Praneša policija ir ugniagesiai gelbėtojai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja apie gaisrus ir nelaimes Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybės teritorijoje.

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone.

Gaisrai

Sausio 6 d. pavakare Pievų g., Panemunėje, Pagėgių sav. teritorijoje, degė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiai gelbėtojai praneša, kad jiems atvykus dviejų aukštų namas degė atvira liepsna.

Tai buvo mūrinis dviejų aukštų pastatas su medine perdanga ir dvišlaičiu šiferiu dengtu stogu. Gaisro metu nudegė visas namo stogas, sukrito perdanga, išdegė vidus, aprūko sienos. Virsdama namo siena apgadino šalia stovinčio namelio ant ratų stogą.

Sausio 7-os naktį gaisras kilo Bliūdsukių k., Gardamo sen., Šilutės r. Degė garažas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams,  garažas degė atvira liepsna. Garažas buvo medinis, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu garažas bei jame buvę daiktai sudegė.

Sausio 4-os popietę gaisras kilo gyvenamajame name Prycmų k., Kintų sen., Šilutės r.  Atvykus ugniagesiams,  namas degė atvira liepsna. Namas medinis, vieno aukšto su mansarda, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro metu sukrito namo stogas, apdegė sienos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Liko du nesudegę kambariai, kuriuose aprūko sienos, išdužo langai. Namo šeimininkė susižalojo ranką, jai medikai vietoje sutvarstė ranką.

Kriminalai

Policija tiria gruodžio 27 d. Šilutės r. policijos komisariatui pateiktą prašymą: 1996 m. gimęs vyras informavo, kad 2022 m. lapkričio – gruodžio mėn., 22-ejų metų mergina pasisavino jo pinigus. Nuostolis 1110 eurų.

Ankstų sausio 8-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, asmenys (gim. 2004 m. ir 1997 m.) sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,01 prom.) vyrui, gim. 1999 m.

Gruodžio 30 – sausio 2 d. iš sandėliuko Švėkšnoje buvo pavogti 4 automobilio ratai, kurie priklausė 20-mečiui vaikinui. Nuostolis 600 eurų.

Sausio 5-7 d. Vytulių k., Saugų sen., iš vaikino, gim. 2001 m., apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai ir elektroniniai prietaisai. Nuostolis 3730 eurų.

Sausio 7 d. pavakare Šilutėje neblaivi (2,86 prom.) moteris, gim. 1969 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,83 prom.) vyrui, gim. 1968 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip neišleistos monetos ir banknotai atspindi Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį

Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetis – įdomus laikotarpis Lietuvos istorijoje, kuris atsispindi ne tik to meto sudėtinguose politiniuose įvykiuose, bet ir numizmatikoje bei bonistikoje. Šie mokslai tiria pinigus, monetų gamybos istoriją ir jų reikšmę visuomenei. „Spindulio“ bendrovėje Kaune tarpukariu įkurta nauja monetų kalykla 1936 m. nukaldino ir išleido į apyvartą sidabrines 5 litų monetas, skirtas Jonui Basanavičiui, bei 10 litų monetas, skirtas Vytautui Didžiajam. Tačiau nedaugelis žino, kad 1938 m. planuota išleisti ir sidabrinę 2 litų monetą su Antano Smetonos atvaizdu. Ši

Norite sulos?

Pavasarį atšilus orams, kai sulos mėgėjai pradeda leisti pirmąją sulą, Aplinkos apsaugos departamentas pataria, kaip tai daryti tinkamai tiek nuosavame miške, tiek valstybei priklausančioje žemėje. Kaip tinkamai leisti sulą? Valstybei priklausančioje žemėje sulą leisti galima iš ne plonesnių kaip 20 cm skersmens medžių, kurie bus kertami ne vėliau kaip po 5 metų. Jei medžiai bus nukirsti ne vėliau kaip po metų, sula gali būti leidžiama ir iš plonesnių medžių.  Kuriuos medžius, augančius valstybei priklausančioje žemėje, planuojama kirsti, gali pasakyti miško,

Olimpiadoje – Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazisčių sėkmė

Mažosios Lietuvos regioninė etninės kultūros globos taryba praneša, kad vasario 28 d. Šilutės Hugo Šojaus muziejuje įvyko VI Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados II turas Mažosios Lietuvos regione. Olimpiadoje dalyvavo 11 mokinių iš Klaipėdos Sendvario progimnazijos, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos, Klaipėdos rajono Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Gargždų „Minijos“ progimnazijos, Gargždų „Kranto“ progimnazijos, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Šilutės pirmosios, Šilutės rajono Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų. Susumavus abiejų Olimpiados užduočių (testo ir etnokultūrinės veiklos ir raiškos) rezultatus, paskelbti Mažosios Lietuvos regione įgyvendinamo

Automobilių vagys vis dar pridaro nuostolių – kaip apsaugoti savo turtą?

Nors automobilių ir jų dalių vagysčių per pastaruosius metus gerokai sumažėjo, tokio pobūdžio nusikaltimai niekur nedingo. Lietuvos Policijos duomenimis, 2022 m. fiksuotos 231, o 2023 m. – 288 automobilių vagystės. Draudimo bendrovė ERGO pernai fiksavo 8 automobilių vagystes, kai 2022 m. tokių buvo 5. Tiesa, krentantys vagysčių skaičiai nereiškia, kad sumažėjo gyventojams padaryta žala: praėjusiais metais vidutinė draudikų sumokėta kompensacija siekė 13,5 tūkst. eurų, kai 2022 m. ši kompensacija sudarė 8 tūkst. eurų. Apie tai, kodėl gyventojų patiriama žala auga

Taip pat skaitykite