Profesijos riteris Egidijus Kuzminskas

Jeigu laikytumėmės angliškų tradicijų, nuo šiol UAB „Šilutės prekyba“ valdybos pirmininką – direktorių Egidijų Kuzminską turėtume vadinti seru. Nes taip Anglijoje ir Amerikoje kreipiamasi į tuos, kuriems suteiktas riterio titulas. Profesijos riteriu E. Kuzminską nominavo Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Apie Egidijui Kuzminskui įteiktą apdovanojimą liudija „Profesijos riterio“ sertifikatas ir ženklas.

„Profesijos riterio“ titulas, su tai paliudijančiu sertifikatu ir ženkleliu Egidijui Kuzminskui kooperatinės bendrovės „Lietuvos kooperatyvų sąjunga“ siūlymu įteiktas pirmąjį liepos savaitgalį Rokiškio dvare. Minint Lietuvos kooperatinio judėjimo 92-ąsias metines, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys dar dvi tokias pat nominacijas įteikė ir E. Kuzminsko kolegoms iš Jonavos ir Širvintų.
Nominacija „Profesijos riteris“ įsteigta 2002 metais. Lietuvos pramonininkų konfederacija šia nominacija siekia paskelbti ir paviešinti plačiajai visuomenei asmenis, svariai įtakojančius tiek atskirų verslo struktūrų, tiek pačios konfederacijos veiklą, pasišventimą ir ištikimybę profesijai, eleganciją ir etikos normų puoselėjimą versle, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.
Šiemet sueina 25 metai, kai Egidijus Kuzminskas dirba dabartinėje UAB „Šilutės prekyba“, kurios veikla prasidėjo dar sovietiniais metais nuo kooperatinio judėjimo.
„Per tą laiką keitėsi santvarkos, darbiniai santykiai. Reikėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų arba išnykti. Klysdami, griaudami ir vėl statydami, mokydamiesi išgyvenome. Buvo ir mums sunku, kartais vaikščiodavome ties išlikimo briauna“, – prisiminė prabėgusį ketvirtį amžiaus E. Kuzminskas.
Pasak E. Kuzminsko, išgyvenus krizę, atėjo šiek tiek lengvesni laikai. Uždirbtos lėšos investuojamos į parduotuvių atnaujinimą. Vietoje nugriautos senosios, visiškai nauja UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė statoma Vilkyčiuose, o Degučiuose naujas statinys atsiras šalia jau esančios parduotuvės.
„Ką darysime su senąja parduotuve, dar neapsisprendėme. Turimo sklypo dydis leido statyti naują pastatą šalia esančio, todėl taip ir padarėme, neskubėdami nugriauti senosios parduotuvės. Kol kas ją planuojame naudoti pagalbinėms patalpoms, o vėliau žiūrėsime“, – pasakojo E. Kuzminskas.
Abi naujosios kaimų parduotuvės duris atvers jau šį rudenį.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tvarus garderobas: kaip jį susikurti kiekvienam?

Žodis „tvarumas“ jums vis dar asocijuojasi su vėjo jėgainėmis ar elektriniais automobiliais? Be reikalo. Aplinkos tausojimu galima užsiimti ir vaikščiojant po prekybos centrą bei ieškant naujų marškinėlių ar renkantis suknelę. To savo klientus moko socialinio verslo įmonės įkūrėja, Copie prekės ženklo steigėja ir draugiško aplinkai garderobo kūrėja Gerūta Navickaitė. Ji pataria, kaip elgtis kuo atsakingiau ir padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, kurioje gyvename. Mada – tvarumo ir ekologijos problema Norint pagaminti vienerius džinsus pramonininkai sunaudoja apie 8000 litrų vandens nuo

Šią savaitę sugrįš ir 29 laipsnių karščiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šios savaitės orus: po lietaus sugrįžta šiluma ir net karščiai. Sinoptikai prognozavo, kad šiandien, pirmadienį, tankesnių debesų kaupėsi vakarinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, čia ir palijo. Temperatūra įdienojus pakils iki 19-22, šalies pietryčiuose 23-24 laipsnių. Rugpjūčio 9 d., antradienį, naktį debesys sklaidysis, bet kai kur šiaurės vakariniuose rajonuose trumpai palis. Paryčiais vietomis matomumą mažins nusidriekęs rūkas. Temperatūra kris iki 9-14, pajūryje bus 15-16 laipsnių. Antradienio dieną debesų vis dar bus nemažai, vietomis iš jų sulauksime

Vagystė Rusnėje: nuostoliai siekia 6,5 tūkstančio

Policija informuoja apie rugpjūčio 5-8 d. užfiksuotus įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Rugpjūčio 4-5 d. Ilgbrastės k., Švėkšnos sen.,  iš moteriai, gim. 1951 m., priklausančio garažo buvo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, grąžtas, akumuliatoriaus krautuvas ir du akumuliatoriniai suktuvai. Nuostolis 1000 eurų. Rugpjūčio 6 d. naktį Ramučių k., Gardamo sen., neblaivus (2,16 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairuodamas automobilį BM, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, ir atsitrenkė griovyje į pakelės medį. Vairuotojas ir neblaivus (1,97 prom.) keleivis, gim. 1996 m.,

NEZ Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape Lietuvos himnas nesuskambo

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse baigėsi visą savaitgalį trukęs ralio kroso festivalis. Šeštadienį čia varžėsi Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato dalyviai  Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato dalyviai. Priešingai nei šeštadienį, sekmadienio lenktynėse lietuviai liko varžovų iš Latvijos ir Estijos šešėlyje. Sekmadienį prie starto antrame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape stojo beveik keturios dešimtys dalyvių, kurie varžėsi penkiose klasėse. „NEZ Touring Car“ įskaitoje susigrūmė du estai, suomis ir latvis. Po dramatiško finalo

Taip pat skaitykite