Policija ragina saugotis vagių ir apgavikų

Kovo 11-13 dienomis, ilgąjį šventinį savaitgalį, Šilutės r. policijos pareigūnai vyko į įvykius, taip pat fiksavo ankstesnius ir pradėjo šiuos tyrimus.

Kovo 10 d. po pusiaunakčio Kukorų k., Saugų sen., name kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas ir jame buvę daiktai. Nuostolis 1250 eurų. Įtariamas padegimas.

Kovo 10 d. pavakare Rusnėje rastas vyro, gim. 1967 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kovo 11 d. pavakare prie prekybos centro Cintjoniškių g., Šilutėje, iš vyriškio, gim. 1956 m., pirkinių maišo vyras, gim. 1992 m., galimai pagrobė alkoholinio gėrimo butelį. Nuostolis 6,90 euro.

Tiriamas kovo 5 d. įvykis, kai iš sandėlio Degučių k., Žemaičių Naumiesčio sen.,  buvo pavogtos plastikinės taros su dyzeliniu kuru (800 litrų). Nuostolis 1 148 eurai.

Tiriamas kovo 9 d. įvykis, kai Šyšgirių k., Kintų sen.,  iš konteinerių buvo pavogta apie 1,5 t dyzelinio kuro. Nuostolis 1 500 eurų.

Kovo 12 d. pavakare Kintuose neblaivus (3,21 prom.) vyras, gim. 1974 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,81 prom.) vyrui, gim. 1976 m.

Kovo 12-13 d.  Vilkų Kampo k., Švėkšnos sen., iš kieme stovėjusių plastikinių talpų buvo pavogta apie 550 l dyzelino. Nuostolis tikslinamas.

Kovo 13 d. pastebėta, kad iš sandėliuko Rusnėje buvo pavogtos 2 mechaninės automobilio pavarų dėžės. Nuostolis tikslinamas.

Garbaus amžiaus vyriškis tapo apgaviko auka ir patyrė 2000 eurų žalos

Tauragėje, Jono Viktoro Kalvano parke, garbaus amžiaus vyriškį (gim. 1942 m.) užkalbino tamsaus gymio rusiškai kalbantis asmuo. Nepažįstamasis prisistatė esąs iš Sakartvelo ir užsimezgusio pokalbio metu, jam padovanojo „prabangių“ puodų rinkinį.

Tęsiant pokalbį, nepažįstamasis paprašė senolio pinigų kelionei į Sakartvelą. Šis su savimi prašomos sumos neturėjo, todėl nepažįstamasis operatyviai pasisiūlė jį nuvežti iki bankomato. Gavęs pinigus, vyriškis iš Sakartvelo paprašė senolio išperkamosios nuomos būdu nupirkti jo sūnui „menkos“ vertės telefoną – „iPhone 13 Pro max“. Senolis ir šį nepažįstamojo norą išpildė.

Tik gavęs sąskaitą už telefoną naivuolis suprato, kad pakliuvo į sukčių pinkles. Dėl solidaus amžiaus ir adekvačiai neįvertintos situacijos, vyriškis prarado 2000 eurų.

Policija įspėja gyventojus būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Pastaruoju metu jiems ypač suaktyvėjus, patiklūs gyventojai ne tik gali prarasti savo banko santaupas, bet ir turėti nemalonumų dėl neteisėtai sudarytų sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite