Praneša policija: įvykiai Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK skelbia policijos reidų rezultatus ir praneša apie kitus įvykius Šilutės rajone.

Birželio 28-30 d. policijos pareigūnai daugiausia dėmesio skyrė dviračių, mopedų, elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojų kontrolei. Nustatyta 16 pažeidimų (Tauragė – 6, Šilutė – 4, Šilalė – 3, Pagėgiai – 3), kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių ir vairuoja būdami neblaivūs ar neturėdami tam teisės, nesirūpina savo saugumu – nedėvi šalmų, šviesą atspindinčių liemenių. Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Liepos 1 d. naktį  Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1985 m., viešoje vietoje įžūliu elgesiu bei vandališkais savo veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 30 d. pavakare  kieme Aušros g., Švėkšnoje, žodinio konflikto metu neblaivus (3,45 prom.) vyras, gim. 1997 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,46 prom.) vyrui, gim. 1967 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 30 d. vėlų vakarą namuose Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, neblaivus (2,15 prom.) vyras, gim. 2000 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,13 prom.) moteriai, gim. 1998 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite