Pramogos su šeima lauke. Kur smagiai praleisti laiką?

Niekas nepranoksta didelės sveikos šeimos linksmybių ir gryno oro dozės. Suvadinkite vaikus, ištrūkite iš keturių sienų ir išbandykite daugybę lauko užsiėmimų, kurie padės suartinti visus.

Lauko veikla šiltesniems mėnesiams

Atšilus orams, atsiveria visiškai naujas lauko užsiėmimų pasaulis. Mėgaukitės saule su tais, kuriuos labiausiai mėgstate, išbandydami keletą smagių užsiėmimų šeimai lauke. Daugelis pramogų puikiai tinka paplūdimyje, pavyzdžiui, jūros kriauklių paieška, plaukimas, banglenčių sportas ar paplūdimio žaidimai: frisbis, tinklinis,  vėliavų futbolas. O ar ne puiku pastatyti smėlio pilį, surengti pikniką, ilgą pasivaikščiojimą?

Gaminkite purvo pyragus

Jokia vaikystė nėra pilnavertė, jei bent šiek tiek laiko nepraleidžiate purvindamiesi kieme…

Skirkite popietę purvo pyragams gaminti. Įvairių formų ir dydžių pyragaičius papuoškite uogomis, šakelėmis, lapeliais, smulkiais akmenukais.

Suorganizuokite konkursą „Prizinis pyragas“ ir apdovanokite kūrybiškiausio ar gražiausio pyrago autorių. Išbandykite vandens slides. Vandens slidės yra įdomi ir jaudinanti veikla, kurią galima išbandyti šiltesniais mėnesiais. Jei visi jūsų šeimos nariai yra tokio amžiaus, kai jiems patinka ekstremalesnis sportas, pabandykite tai. Net jei dar niekas nebandė vandens slidžių, visi vis tiek linksmins vienas kitą ir juoksis iš daugybės kritimų į bangas.

Sodininkystė

Sodininkystė yra atpalaiduojanti ir produktyvi veikla lauke visai šeimai. Nesvarbu, ar tikslas yra sodinti gėles, ar prižiūrėti daržoves, sodininkystė gali tapti malonia veikla visiems šeimos nariams. Vaikai taip pajus sunkaus darbo vertę ir sulauks atlygio, kai išvys ką užaugino.

Sodo vaisiais ar gėlėmis galima pasidalyti su didesne šeima ar kaimynais arba netgi parduoti vietiniame ūkininkų turguje. Išeikite į mėgstamą pėsčiųjų taką. Šeimos žygis valandos ar visos dienos trukmės yra smagi veikla ir puiki mankšta. Ištirkite įvairius pėsčiųjų maršrutų gamtos takus ir parkus. Sužinokite, kur gali būti vietinių ir regioninių vaizdingų vietovių, iki kurių galite nukeliauti. Apsilankykite žaidimų aikštelėse.

Karpynė žvejyba taip pat jums pasiūlys nepamirštamų akimirkų.

pr2022/148

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite