Poilsis „Ventainėje“ – unikaliame gamtos kampelyje su visais patogumais

Šturmuose ant marių kranto įsikūręs poilsio ir turizmo centras „Ventainė“ gerą vardą pelnė poilsiautojams siūlydamas įvairiausių paslaugų spektrą. Bene populiariausios čia – apnakvyndinimo paslaugos. Pagal norus ir galimybes poilsiautojai gali apsistoti viešbutyje, kaimo turizmo sodyboje ar visus patogumus turinčiame kempinge. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjų paslaugoms įrengti teniso kortai, krepšinio aikštelė, stovi biliardo ir teniso stalai.

Laivu „Ventainė“ vos už 12 EU iš Šturmų galima nuplaukti į Nidą.

Apie 4 ha užimančioje poilsio zonoje vienu metu gali įsikurti iki 100 palapinių miestelis bei 40 kemperių. Pageidaujantys „Ventainėje“ švęsti šeimos šventę ar organizuoti kitokį renginį dėl nakvynės gali nesijaudinti – čia yra galimybė nakvoti iki 120 žmonių grupei. Europini aptarnavimą klientams gali pasiūlyti šiemet 4 žvaigždutėmis įvertintas viešbutis bei 3 žvaigždutėmis įvertintas kempingas.
Šiuo metu „Ventainėje“ apsistojo „Berlinski – campingreisen“ turistų grupė, atvykusi į mūsų kraštus su 21 nameliu ant ratų. Atvykėliai išsinuomojo laivą kelionei į Nidą, mat jiems patogiau ir pigiau į Neringą nuvykti laivu nei keltis keltu. Grupės vadovas Manfred Berlinski „Ventainę“ „atrado“ pernai ir šią vietą įraukė į planuojamos kelionės po Baltijos šalis maršrutą.
„Ventainę“ nusižiūrėjome jau pernai. Pamanėme, kad tai puiki vieta apsistoti. Mums didelį įspūdį paliko čionykštės gamtos grožis ir galimybė gauti aukšto lygio aptarnavimo paslaugas. Atvykome su nemaža turistų grupe, tad mums labai svarbu, kad čia yra daug vietos, o turizmo ir poilsio centras pajėgus patenkinti mūsų užsakymus. Esame labai patenkinti tiek pačia vieta, tiek aptarnavimu, tad, manau, kad šią vietą įtrauksime į nuolatinius mūsų organizuojamų kelionių maršrutus ir čia sugrįšime dar ne vieną kartą“, – sakė „Berlinski – campingreisen“ kelionių agentūros atstovė Anne Berlinski.
Pasak turizmo ir poilsio centro „Ventainė“ savininko Šarūno Laužiko, šiemet sulaukiama daugiausiai svečių iš užsienio šalių. „Užsienyje labai populiaru keliauti vadinamaisiais nameliais ant ratų. Pas mus atvykstantys turistai tampa geriausia reklama, nes rekomenduoja mūsų kempingą savo tautiečiams. Taip kasmet sulaukiame vis didesnio kempingo lankytojų skaičiaus. Užsieniečiai vertina vietos, kurioje įsikūrusi „Ventainė“ unikalumą bei mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Š. Laužikas.
Paklaustas apie netradicinius klientų norus, Š Laužikas prisiminė pernai metus, kuomet motociklininkų grupė paprašė į Nidą perkelti juos ir 10 motociklų. Kadangi klientas yra visuomet teisus šis motociklininkų noras buvo išpildytas.
Į „Ventainę“ užsuka nemažai vandens sporto mėgėjų. Čia pasikinkyti vėją jie gali ne tik nuosava buriavimo įranga, bet ir išsinuomoti pramoginį katamaraną, baidares, valtis ar nedidelę dvivietę jachtą. Ekstremalių pojūčių mėgėjai gali išsinuomoti vandens motociklą ar katerį. O poilsiautojai, kuriems rūpi gražūs gamtos vaizdai, gali sėsti į keleivinį laivą ir keltis į Nidą.
Specialiai kelionėms į Nidą turizmo ir poilsio centras turi įsigijęs dviejų korpusų laivą, pritaikytą plaukti sekliomis vietomis – grimzlė siekia vos 60 cm. Norintys pasiilsėti Neringos pusiasalyje iš „Ventainės“ ten nuplaukti gali reguliariais maršrutais. Yra galimybė pasiimti ir nuosavą dviratį. Vasaros metu laivas kelia kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį. Šiuo metu vyksta akcija – persikėlimas į Nidą kainuoja tik 12 eurų.
Skaniai papietauti galima „Ventainės“ restorane. Be įprastų valgių, čia galima paskanauti ir šviežios žuvies patiekalų. Yra galimybė restoraną užsisakyti savo šventėms bei įvairiems renginiams.

Simonas SKUTULAS

Šiuo metu kempinge apsistojusios vokiečių turistų grupės nariai atvyko su moderniais nameliais ant ratų.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Brangs mokestis lankantiems Šilutės sporto mokyklą

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis Savivaldybei  pateikė prašymą leisti Šilutės sporto mokyklai nevykdyti krepšinio ugdymo programų ir sumažinti 10 grupių. Mokinių krepšinio grupes formuotų viešoji įstaiga „Šilutės sportas“. Prašoma steigti dvi papildomas bokso grupes, mat pagal pasirašytą trišalę sutartį atvyksta dirbti jaunas specialistas. Nuo rugsėjo 1 d. Šilutės sporto mokykloje butų formuojama 21 mokinių grupė. Krepšinis VšĮ „Šilutės sportas“ turi vyrų krepšinio komandą. Tad perkėlus šiai įstaigai mokinių krepšinio grupes būtų sukurta krepšinio ugdymo piramidė, kuri ateityje galėtų duoti

Taip pat skaitykite