Policija informuoja pie smurtą, narkotikus, ginklus…

Šilutės policijos komisariato pareigūnai šią savaitę turėjo reikalų su smurtautojais, kurių vis nemažėja. Patikrinę automobilius rado ir staigmenų. Tad ką tiria policija?

Gegužės 2-os vakare Baldininkų 11-ajame take, Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,VW Jetta“, kurį vairavo vyras. Apžiūros metu rastos ir paimtos trys suktinės su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga kanapėmis.

Gegužės 13 d. vakare atvykus pagal nutarimą į Naująją g., Šilutėje, paimti saugojimui ginklų, revolverį ,,Kora“ ir dujinį revolverį ,,ME 38 Pocket“, buvo pateikti dar 5 ginklai, nenurodyti nutarime. Ginklai paimti.

Gegužės 18 d. policija gavo kvietimus atvykti dėl smurto: namo koridoriuje Taikos g., Šilutėje, vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai; po pietų namuose Švėkšnoje vyras smurtavo prieš moterį.

Tos pačios dienos vidury netoli namų Barvų k., Saugų sen.,  rastas vyro, gim. 1972 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Beje, išvakarėse, gegužės 17 d., pavakare garaže Degučių k., Žemaičių Naumiesčio sen., irgi buvo rastas vyro, gim. 1964 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Policija tiria šių mirčių priežastis. Jau informavome, kad tokių jaunų asmenų mirčių, dažnai – vyrų, rajone pasitaiko nuolatos. Tačiau kuo baigiasi tyrimai, nėra viešinama.

Smurto atvejų užfiksuota ir gegužės 17 d.: vakare namuose Saugose vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai, ji pristatyta į gydymo įstaigą, vyras buvo sulaikytas; vėlų vakarą namuose Laučių k., Šilutės sen., vyras smurtavo prieš neblaivią (1,83 prom.) moterį.

Vėlų gegužės 17-os vakarą kilo gaisras Šyšgirių k., Kintų sen., esančios fermos pastate. Apdegė pastato vidus. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas. Policija tiria įvykį.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK pateiktą inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Taip pat skaitykite