Po įtemptų kovų „Šilutė“ baigė sezoną

Praėjusią savaitę „Šilutė“ (treneris Arvydas Straupis) pralaimėjo atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio rungtynių seriją „Mažeikiams“ (treneris Aloyzas Rudys) rezultatu 0:3, tačiau pergalė nugalėtojų aukštaūgiui Raimundui Petrauskui kainavo du nuskeltus dantis ir 6 siūles ant smakro, taip pat – diskvalifikaciją vienerioms rungtynėms. Visi susitikimai buvo įtempti.

Pirmosios rungtynės vyko Mažeikiuose kovo 18 d. Nors reguliariojo čempionato lyderė „Mažeikių“ komanda turėjo aikštelės pranašumą, tačiau pergalę pelnė ne taip lengvai – 76:66 (14:16, 24:17, 18:22, 20:11). Likus žaisti apie dvi minutes rezultatas 68:64 vis dar kėlė abejonių, kieno bus viršus. Vis dėlto geriau sužaidę kėlinuko pabaigą nugalėjo mažeikiškiai.
Tiesa, per rungtynes būta ir aukų: „Šilutės“ vidurio puolėjas Arnas Kazlauskas (Nr. 30) alkūne tyčia ar netyčia kliudė varžovų aukštaūgio R. Petrausko smakrą. Pastarasis nugriuvo apsipylęs krauju. Pakilęs nuo grindų R. Petrauskas šoko aiškintis santykių. Jį suvaldė draugai ir treneris. Už tai R. Petrauskas buvo diskvalifikuotas vienerioms rungtynėms, o veteranas A. Kazlauskas atsipirko nesportine pražanga.
Tarp mūsiškių naudingiausiai žaidė vidurio puolėjas N. Anglickis, pelnęs 14 taškų.
Leido svečiams atsigauti
Per antras rungtynes namuose „Šilutė“, palaikoma gausiai susirinkusių aistruolių, energingai „kasė duobę“ „Mažeikiams“. Po pirmojo kėlinuko pamariškiai pirmavo rezultatu 25:13. Antrasis kėlinukas prasidėjo E. Mološčiako tritaškiu ir taikliais E. Sosnovskio baudos metimais. Veržliai žaisdama „Šilutė“ kėlinuko viduryje įgijo net 18 taškų persvarą – 35:17. Deja, pribaigti sutrikusių varžovų nesugebėjo – leido jiems be atsako paeiliui pelnyti 16 taškų – 35:33.
Atsigavę svečiai po dviejų kėlinukų beatsiliko tašku – 38:37. O „Šilutę“, rodos, sėkmė apleido, nekrito tritaškiai: pataikė 6 iš 29 (taiklumas 20,7 proc.). Vis dėlto mūsiškiai nepasidavė, kovojo iki galo ir, likus žaisti apie dvi minutes, po A. Ramonaičio (Nr. 8) tritaškio komandas beskyrė 4 taškai – 66:70. Tačiau svečiai sugebėjo išsaugoti pergalę – 66:77.
„Šilutei“ daugiausiai taškų pelnė E. Sosnovskis – 15.
Mažeikiai stipresni
Kovo 22 d. trečiosios rungtynės vyko Mažeikiuose. Pergalę šventė salės šeimininkai – 87:69 (35:20, 8:22, 20:14, 24:13). Įpusėjus rungtynėms, komandas skyrė tik taškas – 43:42. Trečiąjį kėlinuką E. Sosnovskis buvo išvedęs „Šilutę“ į priekį – 50:51, bet žemaičiai po A. Gydros, I. Vaitkaus tritaškių, R. Petrausko dvitaškio susigrąžino persvarą – 63:56.
Per paskutinę dešimtminutę „Šilutei“ kelią į pergalę užkirto klaidos bei netaiklūs metimai. Pamariškiai iš viso padarė 21 klaidą, mažeikiškiai – 12. Šilutiškių dvitaškių pataikymo procentas – 29 proc. (10 iš 34), šeimininkų – 52 proc. (24 iš 46).
Šį kartą daugiausiai taškų „Šilutei“ pelnė E. Šaulys – 20.
„Mažeikiai“ pirmi iškopė į pusfinalį, o „Šilutė“ iškrito ir sezoną jau baigė. NKL finalas balandžio 12-13 d. vyks Palangoje.

Saulius Lukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite