Profesijos riteris Egidijus Kuzminskas

Jeigu laikytumėmės angliškų tradicijų, nuo šiol UAB „Šilutės prekyba“ valdybos pirmininką – direktorių Egidijų Kuzminską turėtume vadinti seru. Nes taip Anglijoje ir Amerikoje kreipiamasi į tuos, kuriems suteiktas riterio titulas. Profesijos riteriu E. Kuzminską nominavo Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Apie Egidijui Kuzminskui įteiktą apdovanojimą liudija „Profesijos riterio“ sertifikatas ir ženklas.

„Profesijos riterio“ titulas, su tai paliudijančiu sertifikatu ir ženkleliu Egidijui Kuzminskui kooperatinės bendrovės „Lietuvos kooperatyvų sąjunga“ siūlymu įteiktas pirmąjį liepos savaitgalį Rokiškio dvare. Minint Lietuvos kooperatinio judėjimo 92-ąsias metines, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys dar dvi tokias pat nominacijas įteikė ir E. Kuzminsko kolegoms iš Jonavos ir Širvintų.
Nominacija „Profesijos riteris“ įsteigta 2002 metais. Lietuvos pramonininkų konfederacija šia nominacija siekia paskelbti ir paviešinti plačiajai visuomenei asmenis, svariai įtakojančius tiek atskirų verslo struktūrų, tiek pačios konfederacijos veiklą, pasišventimą ir ištikimybę profesijai, eleganciją ir etikos normų puoselėjimą versle, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.
Šiemet sueina 25 metai, kai Egidijus Kuzminskas dirba dabartinėje UAB „Šilutės prekyba“, kurios veikla prasidėjo dar sovietiniais metais nuo kooperatinio judėjimo.
„Per tą laiką keitėsi santvarkos, darbiniai santykiai. Reikėjo prisitaikyti prie naujų sąlygų arba išnykti. Klysdami, griaudami ir vėl statydami, mokydamiesi išgyvenome. Buvo ir mums sunku, kartais vaikščiodavome ties išlikimo briauna“, – prisiminė prabėgusį ketvirtį amžiaus E. Kuzminskas.
Pasak E. Kuzminsko, išgyvenus krizę, atėjo šiek tiek lengvesni laikai. Uždirbtos lėšos investuojamos į parduotuvių atnaujinimą. Vietoje nugriautos senosios, visiškai nauja UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė statoma Vilkyčiuose, o Degučiuose naujas statinys atsiras šalia jau esančios parduotuvės.
„Ką darysime su senąja parduotuve, dar neapsisprendėme. Turimo sklypo dydis leido statyti naują pastatą šalia esančio, todėl taip ir padarėme, neskubėdami nugriauti senosios parduotuvės. Kol kas ją planuojame naudoti pagalbinėms patalpoms, o vėliau žiūrėsime“, – pasakojo E. Kuzminskas.
Abi naujosios kaimų parduotuvės duris atvers jau šį rudenį.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite