Populiariausios eksliuzyvinės žaidimų franšizės Xbox Series X konsolei

Naujoji X series Xbox konsolė pasižymi labai dideliu našumu ir turi itin gausią žaidimų biblioteką, kurią sudaro ir nemažai ekskliuzyvų – žaidimų, kuriuos galima žaisti tik per Xbox ar Microsoft Windows kompiuterius. Tai yra vienas didžiausių konsolės traukos objektų. Jis suteiks prieigą prie unikalių ir įtraukiančių nuotykių, kuriais mėgautis platformose nėra galimybės. Kokie yra Xbox Series X arkliukai ir dėl ko verta pirkti būtent šią konsolę?

Forza Motorsport ir Forza Horizon

Automobilių entuziastams ir lenktynių žaidimų gerbėjams Forza Horizon ir Forza Motorsport franšizės yra tarsi tikri perlai.

Horizon – atviro pasaulio principu sukurti lenktynių žaidimai, kur pribloškiančiuose žemėlapiuose galima išmėginti egzotiškiausius automobilius. Kiekvienoje Horizon dalyje atsiranda naujų vietovių ir iššūkių, o Forza Horizon 5 veiksmas vyksta Meksikoje. Tai – kone idealus balansas tarp arkadinių lenktynių bei realaus iššūkio.

Na, o Forza Motorsport – labiau į simuliacinę patirtį orientuotas žaidimas, kur lenktyniaujate tikrose trasose su labai įvairiais automobiliais ar bolidais. Čia reikia dar daugiau įgūdžių, tad tai – tikriems lenktynių mylėtojams skirta franšizė.

Fable žaidimai

Nors ilgą laiką Fable serijoje nebuvo naujos dalies, 2024 m. žaidėjai su nekantrumu laukia naujausio kūrinio – Fable 4. Tai yra pramoga, skirta vaidmenų (RPG) žaidimus mėgstantiems gamer’iams.

Fable serija siūlo unikalų fantazijos ir žaidėjo pasirinkimais varomo naratyvo derinį, kuriame netrūksta nei kvapą gniaužiančių kovų, nei įspūdingų nuotykių, humoro ar paslaptingų atradimų. Fable pasaulis yra turtingas legendomis ir pilnas įsimintinų veikėjų bei užduočių. Nors originalūs žaidimai yra mylima klasika, būsima, Xbox Series X skirta dalis žada viską pakylėti į naują lygmenį.

Halo

Jokia diskusija apie Xbox ekskliuzyvus neapsieis nepaminėjus šaudyklių Halo. Ši franšizė yra tai, kas apskritai pavertė Xbox konsolę rimtu konkurentu Playstation.

Naujausioje Halo Infinte dalyje išnaudojami visi Series X konsolės techninės įrangos privalumai, atkuriami nuostabūs 4K vaizdai ir didžiulis, veiksmo pilnas pasaulis.

Halo žaidimų siužetas sukasi aplink Master Chief sagą, kurioje turtingas siužetas susipina su jaudinančiomis kovomis ir kosminių platybių tyrinėjimu.

pr2024/05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite