Prasidėjo Tigro metai. Anot astrologų, ramu nebus

Vasario 1-oji, antradienis, yra svarbus, lemtingas metas: ne tik prasideda Mėnulio mėnuo, bet ir Naujieji Juodojo Tigro metai pagal Rytų kalendorių.

Jaunatis stojo 7 val. 46 min.Tai ta akimirka, nuo kurios skaičiuojami metai Tibete. Na, o vakare, Žiurkės valandą, t. y. 23 val. vietos laiku (23 val. 19 min. Vilniuje) prasidėjo Naujųjų atskaita pagal kinų tradiciją…

Astrologė Palmira Kelertienė teigia, kad Tigras – trečiasis 12 metų gyvūnų sąraše. Jo laikas – nuo 3 iki 5 val. ryto. Aktyvumo periodas – žiema (vasaris – itin). Tigras priskiriamas „jan“ (vyriškos) grupės gyvūnams. Tiesa, šioje kategorijoje jis išskirtinis, mat turi ne tik „jan“, bet ir „in“ apsaugą! Ji slypi tigro kailio raštuose – tai žymiosios kontrastingos juostos: ruda – balta.

Tigras – medžiotojas

Tigras – kantrybės ir tikėjimo simbolis, jį visi gerbia, jo bijo. Tigras – džiunglių karalius, vadovaujantis gyvūnams, taip pat ir piktųjų dvasių, demonų siaubas. Tiesa, Tigras nėra piktas, – tiesiog medžiotojas, kuris visada aktyvus, be paliovos ieškantis grobio, naujų medžioklės plotų. Todėl Tigras simbolizuoja energiją. Štai tokie ir bus 2022 m. – trykštantys energija, nenuspėjami, kupini įspūdingų įvykių.

Kinų mitologijoje Tigras dažnai sulyginamas su įtemptu lanku, kuris gali iššauti bet kurią akimirką. Ir tikslas bus pasiektas. Tai reikštų: turėsime progą greitai pataikyti į dešimtuką. Svarbiausia laiku sureaguoti, būti pasirengusiems, kad pasinaudotume gera proga. Tai bus proveržio, kuris buvo ilgai lauktas, kuriam buvo ruoštasi, metai.

Nuo ryto bus svarbu pamąstyti apie ateitį: kurkite ilgalaikius planus, aptarinėkite savo reikalus su kolegomis, partneriais, vadovybe, artimaisiais. Daugiau laiko praleiskite su tais žmonėmis, su kuriais norėtumėte šiais metais daugiau bendrauti. Iš pirmadienio į antradienį net geri sapnai buvo susiję su įspėjimais. Malonūs sapnai reiškė, kad pasisaugotumėte apgaulių, o košmarai – kad galite patirti agresiją.

Ar tai jūsų metai?

Tigro metai: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022. Jeigu tai jūsų gimimo metai, sulaukėte saviškių Tigro metų.

Šie metai nebus visai ramūs. Įsižiūrėkite į gyvenimo pakitimus, tačiau būkite atsargūs. Politiniu požiūriu didelės permainos. Netikėta politinė atomazga. Revoliucija. Karo perspektyva. Katastrofa. Tigro metai palankūs permainoms, veiklai. Jeigu Jūsų mažasis Tigras gimė tarp saulėtekio ir saulėlydžio, tai saulė gins jį.

Tigro metai prasideda 2022 m. vasario 1 d. ir baigiasi 2023 m. sausio 21 d.

Kadangi metų elementas yra vanduo, šie metai santūresni. Esame mažiau kerštingi ir labiau linkę pamąstyti. Nors šie metai pasižymi energingumu, entuziastingumu ir iniciatyvumu, protas taip pat nelieka pamirštas.

Tigras simbolizuoja ne tik energiją, jėgą, apsaugą, altruizmą, lyderystę, tikslingumą, pagarbą, revoliucines idėjas, bet ir pažeidžiamumą, jautrumą, egoizmą, pervertinimą ir požiūrį „viskas arba nieko“.

Daugiau galvokime ir būkime atsargesni: Vandens Tigro metai grąžina prie paprastesnio gyvenimo būdo. Pirmenybė teikiama logikai, siejamai su veiksmu, kai to reikalauja įvykiai. Realizmas leis išvengti pernelyg drąsių projektų, bet parems tuos, kurie išsaugos pelną. Vis dėlto šie metai dvelkia aura, nepaliekančia abejingų. Nuoširdus, valdingas, laimingas ir jautrus Tigras imasi veiksmų, kai žmonės gyvena ramiausiai. Taip žmonės yra skatinami išsivaduoti iš ankstesnių rėmų gniaužtų.

Parengta pagal astrologines prognozes

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite