Prekybininkai pradžiugino loterijos dalyvius

UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įvyko tradicinės kalėdinės loterijos finalinis turas. Burtų keliu 19 laimingųjų išsidalijo vertingų prizų.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

 

Kalėdinė loterija vyko 24-iose UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėse, esančiose Šilutės rajone ir Pagėgių krašte. Kalėdinės loterijos dalyviais tapo visi pirkėjai, įsigiję kurioje nors parduotuvėje prekių ne mažiau kaip už 6 eurus. Praėjusių metų spalio 1 d. prasidėjusi loterija tęsėsi iki paskutinės metų dienos. Viena iš kalėdinės loterijos sąlygų buvo, kad kuri nors viena įsigytų prekių būtų pažymėta loterijos ženklu.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Loterijoje dalyvavo net 14 tūkstančių pirkėjų. Specialiai sudaryta komisija burtų keliu išaiškino 20 pirkėjų, jie pakviesti į finalinį turą prekybos centre „Dobilas“.
UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas pasidžiaugė, kad šaltas žiemos oras nesutrukdė finalininkams atvykti iš įvairiausių Šilutės rajono ir Pagėgių krašto vietovių. Jis priminė, kad ši pirkėjams nieko nekainuojanti loterija vyksta per du dešimtmečius. Nors didžiosios metų šventės būna praėjusios, tačiau kiekvienų metų pradžioje kelios dešimtys laimingųjų dar kartą pasidžiaugia kalėdinėmis dovanomis. Ir šįkart į finalinį turą atskubėjo 19 iš 20 finalininkų. Pagal loterijos sąlygas neatvykę finalininkai negali pretenduoti į prizą. Bendru sutarimu buvo nuspręsta iš prizų sąrašo išimti vieną – rogutes.
19 finalininkų pakviesti burtų keliu išsiaiškinti laimėjimą. Iš pintinės, kurioje buvo sudėti kalėdiniais akcentais papuošti vokai, kiekvienas išsitraukė po voką. Jį atplėšę sužinojo apie laimėtą prizą.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Šilutiškė Viktorija Bartininkaitė laimėjo šaldytuvą, rusniškė Rita Ambrulaitytė – dujinę viryklę, Žemaitkiemio kaimo gyventoja Stanislava Vasiliauskienė – automatinę skalbyklę, sakūtiškė Kristina Zikienė – dulkių siurblį, sugintiškė Laima Montvydienė ir pagėgiškė Danutė Raškpitlerienė – po mikrobangų krosnelę. Kitus prizus išsidalino rusniškis Ramūnas Asiulevičius, Edita Bakanienė iš Būbliškės kaimo, Irena Bugorienė iš Kukorų, Elena Dragūnienė iš Degučių, Aušra Katkienė iš Saugų, Egidijus Kurmis iš Vainuto, šilutiškis Rolandas Kuršys iš Naujakurių kvartalo, Dangonė Manerskienė iš Piktupėnų, Žydrė Miliauskienė iš Pagėgių, Nijolė Rapalavičienė iš Šylių, Petras Šernius iš Rusnės, Laima Šertvytienė iš Vilkyčių bei šilutiškė Rasa Jonušienė.

Laima PUTRIUVIENĖ

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Hits: 57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite