Prekybininkai pradžiugino loterijos dalyvius

UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įvyko tradicinės kalėdinės loterijos finalinis turas. Burtų keliu 19 laimingųjų išsidalijo vertingų prizų.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

 

Kalėdinė loterija vyko 24-iose UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėse, esančiose Šilutės rajone ir Pagėgių krašte. Kalėdinės loterijos dalyviais tapo visi pirkėjai, įsigiję kurioje nors parduotuvėje prekių ne mažiau kaip už 6 eurus. Praėjusių metų spalio 1 d. prasidėjusi loterija tęsėsi iki paskutinės metų dienos. Viena iš kalėdinės loterijos sąlygų buvo, kad kuri nors viena įsigytų prekių būtų pažymėta loterijos ženklu.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Loterijoje dalyvavo net 14 tūkstančių pirkėjų. Specialiai sudaryta komisija burtų keliu išaiškino 20 pirkėjų, jie pakviesti į finalinį turą prekybos centre „Dobilas“.
UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas pasidžiaugė, kad šaltas žiemos oras nesutrukdė finalininkams atvykti iš įvairiausių Šilutės rajono ir Pagėgių krašto vietovių. Jis priminė, kad ši pirkėjams nieko nekainuojanti loterija vyksta per du dešimtmečius. Nors didžiosios metų šventės būna praėjusios, tačiau kiekvienų metų pradžioje kelios dešimtys laimingųjų dar kartą pasidžiaugia kalėdinėmis dovanomis. Ir šįkart į finalinį turą atskubėjo 19 iš 20 finalininkų. Pagal loterijos sąlygas neatvykę finalininkai negali pretenduoti į prizą. Bendru sutarimu buvo nuspręsta iš prizų sąrašo išimti vieną – rogutes.
19 finalininkų pakviesti burtų keliu išsiaiškinti laimėjimą. Iš pintinės, kurioje buvo sudėti kalėdiniais akcentais papuošti vokai, kiekvienas išsitraukė po voką. Jį atplėšę sužinojo apie laimėtą prizą.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Šilutiškė Viktorija Bartininkaitė laimėjo šaldytuvą, rusniškė Rita Ambrulaitytė – dujinę viryklę, Žemaitkiemio kaimo gyventoja Stanislava Vasiliauskienė – automatinę skalbyklę, sakūtiškė Kristina Zikienė – dulkių siurblį, sugintiškė Laima Montvydienė ir pagėgiškė Danutė Raškpitlerienė – po mikrobangų krosnelę. Kitus prizus išsidalino rusniškis Ramūnas Asiulevičius, Edita Bakanienė iš Būbliškės kaimo, Irena Bugorienė iš Kukorų, Elena Dragūnienė iš Degučių, Aušra Katkienė iš Saugų, Egidijus Kurmis iš Vainuto, šilutiškis Rolandas Kuršys iš Naujakurių kvartalo, Dangonė Manerskienė iš Piktupėnų, Žydrė Miliauskienė iš Pagėgių, Nijolė Rapalavičienė iš Šylių, Petras Šernius iš Rusnės, Laima Šertvytienė iš Vilkyčių bei šilutiškė Rasa Jonušienė.

Laima PUTRIUVIENĖ

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite