PRICER.LT palygina prekes: malta kava „Bellarom Gold“ prieš „Dallmayr prodomo“. Ar nusipelnėme mokėti daugiau?

Kiek kavų, tiek nuomonių. Vienas iš tų produktų, kuris turi savo mylėtojus, nekentėjus, įpratusius. Todėl įdomu lyginti tinklo prekių ženklą su tikrai populiariu prekių ženklu. Lyginame Lidl Bellarom Gold maltą kavą 250 g su Dallmayr Prodomo malta kava 250 g. Pradedame nuo kainų.

Kainos

Lidl Bellarom Gold malta kava 250 g – 3,39 Eur

Dallmayr Prodomo malta kava 250 g – 6,79 Eur

Skirtumas 3,40 Eur už pakelį. Už Dallmayr reikia sumokėti 100 proc. brangiau nei Bellarom.

Sudėtys

Sudėtys – abi kavos 100% Arabika.

Kadangi kava maistingumo deklaracijos neturi – pasižiūrėsim kitus ženklinimus. Gamintojas. Lidl Bellarom nenurodo gamintojo, tik save kaip platintoją. Dallmayr kava atkeliauja iš jų gamyklos Vokietijoje.

Ant abiejų kavų pakelių nurodytos skonio savybės. Bellarom deklaruoja, kad bus kiek intensyvesnio nei vidutinis skonio, Dallmayr deklaruoja tokį pat intensyvumą, tačiau papildomai dar nurodo, kad kava yra vidutinio apskrudinimo ir vidutinio rūgštingumo. Dar pateikiami rekomenduojami ruošimo būdai. Bellarom rekomenduojama ruošti per filtrą, Dallmayr – filtrą, kavos mašinas ir nuspaudžiamą kavinuką.

Išvaizda, kvapas, skonis

Taigi atidarom, ir patys įsitikinsim, kuri kokia kava yra. Atidarom, uostom žiūrim. Bellarom kava šviesesnė už Dallmayr. Kvapas abiejų malonus, gal tik Dallmayr kiek švelnesnis ir saldesnis.

Kavos sausos nevalgom, taigi užplikom puodelyje, kad matytųsi kavos būklė ir prasideda alchemija. Pirmas skirtumas – Bellarom grūdeliai ilgiau išsilaiko paviršiuje ir jau išsigąstam, kad juos reikės filtruoti per dantis. Tačiau po 5 minučių jie tvarkingai nusėda.

Abiejų kavų kvapas malonus, kavos, be kažkokių papildomų aromatų. Bellarom spalva tamsesnė   – ir puta ir pati kava, nors pati sumalta kava buvo šviesesnė. Skonis intensyvesnis buvo Bellarom, bet Dallmayr irgi buvo geras. Abi kavos malonaus kavos skonio, nerūgščios, nekarčios – kokia ir turi būti klasikinė arabika.

Vertinimas

Abi kavos geros, bet be kažkokių ypatingų šokolado, kakavos poskonių – tokios tvirtam ketvertui „darbinės“ kavos. Tačiau, jeigu jūs suvartojate po pakelį per savaitę, tai pirkdami Bellarom Gold, sutaupysite daugiau kaip 176 EUR per metus. Tai juk visai nebloga suma.

Papildoma informacija

Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama https://pricer.lt/posts/534-epizodas-45-pricerlt-prekiu-palyginimas-malta-kava-bellarom-gold-pries-dallmayr-prodomo-ar-nusipelneme-moketi-daugiau

pr2023/82

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite