Policija ieško, kas katinui peršovė koją…

Žemaičių Naumiestyje buvo peršautas katinas. Policija ieško žiauriai su gyvūnu pasielgusio žmogaus.

Kovo 21 d. rytą Žemaičių Naumiesčio veterinarijos klinika nustatė, kad katinui, kuris priklauso moteriai, gim. 1969 m., ginklu buvo peršauta koja.

Apie tai praneša Tauragės apskr. vyriausiasis policijos komisariatas. Įtariamojo nenustatyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įstatymas numato, kad asmuo, kuris žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Kiti įvykiai

Kovo 24 d. vyras, gim. 1978 m., už perkamą automobilį ,,Mercedes Benz“ pardavėjui į nurodytą banko sąskaitą pervedė dalį pinigų. Vėliau pirkėjui su pardavėju susisiekti nebepavyko. Nuostolis 500 eurų.

Kovo 24-28 d. Kalkiškės k., Švėkšnos sen., iš įmonei priklausančios transporto priemonės degalų bako pavogta apie 190 l dyzelino.

Kovo 28 d. popietę Miško g., Šilutėje, konflikto metu grupė asmenų nenustatytu aštriu daiktu sužalojo vyrą, gim. 1993 m., kuris gydomas ambulatoriškai. Neblaivūs įtariamieji (1,79 prom.) vyras, gim. 1991 m., ir (3,36 prom.) moteris, gim. 1988 m., uždaryti į areštinę.

Kovo 28 d. popietę Sodų g., Šilutėje, neblaivi (1,40 prom.) moteris, gim. 1988 m., sukėlė fizinį skausmą vyresnei moteriškei (gim. 1973 m.).

Kovo 28 d. pavakare Rupkalvių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1993 m., neteisėtai galėjo įsigyti narkotinių medžiagų – kanapių, kurių kiekis nustatinėjamas.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkti savivaldybių tarybų narius ir merus galės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 2023 m. sausio 4 d. yra diena, kai iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų bus likę 60 dienų. Todėl gyventojai, kurie keičia gyvenamąją vietą persikraustydami iš vienos savivaldybės į kitą ir artėjančiuose rinkimuose norėtų balsuoti už tos savivaldybės kandidatus, raginami iki kitų

Prognozuojami stiprūs vėjai, pūga ir šalčiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie žiemiškus savaitgalio orus ir įspėja apie pūgą. Gruodžio 9 d., penktadienį, orai keisis. Rytinėje šalies pusėje šiandien vyraus debesuotas dangus, dar numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Vakariniuose rajonuose šiandien kritulių nežadama. Tačiau plikledis vietomis vers labiau saugotis. Temperatūra dieną sieks iki 5 laipsnių šalčio. Gruodžio 10 d., šeštadienį, kritulių nenumatoma. Laikysis plikledis, naktį vietomis formuosis rūkas ir šerkšnas. Vėjas vis dar bus nestiprus.  Temperatūra naktį nukris iki 4-9 laipsnių šalčio, ilgiau pragiedrėjus vietomis gali pašalti net

Keliuose – naujovė vairuotojams: leistinas greitis keisis pagal orus

Leistino greičio viršijimas arba nesaugus greitis – pagrindinė pastarųjų penkerių metų eismo įvykių, dėl kurių keliuose nukentėjo žmonės, priežastis Lietuvoje. Todėl Lietuvos automobilių kelių direkcija su IT konsultacijų bendrove „CGI Lithuania” įdiegė naują greičio valdymo ir įspėjimo programinę įrangą (GVIS). Ji, reaguodama į susidariusias eismo ir oro sąlygas, keičia leistiną greitį Lietuvos keliuose. Vairuotojams teks atidžiau stebėti kelio ženklus, nes jie nurodo didžiausią leistiną greitį susidariusioms sąlygoms. Informacinė sistema jau veikia. Lietuvoje vasaros laikotarpiu galima važiuoti automagistrale 130 km/h, žiemą

Valyti sniegą nuo saulės elektrinės modulių ar ne?

Saulės elektrinės žiemą pagamina pastebimai mažiau elektros energijos, palyginus su vasara.  Energetikos ekspertai sako, kad lėtesnes saulės modulių darbo apsukas lemia ne tik trumpos ir sąlyginai tamsios žiemos dienos, bet ir juos užklojantis sniegas. Saulės modulių švaros higiena „Vadinamoji saulės modulių švaros higiena yra labai svarbi ruošiantis žiemai ir sniegui. Tobulu atveju saulės elektrinių savininkai pasirūpina papildoma vertikalia užkarda, kad moduliai sniegu būtų užpustomi kuo mažiau. Kartais, jeigu tai įmanoma, galima galvoti ir apie jų nuolydžio kampo padidinimą. Specialiai valyti

Taip pat skaitykite