Policijos pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą

Nuo birželio 17 dienos policijos pareigūnai vykdė net dešimt dienų trukusią sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolę, daug atidžiau stebėjo eismo dalyvius ir siekė išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Patikrinta daugiau nei 1300 automobilių ir nustatyta 159 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Šeši vairuotojai sėdo už vairo manydami, kad yra blaivūs, tačiau patikrinimo metu visiems nustatyti lengvi girtumai. Jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai, o trys vairuotojai neišvengė ir didesnių problemų. Birželio 22 d. vėlų vakarą  Tauragės r. sustabdytas automobilis ,,Fiat Croma“, kurį vairavo neblaivus (2,36 prom.) vyras, gim. 1975 m., neturėdamas tam teisės, po vidurnakčio Šilalės r. buvo sustabdytas automobilis ,,Audi A4’’, kurį vairavo neblaivus (1,66 prom.) vyras, gim. 2006 m. Birželio 25 d. pavakare Tauragės r. neblaivus (2,22 prom.) traktorininkas , gim. 1976 m., nesuvaldė savo transporto priemonės ir nuvažiavęs nuo kelio apsivertė.

Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai. Policijos pareigūnai ir toliau vykdys panašaus pobūdžio priemones, būkite tolerantiški eismo dalyviai.

Įvykiai Šilutės rajone

  • Birželio 23 d. prieš pietus Šilutėje vyras, gim. 1985 m., už norimas įsigyti automobilio dalis į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 270 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Birželio 22 d. rytą Šilutės turgavietėje nenustatytas asmuo iš moters, gim. 1967 m., kuprinės ištraukė piniginę, kurioje buvo bankinės kortelės, asmens dokumentas, grynieji pinigai bei nuolaidų kortelės. Nuostolis 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Birželio 26 d. ankstų rytą Žemaičių Naumiestyje krovininio automobilio „Mercedec Benz“ vairuotojas, gim. 1971 m., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus, 0,89 prom.), Tauragės apskr. VPK pareigūnams siūlė kyšį sumos neįvardindamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite