Praneša policija, įvykiai Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.

  • Lapkričio 1 d. naktį Tilžės g., Šilutėje, moteris, gim. 1990 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1972 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Lapkričio 3 d. pavakare gatvėje Švėkšnoje nežinomas asmuo aštriu daiktu sužalojo neblaivų (2,42 prom.) vyrą, gim. 1971 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šilutėje – du neblaivūs vairuotojai

Policijos pareigūnai lapkričio 1-4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas vairuotojų blaivumo kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.

Reidų metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius automobilių vairuotojus (Šilutė – 2, Tauragė – 1, Šilalė – 1) bei užfiksavo 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Pareigūnai užfiksavo ir 8 neblaivius dviratininkus (Tauragė – 3, Šilutė – 2, Šilalė – 2, Pagėgių savivaldybė – 1). Vieno iš jų girtumas viršijo 2,42 promilės. Šis Šilalės miesto keliu važiavęs dviratininkas, gim. 1974 m., nedėvėjo ir šviesą atspindinčios liemenės bei nesegėjo atšvaitų.

Policijos pareigūnai pastebi, kad vis dar gana daug žmonių nesegi atšvaitų. Esame tikri, kad daugelis žmonių turi atšvaitus, tačiau ne visi juos naudoja. Primename, kad atšvaitas yra efektyvi eismo dalyvio saugos priemonė, padedanti būti pastebėtiems laiku ir išvengti skaudžių nelaimių.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Būkite ypač atsargūs tamsoje!

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip išrinkti dienos stovyklą vaikui?

Renkantis dienos stovyklą vaikui būtina atsižvelgti į jo amžių ir pomėgius. Pavyzdžiui, aktyviam, sportuojančiam vaikui puikiai tiktų sporto stovykla, o menais besidominčiam – dailės stovykla. Labai svarbu pasirinkti stovyklą, kuri atitiktų vaiko interesus, kad jie mėgautųsi stovykloje praleistu laiku ir gautų kuo daugiau naudos iš pasisemtos patirties. Tėvai gali įtraukti savo vaikus į sprendimų priėmimo procesą, kad jie pasirinktų stovyklą, kurioje vaikas mielai lankytųsi. Vieta ir tvarkaraštis taip pat yra esminiai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dienos stovyklos vaikams.

Stilingi ir funkcionalūs pastatomi lauko šviestuvai

Gerai suplanuotas išorinis namų apšvietimas atlieka kelias funkcijas. Visų pirma, jis užtikrina saugų patekimą į namus sutemus ir atbaido potencialius vagis. Žavinga lauko šviestuvų šviesa taip pat gražiai papuošia pastato aplinką ir sukuria nepakartojamą sodo atmosferą. Planuojant lauko apšvietimą svarbiausia atsižvelgti į atskirų šviesos taškų išdėstymą. Laiptai ir lauko durys, įvažiavimo vartai, garažo vartai ir varteliai, terasa, sodo takeliai, gėlynai, vandens telkiniai ir kiti sodo elementai, taip pat namo fasadas – visa tai turi būti apšviesta. Šiuo atžvilgiu svarbu parinkti

Židinys ar krosnelė? Ką pasirinkti šildymui?

Židinius vertiname visų pirma dėl atmosferos, kurią jie sukuria interjere. Tačiau gyvosios ugnies žavesys interjere yra toks pat, nesvarbu, ar savo namuose įsirengsite židinį, ar malkomis kūrenamą krosnelę. Šie įrenginiai taip pat vertinami dėl gebėjimo šildyti interjerą, kuris šiuo metu tampa ypač svarbus. Tačiau tarp židinio ir krosnelės yra nemažai skirtumų. Židinys ar krosnelė? Kokie skirtumai? Sprendimą, ką rinktis – židinį, ar krosnelę, lemia daugybė veiksnių. Estetiniu požiūriu židiniai yra aiškūs nugalėtojai – židinio įdėklą galima apipavidalinti nesuskaičiuojama daugybe būdų,

Kaip išsirinkti elektros generatorių, kuris atitiks jūsų poreikius?

generatorius

Generatorius – tai prietaisas, kuris gali praversti įvairiose situacijose. Jei norite būti tikri, kad pasirinkote tinkamą modelį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Nesijaudinkite, neužkrausime jūsų sausa technine informacija. Parengėme trumpą ir įdomų vadovą, kuriame sužinosite, kaip išsirinkti geriausią įrenginį. Kaip teisingai pasirinkti generatorių? Įrangos savybės Svarstote, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį generatorių? Planuojate pirkti generatoriaus agregatą? Tai puikus sprendimas, jei norite užsitikrinti prieigą prie elektros energijos ekstremaliomis situacijomis arba jei norite jį naudoti įrangai maitinti vietose, kur nėra elektros. Prieš

Taip pat skaitykite