Prekybininkai pradžiugino loterijos dalyvius

UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įvyko tradicinės kalėdinės loterijos finalinis turas. Burtų keliu 19 laimingųjų išsidalijo vertingų prizų.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

Loterijos finalininkai mielai fotografavosi su UAB „Šilutės prekyba“ vadovu E. Kuzminsku.

 

Kalėdinė loterija vyko 24-iose UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėse, esančiose Šilutės rajone ir Pagėgių krašte. Kalėdinės loterijos dalyviais tapo visi pirkėjai, įsigiję kurioje nors parduotuvėje prekių ne mažiau kaip už 6 eurus. Praėjusių metų spalio 1 d. prasidėjusi loterija tęsėsi iki paskutinės metų dienos. Viena iš kalėdinės loterijos sąlygų buvo, kad kuri nors viena įsigytų prekių būtų pažymėta loterijos ženklu.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Šaldytuvą „Beko“ laimėjo šilutiškė Viktorija Bartininkaitė.

Loterijoje dalyvavo net 14 tūkstančių pirkėjų. Specialiai sudaryta komisija burtų keliu išaiškino 20 pirkėjų, jie pakviesti į finalinį turą prekybos centre „Dobilas“.
UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas pasidžiaugė, kad šaltas žiemos oras nesutrukdė finalininkams atvykti iš įvairiausių Šilutės rajono ir Pagėgių krašto vietovių. Jis priminė, kad ši pirkėjams nieko nekainuojanti loterija vyksta per du dešimtmečius. Nors didžiosios metų šventės būna praėjusios, tačiau kiekvienų metų pradžioje kelios dešimtys laimingųjų dar kartą pasidžiaugia kalėdinėmis dovanomis. Ir šįkart į finalinį turą atskubėjo 19 iš 20 finalininkų. Pagal loterijos sąlygas neatvykę finalininkai negali pretenduoti į prizą. Bendru sutarimu buvo nuspręsta iš prizų sąrašo išimti vieną – rogutes.
19 finalininkų pakviesti burtų keliu išsiaiškinti laimėjimą. Iš pintinės, kurioje buvo sudėti kalėdiniais akcentais papuošti vokai, kiekvienas išsitraukė po voką. Jį atplėšę sužinojo apie laimėtą prizą.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Automatinę skalbyklę „Beko“ laimėjo Žemaitkiemio gyventoja Stanislava Vasiliauskienė.

Šilutiškė Viktorija Bartininkaitė laimėjo šaldytuvą, rusniškė Rita Ambrulaitytė – dujinę viryklę, Žemaitkiemio kaimo gyventoja Stanislava Vasiliauskienė – automatinę skalbyklę, sakūtiškė Kristina Zikienė – dulkių siurblį, sugintiškė Laima Montvydienė ir pagėgiškė Danutė Raškpitlerienė – po mikrobangų krosnelę. Kitus prizus išsidalino rusniškis Ramūnas Asiulevičius, Edita Bakanienė iš Būbliškės kaimo, Irena Bugorienė iš Kukorų, Elena Dragūnienė iš Degučių, Aušra Katkienė iš Saugų, Egidijus Kurmis iš Vainuto, šilutiškis Rolandas Kuršys iš Naujakurių kvartalo, Dangonė Manerskienė iš Piktupėnų, Žydrė Miliauskienė iš Pagėgių, Nijolė Rapalavičienė iš Šylių, Petras Šernius iš Rusnės, Laima Šertvytienė iš Vilkyčių bei šilutiškė Rasa Jonušienė.

Laima PUTRIUVIENĖ

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Dujinę viryklę laimėjo rusniškė Rita Ambrulaitytė (dešinėje).

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Pagėgiškė Žydrė Miliauskienė į finalinį turą atvyko su dukrele Eva, kuri ir ištraukė prizą – lygintuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite