Poilsis „Ventainėje“ – unikaliame gamtos kampelyje su visais patogumais

Šturmuose ant marių kranto įsikūręs poilsio ir turizmo centras „Ventainė“ gerą vardą pelnė poilsiautojams siūlydamas įvairiausių paslaugų spektrą. Bene populiariausios čia – apnakvyndinimo paslaugos. Pagal norus ir galimybes poilsiautojai gali apsistoti viešbutyje, kaimo turizmo sodyboje ar visus patogumus turinčiame kempinge. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjų paslaugoms įrengti teniso kortai, krepšinio aikštelė, stovi biliardo ir teniso stalai.

Laivu „Ventainė“ vos už 12 EU iš Šturmų galima nuplaukti į Nidą.

Apie 4 ha užimančioje poilsio zonoje vienu metu gali įsikurti iki 100 palapinių miestelis bei 40 kemperių. Pageidaujantys „Ventainėje“ švęsti šeimos šventę ar organizuoti kitokį renginį dėl nakvynės gali nesijaudinti – čia yra galimybė nakvoti iki 120 žmonių grupei. Europini aptarnavimą klientams gali pasiūlyti šiemet 4 žvaigždutėmis įvertintas viešbutis bei 3 žvaigždutėmis įvertintas kempingas.
Šiuo metu „Ventainėje“ apsistojo „Berlinski – campingreisen“ turistų grupė, atvykusi į mūsų kraštus su 21 nameliu ant ratų. Atvykėliai išsinuomojo laivą kelionei į Nidą, mat jiems patogiau ir pigiau į Neringą nuvykti laivu nei keltis keltu. Grupės vadovas Manfred Berlinski „Ventainę“ „atrado“ pernai ir šią vietą įraukė į planuojamos kelionės po Baltijos šalis maršrutą.
„Ventainę“ nusižiūrėjome jau pernai. Pamanėme, kad tai puiki vieta apsistoti. Mums didelį įspūdį paliko čionykštės gamtos grožis ir galimybė gauti aukšto lygio aptarnavimo paslaugas. Atvykome su nemaža turistų grupe, tad mums labai svarbu, kad čia yra daug vietos, o turizmo ir poilsio centras pajėgus patenkinti mūsų užsakymus. Esame labai patenkinti tiek pačia vieta, tiek aptarnavimu, tad, manau, kad šią vietą įtrauksime į nuolatinius mūsų organizuojamų kelionių maršrutus ir čia sugrįšime dar ne vieną kartą“, – sakė „Berlinski – campingreisen“ kelionių agentūros atstovė Anne Berlinski.
Pasak turizmo ir poilsio centro „Ventainė“ savininko Šarūno Laužiko, šiemet sulaukiama daugiausiai svečių iš užsienio šalių. „Užsienyje labai populiaru keliauti vadinamaisiais nameliais ant ratų. Pas mus atvykstantys turistai tampa geriausia reklama, nes rekomenduoja mūsų kempingą savo tautiečiams. Taip kasmet sulaukiame vis didesnio kempingo lankytojų skaičiaus. Užsieniečiai vertina vietos, kurioje įsikūrusi „Ventainė“ unikalumą bei mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Š. Laužikas.
Paklaustas apie netradicinius klientų norus, Š Laužikas prisiminė pernai metus, kuomet motociklininkų grupė paprašė į Nidą perkelti juos ir 10 motociklų. Kadangi klientas yra visuomet teisus šis motociklininkų noras buvo išpildytas.
Į „Ventainę“ užsuka nemažai vandens sporto mėgėjų. Čia pasikinkyti vėją jie gali ne tik nuosava buriavimo įranga, bet ir išsinuomoti pramoginį katamaraną, baidares, valtis ar nedidelę dvivietę jachtą. Ekstremalių pojūčių mėgėjai gali išsinuomoti vandens motociklą ar katerį. O poilsiautojai, kuriems rūpi gražūs gamtos vaizdai, gali sėsti į keleivinį laivą ir keltis į Nidą.
Specialiai kelionėms į Nidą turizmo ir poilsio centras turi įsigijęs dviejų korpusų laivą, pritaikytą plaukti sekliomis vietomis – grimzlė siekia vos 60 cm. Norintys pasiilsėti Neringos pusiasalyje iš „Ventainės“ ten nuplaukti gali reguliariais maršrutais. Yra galimybė pasiimti ir nuosavą dviratį. Vasaros metu laivas kelia kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį. Šiuo metu vyksta akcija – persikėlimas į Nidą kainuoja tik 12 eurų.
Skaniai papietauti galima „Ventainės“ restorane. Be įprastų valgių, čia galima paskanauti ir šviežios žuvies patiekalų. Yra galimybė restoraną užsisakyti savo šventėms bei įvairiems renginiams.

Simonas SKUTULAS

Šiuo metu kempinge apsistojusios vokiečių turistų grupės nariai atvyko su moderniais nameliais ant ratų.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Taip pat skaitykite