Prekybininkai pradžiugino loterijos dalyvius

UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įvyko tradicinės kalėdinės loterijos finalinis turas. Burtų keliu 19 laimingųjų išsidalijo vertingų prizų.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

 

Kalėdinė loterija vyko 24-iose UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėse, esančiose Šilutės rajone ir Pagėgių krašte. Kalėdinės loterijos dalyviais tapo visi pirkėjai, įsigiję kurioje nors parduotuvėje prekių ne mažiau kaip už 6 eurus. Praėjusių metų spalio 1 d. prasidėjusi loterija tęsėsi iki paskutinės metų dienos. Viena iš kalėdinės loterijos sąlygų buvo, kad kuri nors viena įsigytų prekių būtų pažymėta loterijos ženklu.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Loterijoje dalyvavo net 14 tūkstančių pirkėjų. Specialiai sudaryta komisija burtų keliu išaiškino 20 pirkėjų, jie pakviesti į finalinį turą prekybos centre „Dobilas“.
UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas pasidžiaugė, kad šaltas žiemos oras nesutrukdė finalininkams atvykti iš įvairiausių Šilutės rajono ir Pagėgių krašto vietovių. Jis priminė, kad ši pirkėjams nieko nekainuojanti loterija vyksta per du dešimtmečius. Nors didžiosios metų šventės būna praėjusios, tačiau kiekvienų metų pradžioje kelios dešimtys laimingųjų dar kartą pasidžiaugia kalėdinėmis dovanomis. Ir šįkart į finalinį turą atskubėjo 19 iš 20 finalininkų. Pagal loterijos sąlygas neatvykę finalininkai negali pretenduoti į prizą. Bendru sutarimu buvo nuspręsta iš prizų sąrašo išimti vieną – rogutes.
19 finalininkų pakviesti burtų keliu išsiaiškinti laimėjimą. Iš pintinės, kurioje buvo sudėti kalėdiniais akcentais papuošti vokai, kiekvienas išsitraukė po voką. Jį atplėšę sužinojo apie laimėtą prizą.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Šilutiškė Viktorija Bartininkaitė laimėjo šaldytuvą, rusniškė Rita Ambrulaitytė – dujinę viryklę, Žemaitkiemio kaimo gyventoja Stanislava Vasiliauskienė – automatinę skalbyklę, sakūtiškė Kristina Zikienė – dulkių siurblį, sugintiškė Laima Montvydienė ir pagėgiškė Danutė Raškpitlerienė – po mikrobangų krosnelę. Kitus prizus išsidalino rusniškis Ramūnas Asiulevičius, Edita Bakanienė iš Būbliškės kaimo, Irena Bugorienė iš Kukorų, Elena Dragūnienė iš Degučių, Aušra Katkienė iš Saugų, Egidijus Kurmis iš Vainuto, šilutiškis Rolandas Kuršys iš Naujakurių kvartalo, Dangonė Manerskienė iš Piktupėnų, Žydrė Miliauskienė iš Pagėgių, Nijolė Rapalavičienė iš Šylių, Petras Šernius iš Rusnės, Laima Šertvytienė iš Vilkyčių bei šilutiškė Rasa Jonušienė.

Laima PUTRIUVIENĖ

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite