Policija ragina saugotis vagių ir apgavikų

Kovo 11-13 dienomis, ilgąjį šventinį savaitgalį, Šilutės r. policijos pareigūnai vyko į įvykius, taip pat fiksavo ankstesnius ir pradėjo šiuos tyrimus.

Kovo 10 d. po pusiaunakčio Kukorų k., Saugų sen., name kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas ir jame buvę daiktai. Nuostolis 1250 eurų. Įtariamas padegimas.

Kovo 10 d. pavakare Rusnėje rastas vyro, gim. 1967 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kovo 11 d. pavakare prie prekybos centro Cintjoniškių g., Šilutėje, iš vyriškio, gim. 1956 m., pirkinių maišo vyras, gim. 1992 m., galimai pagrobė alkoholinio gėrimo butelį. Nuostolis 6,90 euro.

Tiriamas kovo 5 d. įvykis, kai iš sandėlio Degučių k., Žemaičių Naumiesčio sen.,  buvo pavogtos plastikinės taros su dyzeliniu kuru (800 litrų). Nuostolis 1 148 eurai.

Tiriamas kovo 9 d. įvykis, kai Šyšgirių k., Kintų sen.,  iš konteinerių buvo pavogta apie 1,5 t dyzelinio kuro. Nuostolis 1 500 eurų.

Kovo 12 d. pavakare Kintuose neblaivus (3,21 prom.) vyras, gim. 1974 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,81 prom.) vyrui, gim. 1976 m.

Kovo 12-13 d.  Vilkų Kampo k., Švėkšnos sen., iš kieme stovėjusių plastikinių talpų buvo pavogta apie 550 l dyzelino. Nuostolis tikslinamas.

Kovo 13 d. pastebėta, kad iš sandėliuko Rusnėje buvo pavogtos 2 mechaninės automobilio pavarų dėžės. Nuostolis tikslinamas.

Garbaus amžiaus vyriškis tapo apgaviko auka ir patyrė 2000 eurų žalos

Tauragėje, Jono Viktoro Kalvano parke, garbaus amžiaus vyriškį (gim. 1942 m.) užkalbino tamsaus gymio rusiškai kalbantis asmuo. Nepažįstamasis prisistatė esąs iš Sakartvelo ir užsimezgusio pokalbio metu, jam padovanojo „prabangių“ puodų rinkinį.

Tęsiant pokalbį, nepažįstamasis paprašė senolio pinigų kelionei į Sakartvelą. Šis su savimi prašomos sumos neturėjo, todėl nepažįstamasis operatyviai pasisiūlė jį nuvežti iki bankomato. Gavęs pinigus, vyriškis iš Sakartvelo paprašė senolio išperkamosios nuomos būdu nupirkti jo sūnui „menkos“ vertės telefoną – „iPhone 13 Pro max“. Senolis ir šį nepažįstamojo norą išpildė.

Tik gavęs sąskaitą už telefoną naivuolis suprato, kad pakliuvo į sukčių pinkles. Dėl solidaus amžiaus ir adekvačiai neįvertintos situacijos, vyriškis prarado 2000 eurų.

Policija įspėja gyventojus būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Pastaruoju metu jiems ypač suaktyvėjus, patiklūs gyventojai ne tik gali prarasti savo banko santaupas, bet ir turėti nemalonumų dėl neteisėtai sudarytų sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Brangs mokestis lankantiems Šilutės sporto mokyklą

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis Savivaldybei  pateikė prašymą leisti Šilutės sporto mokyklai nevykdyti krepšinio ugdymo programų ir sumažinti 10 grupių. Mokinių krepšinio grupes formuotų viešoji įstaiga „Šilutės sportas“. Prašoma steigti dvi papildomas bokso grupes, mat pagal pasirašytą trišalę sutartį atvyksta dirbti jaunas specialistas. Nuo rugsėjo 1 d. Šilutės sporto mokykloje butų formuojama 21 mokinių grupė. Krepšinis VšĮ „Šilutės sportas“ turi vyrų krepšinio komandą. Tad perkėlus šiai įstaigai mokinių krepšinio grupes būtų sukurta krepšinio ugdymo piramidė, kuri ateityje galėtų duoti

Taip pat skaitykite