Po šiltos savaitės pradžios orai atvės

Stasės Skutulienės nuot.

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 18 d., antradienį vyraus debesuotas su pragiedruliais dangus. Tankiausi debesys laikysis pietrytiniuose šalies rajonuose. Daug kur palis, vyraus trumpalaikis, daugiausia nedidelis lietus. Pūs stiprokas pietvakarių, vakarų krypties vėjas. Nors į šalį pamažu ims plūsti vėsi oro masė, bet temperatūra dar spės pakilti iki 13-17 laipsnių šilumos.

Spalio 19 d., trečiadienį, naktį debesų bus daug, didesnėje šalies dalyje ne po kartą praslinks trumpi lietūs. Pūs smarkokas šiaurės vakarų krypties vėjas, kuris kai kur, didesnė tikimybė pajūryje, bus gūsingas. Temperatūra jau kris sparčiau ir paryčiais pažemės iki 4-9 laipsnių šilumos. Trečiadienio dieną situacija keisis menkai. Į šalį toliau plūs šaltas oras iš šiaurinių platumų, tad įdienojus temperatūra pasieks tik 7-10, vietomis – 11-12 laipsnių šilumos. Daugelyje rajonų tarpais vis praslinks trumpi lietūs, taip pat išliks stiprokas, retkarčiais gūsingas šiaurės vakarų, vakarų krypties vėjas.

Spalio 20 d., ketvirtadienį, lietaus besulauksime mažiau. Tiek naktį, tiek dieną trumpai ir daugiausia negausiai palis tik kai kuriose vietovėse, didesnė tikimybė šiaurinėje šalies pusėje. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Temperatūra naktį kris sparčiai ir daug kur bus tik tarp 1-6 laipsnių šilumos. Ore vietomis, dirvos paviršiuje daugelyje rajonų oras atšals iki 0-5 laipsnių šalčio. Dienos metu temperatūra vėl kils vangiai – iki 7-12 laipsnių.

Spalio 21-22 d., penktadienį ir šeštadienį, žymesnio lietaus jau nelaukiama, bet išliks vėsu, didesnės šilumos kol kas nežadama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite