Potvynis išplovė karo laikų sprogmenį

Tauragės apskrities VPK paskelbė, kad vasario 5 d. per pietus Mokyklos g., Pagėgių savivaldybės teritorijoje, po potvynio nuplautame kelkraštyje rastas karo laikų sprogmuo. 13.20 val. įvestas planas „Skydas“, sprogmuo sunaikintas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas patikslina, vasario 5 d., pirmadienį, po 13 val. gautas pranešimas, kad Mokyklos gatvėje, Panemunėje, rastas sprogmuo. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai budėjo, kol atvyko išminuotojai, įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai su rastu 75 mm artilerijos sviediniu palydėti į poligoną, kur sprogmuo sunaikintas.

Potvynio žinios

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena, jog sausio 26 d. Šilutės r. savivaldybės mero potvarkiu paskelbta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija Šilutės rajono savivaldybės Juknaičių, Rusnės, Kintų, Šilutės, Saugų ir Usėnų teritorijose. Taip padaryta dėl gamtinio įvykio, kai kyla pavojus žmogaus gyvybei, sveikatai, turtui ir (ar) aplinkai, – labai aukšto vandens lygio, potvynio.

Šilutės r. savivaldybė informavo, kad potvynis apsėmė 15 kaimų, 77 sodybas, kur gyvena 123 žmonės, 17,5 tūkst. ha rajono teritorijos. Potvynio duomenys nuolatos kinta.

Pagėgiuose

Nuo vasario 5 d. Pagėgių savivaldybės mero potvarkiu paskelbta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija Pagėgių savivaldybės Pagėgių, Stoniškių, Vilkyškių ir Lumpėnų seniūnijų teritorijose. Priežastis – ta pati:  dėl gamtinio įvykio, kai kyla pavojus žmogaus gyvybei, sveikatai, turtui ir (ar) aplinkai – labai aukšto vandens lygio, potvynio ir kelių transporto priemonių eismo nutraukimo rajoniniuose keliuose, jeigu nėra apylankos ar galimybės ją įrengti.

Pagėgių savivaldybės administracija praneša, kad vasario 5 d. Pagėgių savivaldybės Pagėgių, Stoniškių, Vilkyškių ir Lumpėnų seniūnijose buvo apsemta 2688 ha, 10 sodybų, kuriose gyvena 25 gyventojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Smulkiojo verslo paskolų patarimai: rinkitės protingai

Laikai, kai smulkusis verslas buvo laikomas antraeilio svarbumo ekonomikos dalimi, jau seniai praėjo. Šiandien smulkieji verslininkai atlieka neabejotinai svarbų vaidmenį kuriant darbo vietas ir skatinant inovacijas. Tačiau kiekvienas verslo augimo etapas neišvengiamai susiduria su finansavimo poreikiu – tai gali būti paskolos smulkiajam verslui. Taip galima padidinti įmonės konkurencingumą. Investicijos į modernią technologiją leidžia efektyviau pasiekti nustatytus tikslus. Finansinis verslo planavimas ir jo finansavimas yra pagrindas, ant kurio gali būti statomas ilgalaikis sėkmingo verslo pagrindas. Efektyvus investavimas ir protingai parinktos finansavimo

Gimę vasario 29-ąją: kiek gyventojų savo gimtadienius švenčia kas ketverius metus?

Kas ketverius metus kalendoriuose atsirandanti papildoma diena (29 d.) vasario mėnesio pabaigoje yra išskirtinė – tai ypatinga diena minint įvairias sukaktuves ar kitas įsimintinas progas. Rečiausia metų ne vienam Lietuvos gyventojui yra vienintelė diena per ketverius metus, kai galima atšvęsti savo gimtadienį tikrąją gimimo dieną – vasario 29-ąją. Registrų centro duomenimis, šiuo metu Lietuvoje iš viso yra beveik 1,9 tūkst. gyventojų, gimusių būtent vasario 29 dieną. Pagal lytį šie gyventojai pasiskirsto beveik tolygiai: iš minėto skaičiaus moterų yra 950, vyrų

Daugiau nei penktadaliu mažės gamtinių dujų kainos

Keičiasi gamtinių dujų kaina buitiniams vartotojams – Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino naujus gamtinių dujų tarifus, kurie įsigalios nuo  š. m. balandžio 1 d. „Sutartinai dirbant pavyko pasiekti, kad dujų kainos gyventojams būtų perskaičiuojamos dabar, o ne liepą. Rinkoje jos mažėja, matydami kainų pokyčius rinkoje inicijavome pokalbius su VERT ir su „Ignitis“. Paraleliai dirbame su teisiniais dokumentais, kad rinkos reguliuotojas galėtų lanksčiau reaguoti į kainų pokyčius rinkoje – t. y. kainas tvirtinti ne dukart per metus ir remdamasis prognoze,

Kodėl šių metų pradžia vairuotojų nedžiugino?

Draudikai pastebi, kad ši žiema vairuotojams buvo brangesnė nei praėjusiais metais – išaugo ir transporto žalų skaičius, ir vidutinės šių žalų išmokos. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, šių metų sausio mėnesį bendra išmokų suma, skirta kompensuoti transporto žalas, išaugo 22 proc. ir pasiekė 12 mln. eurų. Tuo metu privačių ir komercinio transporto priemonių žalų skaičius sausį augo 16 proc. iki 7600 vnt. Didžiausia transporto žalos išmoka už šių metų pradžioje įvykusį autoįvykį siekė beveik 98 tūkst. eurų, rodo „Lietuvos draudimo“ duomenys. Kaip

Taip pat skaitykite