes taip Anglijoje ir Amerikoje kreipiamasi į tuos, kuriems suteiktas riterio titulas. Profesijos riteriu E. Kuzminską nominavo Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Apie Egidijui Kuzminskui įteiktą apdovanojimą liudija „Profesijos riterio“ sertifikatas ir ženklas.

„Profesijos riterio“ titulas, su tai paliudijančiu sertifikatu ir ženkleliu Egidijui Kuzminskui kooperatinės bendrovės „Lietuvos kooperatyvų sąjunga“ siūlymu įteiktas pirmąjį liepos savaitgalį Rokiškio dvare. Minint Lietuvos kooperatinio judėjimo 92-ąsias metines, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys dar dvi tokias pat nominacijas įteikė ir E. Kuzminsko kolegoms iš Jonavos ir Širvintų.
Nominacija „Profesijos riteris“ įsteigta 2002 metais. Lietuvos pramonininkų konfederacija šia nominacija siekia paskelbti ir paviešinti plačiajai visuomenei asmenis, svariai įtakojančius tiek atskirų verslo struktūrų, tiek pačios konfederacijos veiklą, pasišventimą ir ištikimybę profesijai, eleganciją ir etikos normų puoselėjimą versle, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.
Šiemet sueina 25 metai, kai Egidijus Kuzminskas dirba dabartinėje UAB „Šilutės prekyba“, kurios veikla prasidėjo dar sovietiniais metais nuo kooperatinio judėjimo.
„Per tą laiką keitėsi santvarkos, darbiniai santykiai. Reikėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų arba išnykti. Klysdami, griaudami ir vėl statydami, mokydamiesi išgyvenome. Buvo ir mums sunku, kartais vaikščiodavome ties išlikimo briauna“, – prisiminė prabėgusį ketvirtį amžiaus E. Kuzminskas.
Pasak E. Kuzminsko, išgyvenus krizę, atėjo šiek tiek lengvesni laikai. Uždirbtos lėšos investuojamos į parduotuvių atnaujinimą. Vietoje nugriautos senosios, visiškai nauja UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė statoma Vilkyčiuose, o Degučiuose naujas statinys atsiras šalia jau esančios parduotuvės.
„Ką darysime su senąja parduotuve, dar neapsisprendėme. Turimo sklypo dydis leido statyti naują pastatą šalia esančio, todėl taip ir padarėme, neskubėdami nugriauti senosios parduotuvės. Kol kas ją planuojame naudoti pagalbinėms patalpoms, o vėliau žiūrėsime“, – pasakojo E. Kuzminskas.
Abi naujosios kaimų parduotuvės duris atvers jau šį rudenį.

Vaidotas VILKAS

Hits: 68

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuo balandžio 20 dienos draudžiama žvejoti karšius

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad balandžio 20 d. įsigaliojo draudimas Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose žvejoti karšius (išskyrus karšių žvejybą polderiuose). Karšių žvejyba draudžiama iki gegužės 20 d. „Kaip ir kiekvienais metais, norime atkreipti žvejų dėmesį, kad balandžio 20 d. įsigaliojo draudimas žvejoti karšius. Aplinkosaugininkai ypatingą dėmesį skirs tiems ruožams, kuriuose yra pagrindinės šių žuvų nerštavietės“, – teigė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas. Pasak aplinkosaugininko, karšiai – viena gausiausių žuvų populiacijų. Tai vyraujanti Kuršių

Kaip ministras siūlo išvalyti marias ir pajūrį?

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas: „Siekdami išvalyti upes ir ežerus, marias ir pajūrį, turime stipriau reglamentuoti mineralinių trąšų naudojimą. „Lietuvoje reikėtų organizuoti ne tik mineralinių trąšų apskaitą, bet apskritai nusistatyti kitą prioritetą – mineralines trąšas keisti mėšlo grąžinimu į dirvą“, – mano aplinkos ministras. Tokią perspektyvą mažinant žemės ūkio sukuriamą taršą jis išreiškė penktadienį susitikęs su nevyriausybine organizacija „Aplinkosaugos koalicija“, kuri ministrui išreiškė trąšų naudojimo ir taršos jomis monitoringo būtinybę. „Mėšlo naudojimas yra ypač griežtai reglamentuotas, o mineralinės trąšos ne – tai absurdiška. Mineralinėms

Koronaviruso infekcijos statistika: 1113 nauji susirgimai, 14 žmonių mirė

Lietuvoje praėjusią parą, balandžio 20-ąją, ištyrus 11913 ėminių, koronaviruso infekcija patvirtinta 1113 žmonių, mirė 14 žmonių, skelbia Statistikos departamentas. Nuo pandemijos pradžios bendras COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius šalyje pasiekė 236533. Per praėjusią parą COVID-19 infekcija pražudė 14 žmonių. Jų amžius buvo nuo 30 iki 99 metų. Bendras šalies mirčių skaičius nuo COVID-19 – 3802. Kaip skelbia Statistikos departamentas, naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, Lietuvoje trečiadienio rytą siekia 515,9 atvejo. Pastarųjų 7 dienų naujų atvejų vidurkis parai

Nepritarta siūlymui Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas trečiadienį vienbalsiai nepritarė siūlymui Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paskelbti nedarbo diena. Komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sakė, kad per 30 metų nusistovėjo tradicijos, kaip šalyje minima ši diena, o įvedus laisvadienį jos nutrūktų. „Tradicijos labai gyvos su žvakelių degimu languose, su paskaitomis, su liudininkų atsiminimais, specialiomis pamokomis. Jei padarytume laisvadienį, šita tradicija nutrūktų“, – komiteto posėdyje trečiadienį sakė M. Lingė. Jis akcentavo, kad žiūrint iš ekonominio taško, Lietuva išsiskiria kaip viena daugiausiai laisvadienių turinčių

Taip pat skaitykite