Policija primena saugoti turtą 

Vien iki balandžio 14 d. Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai jau sulaikė 6 neblaivius vairuotojus, tiria 5 vagystes, kai nukentėjusieji patyrė per 2700 Eur nuostolių, o smurto atvejų būna beveik kasdien.

Artėja ilgasis šventinis savaitgalis. Kaip ne kartą anksčiau, policija atkreipia dėmesį į turto saugojimą, kai ilgesniam laikui išvykstama iš namų. Būtent tokia proga palanki vagims.

Jeigu sulaukę svečių ar pas juos nuvykę prie velykinio stalo vaišinsitės alkoholiu, negalima vairuoti automobilio. Iki nelaimės gali būti vienas žingsnis: avarijoje gali nukentėti ne viename automobilyje buvę žmonės, taip pat ir vaikai.

Smurtauja blaivūs ir neblaivūs asmenys. Ir čia būtinas supratimas, kad policija tirs įvykį, išsiaiškins kaltuosius ir teks atsakyti.

Šios savaitės įvykiai

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai šią savaitę tiria šiuos įvykius.

Balandžio 12-os rytą patikrinimo metu Švėkšnoje pas vyrą, gim. 1961 m., rasta litras bespalvio naminio skystimo su naminei degtinei būdingu kvapu. Tos pačios dienos popietę konflikto metu Stankiškių k., Kintų sen., pažįstamas vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1973 m.

Balandžio 8-10 d. iš malkinės Pašyšių k., Juknaičių sen., buvo pavogta malkų, kūjis bei pjūklas. Nuostolis 200 eurų.

Balandžio 12-os vakare kelyje Šilutė-Klaipėda sustabdytas automobilis ,,Alfa Romeo“, kurį vairavo neblaivus (2,88 prom.) vyras, gim. 1987 m.

Balandžio 11-os naktį Cintjoniškių g., Šilutėje, sustabdytas automobilis „Volkswagen Lupo“, kurį vairavo neblaivus (1,85 prom.) vyras, gim. 1979 m.

Balandžio 11-os popietę namuose Bikavėnų k., Vainuto sen., konflikto metu, neblaivus (2,17 prom.) vyras, gim. 1981 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1977 m. Tos pačios dienos pavakare namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2009 m.

Balandžio 13 d. rytą Tilžės g., Šilutėje, patikrinimo metu pas vyrą, gim. 1981 m., rasta 0,2 litro bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite