Policija įspėja dėl sukčių

Pastaruoju metu į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą su pareiškimais kreipiasi vis daugiau internetinėje erdvėje nukentėjusių gyventojų, kurie įkliuvo į sukčių pinkles. Dažniausiai nukenčiama perkant pigesnes prekes: telefonus, įvairią techniką, darbo įrankius ir net automobilius.

Natūralu, kad pirkėjas, ieškodamas tam tikros prekės internetinėje erdvėje, pastebi patrauklią jos kainą ir skuba daiktą įsigyti kuo greičiau. Tačiau kartais mažesnė nei įprasta rinkos kaina nebūtinai reiškia, kad jums pavyks sutaupyti, priešingai – galite likti apgauti.

Vasario 4 d. tauragiškis socialinio tinklo grupėje rado nebrangiai parduodamų darbo įrankių. Susitaręs su pardavėju, kad perka akumuliatorinį pjūklą, kampinį šlifuoklį, suktuką, smūginį suktuką ir baterijų įkroviklį, sutartą sumą pervedė į kito asmens, net, su kuriuo buvo derinamas pirkimas, sąskaitą. Nenujausdamas jokios grėsmės asmuo tikėjosi prekes gauti ir vis apie tai primindavo pardavėjui. Deja, pirkėjas prekių negavo ir prarado 205 eurus.

Pareigūnai įspėja gyventojus, kad ketinant įsigyti prekes internetu būtina imtis visų atsargumo priemonių. Dažniausiai sukčių skelbimai išsiskiria gerokai mažesnėmis kainomis. Susisiekus su pardavėju, jis prašo pervesti tam tikrą užstatą, tačiau tai padarius, pirkėjas negauna nei prekės, nei atgauna sumokėtą užstatą. Prieš nusprendžiant įsigyti didesnę prekę, patariame susitikti su pardavėju ir apžiūrėti daiktą/prekę realiai, nepasikliauti tik nuotraukomis internete ir pokalbiu telefonu, taip pat skaitykite komentarus, pasidomėkite apie įmonę/fizinį pardavėją, atkreipkite dėmesį, ar mokėjimas vyksta per saugią mokėjimo platformą, ar pardavėjas tikrai patikimas.

 

Šilutės rajono policijos komisariatas tiria šiuos įvykius

Vasario 13 d. vakare moteris pastebėjo, kad stovėjimo aikštelėje prie daugiabučio namo Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, apgadintas jos automobilis ,,Mercedes Benz A140“. Nuostolis 700 eurų.

Vasario 12 d. po pusiaunakčio Klaipėdos g., Šilutėje, vyras, gim. 1967 m., sergantis COVID-19 ir medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą bei įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, paliko savo izoliavimosi vietą.

Vasario 5 d. popietę Juknaičiuose vyras (gim. 1990 m.), sergantis COVID-19 ir medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą bei įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, nesilaikė nurodymų ir paliko savo izoliavimosi vietą.

Tauragės apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Prisiminta praeitis ir gyventojai

Kaip žydai atsirado Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje ir Lenkijos karalystėje?  Kas yra vadinama litvaku? Kas sieja Kalmanovičių ir Kalenbachą? Kas 1915 metais nutiko su 160 tūkstančių Kauno gubernijos žydų, ir kodėl likusieji su jais vėliau sunkiai rasdavo kalbą? Kas ir kodėl sugalvojo Šv. kūdikio mitą? Kodėl žydiškuose macuose būna tik vanduo ir mitai? Kada Lietuvoje buvo atidaryta Žydų ministerija? Kaip radosi bendrumai tarp lietuvių ir žydų? Koks iki šių dienų Žemaičių Naumiestyje išlikęs žydiškasis paveldas? Kaip įmažinamas holokaustą patyrusios tautos atminimas

Taip pat skaitykite