Policija įspėja dėl sukčių

Pastaruoju metu į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą su pareiškimais kreipiasi vis daugiau internetinėje erdvėje nukentėjusių gyventojų, kurie įkliuvo į sukčių pinkles. Dažniausiai nukenčiama perkant pigesnes prekes: telefonus, įvairią techniką, darbo įrankius ir net automobilius.

Natūralu, kad pirkėjas, ieškodamas tam tikros prekės internetinėje erdvėje, pastebi patrauklią jos kainą ir skuba daiktą įsigyti kuo greičiau. Tačiau kartais mažesnė nei įprasta rinkos kaina nebūtinai reiškia, kad jums pavyks sutaupyti, priešingai – galite likti apgauti.

Vasario 4 d. tauragiškis socialinio tinklo grupėje rado nebrangiai parduodamų darbo įrankių. Susitaręs su pardavėju, kad perka akumuliatorinį pjūklą, kampinį šlifuoklį, suktuką, smūginį suktuką ir baterijų įkroviklį, sutartą sumą pervedė į kito asmens, net, su kuriuo buvo derinamas pirkimas, sąskaitą. Nenujausdamas jokios grėsmės asmuo tikėjosi prekes gauti ir vis apie tai primindavo pardavėjui. Deja, pirkėjas prekių negavo ir prarado 205 eurus.

Pareigūnai įspėja gyventojus, kad ketinant įsigyti prekes internetu būtina imtis visų atsargumo priemonių. Dažniausiai sukčių skelbimai išsiskiria gerokai mažesnėmis kainomis. Susisiekus su pardavėju, jis prašo pervesti tam tikrą užstatą, tačiau tai padarius, pirkėjas negauna nei prekės, nei atgauna sumokėtą užstatą. Prieš nusprendžiant įsigyti didesnę prekę, patariame susitikti su pardavėju ir apžiūrėti daiktą/prekę realiai, nepasikliauti tik nuotraukomis internete ir pokalbiu telefonu, taip pat skaitykite komentarus, pasidomėkite apie įmonę/fizinį pardavėją, atkreipkite dėmesį, ar mokėjimas vyksta per saugią mokėjimo platformą, ar pardavėjas tikrai patikimas.

 

Šilutės rajono policijos komisariatas tiria šiuos įvykius

Vasario 13 d. vakare moteris pastebėjo, kad stovėjimo aikštelėje prie daugiabučio namo Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, apgadintas jos automobilis ,,Mercedes Benz A140“. Nuostolis 700 eurų.

Vasario 12 d. po pusiaunakčio Klaipėdos g., Šilutėje, vyras, gim. 1967 m., sergantis COVID-19 ir medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą bei įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, paliko savo izoliavimosi vietą.

Vasario 5 d. popietę Juknaičiuose vyras (gim. 1990 m.), sergantis COVID-19 ir medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą bei įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, nesilaikė nurodymų ir paliko savo izoliavimosi vietą.

Tauragės apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Turtui ir pajamoms deklaruoti – du mėnesiai

Apie 161 tūkst. Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių gyventojų, pernai laiku pateikusių pajamų deklaracijas,  susigrąžino per 33, 4 mln. eurų GPM permokų. 10,7 tūkst. šilutiškių iš viso susigrąžino beveik 2 mln. eurų. 2021 m. kovo 3 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, jog Mokesčių inspekcija į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) perkėlė duomenis iš trečiųjų asmenų ir daugiau nei 2,3 mln. gyventojų jau gali teikti tikslias ir kokybiškas pajamų deklaracijas, iš kurių 1,74 mln. tai

Ūkininkai gali teikti dokumentus lengvatoms 

ESO ūkininkams primena apie galimybę 2021 metais pasinaudoti taikomomis lengvatomis: ūkininkai gali naudotis jiems Elektros energetikos įstatyme numatyta lengvata galios dedamajai ar buitiniams klientams numatytais elektros tarifais. Pateikę dokumentus, ūkininkai gali rinktis mokėti už galios dedamąją tik tris mėnesius ir už elektrą atsiskaityti pagal buitiniams klientams taikomas elektros kainas.  jei Jūsų žemės valdos ekonominis dydis (EDV) yra daugiau nei 0 ir lygus arba mažesnis nei 14, ir visų gautų pajamų iš žemės ūkio veiklos dalis procentais sudaro daugiau kaip 50

Ką reikia žinoti perkant papuošalus internetu?

Nekyla jokių abejonių, kad papuošalai – viena svarbiausių mūsų įvaizdžio detalių. Juos naudodami, ne tik išgryninsime kuriamą įvaizdį, bet ir atskleisime savo asmenybę. Tad nieko keista, kad įvairūs papuošalai yra viena dažniausiai įsigyjamų prekių. Siūlomą puikų būdą tiems kurie svajoja greitą bei patogiai įsigyti papuošalų – pirkite el. interneto parduotuvėje https://minimaltouch.lt/ . Kad išsirinktumėte labiausiai tinkamus ir visus lūkesčius pateisinančius papuošalus, atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus. Svarbu dydis Internetinės parduotuvės parduodamus papuošalus pateikia aukštos kokybės nuotraukose ir būtent jos

A. Merkel pasveikino M. Gorbačiovą 90-mečio proga

Berlynas, kovo 2 d. (dpa-ELTA). Buvęs Kremliaus šeimininkas Michailas Gorbačiovas savo 90-ojo jubiliejaus proga antradienį sulaukė sveikinimų iš viso pasaulio. Vokietijos kanclerė Angela Merkel ne tik pasveikino jį su gimtadieniu, bet ir padėkojo jam už jo politinius pasiekimus. „Pasinaudosiu jūsų diena, kad dar kartą padėkočiau jums už asmeninį indėlį taikiai užbaigiant Šaltąjį karą bei suvienijant Vokietiją“, – sakoma A. Merkel sveikinime M. Gorbačiovui. „Vokietija nepamirš svarbaus jūsų indėlio į taikų suvienijimą, kaip ir nuolatinių jūsų asmeninių pastangų siekti draugiškų santykių

Taip pat skaitykite