Poilsis „Ventainėje“ – unikaliame gamtos kampelyje su visais patogumais

Šturmuose ant marių kranto įsikūręs poilsio ir turizmo centras „Ventainė“ gerą vardą pelnė poilsiautojams siūlydamas įvairiausių paslaugų spektrą. Bene populiariausios čia – apnakvyndinimo paslaugos. Pagal norus ir galimybes poilsiautojai gali apsistoti viešbutyje, kaimo turizmo sodyboje ar visus patogumus turinčiame kempinge. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjų paslaugoms įrengti teniso kortai, krepšinio aikštelė, stovi biliardo ir teniso stalai.

Laivu „Ventainė“ vos už 12 EU iš Šturmų galima nuplaukti į Nidą.

Apie 4 ha užimančioje poilsio zonoje vienu metu gali įsikurti iki 100 palapinių miestelis bei 40 kemperių. Pageidaujantys „Ventainėje“ švęsti šeimos šventę ar organizuoti kitokį renginį dėl nakvynės gali nesijaudinti – čia yra galimybė nakvoti iki 120 žmonių grupei. Europini aptarnavimą klientams gali pasiūlyti šiemet 4 žvaigždutėmis įvertintas viešbutis bei 3 žvaigždutėmis įvertintas kempingas.
Šiuo metu „Ventainėje“ apsistojo „Berlinski – campingreisen“ turistų grupė, atvykusi į mūsų kraštus su 21 nameliu ant ratų. Atvykėliai išsinuomojo laivą kelionei į Nidą, mat jiems patogiau ir pigiau į Neringą nuvykti laivu nei keltis keltu. Grupės vadovas Manfred Berlinski „Ventainę“ „atrado“ pernai ir šią vietą įraukė į planuojamos kelionės po Baltijos šalis maršrutą.
„Ventainę“ nusižiūrėjome jau pernai. Pamanėme, kad tai puiki vieta apsistoti. Mums didelį įspūdį paliko čionykštės gamtos grožis ir galimybė gauti aukšto lygio aptarnavimo paslaugas. Atvykome su nemaža turistų grupe, tad mums labai svarbu, kad čia yra daug vietos, o turizmo ir poilsio centras pajėgus patenkinti mūsų užsakymus. Esame labai patenkinti tiek pačia vieta, tiek aptarnavimu, tad, manau, kad šią vietą įtrauksime į nuolatinius mūsų organizuojamų kelionių maršrutus ir čia sugrįšime dar ne vieną kartą“, – sakė „Berlinski – campingreisen“ kelionių agentūros atstovė Anne Berlinski.
Pasak turizmo ir poilsio centro „Ventainė“ savininko Šarūno Laužiko, šiemet sulaukiama daugiausiai svečių iš užsienio šalių. „Užsienyje labai populiaru keliauti vadinamaisiais nameliais ant ratų. Pas mus atvykstantys turistai tampa geriausia reklama, nes rekomenduoja mūsų kempingą savo tautiečiams. Taip kasmet sulaukiame vis didesnio kempingo lankytojų skaičiaus. Užsieniečiai vertina vietos, kurioje įsikūrusi „Ventainė“ unikalumą bei mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Š. Laužikas.
Paklaustas apie netradicinius klientų norus, Š Laužikas prisiminė pernai metus, kuomet motociklininkų grupė paprašė į Nidą perkelti juos ir 10 motociklų. Kadangi klientas yra visuomet teisus šis motociklininkų noras buvo išpildytas.
Į „Ventainę“ užsuka nemažai vandens sporto mėgėjų. Čia pasikinkyti vėją jie gali ne tik nuosava buriavimo įranga, bet ir išsinuomoti pramoginį katamaraną, baidares, valtis ar nedidelę dvivietę jachtą. Ekstremalių pojūčių mėgėjai gali išsinuomoti vandens motociklą ar katerį. O poilsiautojai, kuriems rūpi gražūs gamtos vaizdai, gali sėsti į keleivinį laivą ir keltis į Nidą.
Specialiai kelionėms į Nidą turizmo ir poilsio centras turi įsigijęs dviejų korpusų laivą, pritaikytą plaukti sekliomis vietomis – grimzlė siekia vos 60 cm. Norintys pasiilsėti Neringos pusiasalyje iš „Ventainės“ ten nuplaukti gali reguliariais maršrutais. Yra galimybė pasiimti ir nuosavą dviratį. Vasaros metu laivas kelia kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį. Šiuo metu vyksta akcija – persikėlimas į Nidą kainuoja tik 12 eurų.
Skaniai papietauti galima „Ventainės“ restorane. Be įprastų valgių, čia galima paskanauti ir šviežios žuvies patiekalų. Yra galimybė restoraną užsisakyti savo šventėms bei įvairiems renginiams.

Simonas SKUTULAS

Šiuo metu kempinge apsistojusios vokiečių turistų grupės nariai atvyko su moderniais nameliais ant ratų.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite