Planuojate dengti stogą ir pageidaujate itin patrauklių išlaidų? Rinkitės bituminę stogo dangą

Stogas – viena svarbiausių pastato elementų, tad renkantis stogo dangą, reikia įvertinti ir ypač daug kriterijų, pavyzdžiui, kaip ilgai ji tarnaus, ar estetiškai atrodys, ar nebus girdima erzinančių garsų ir t.t. Dažnu atveju labai svarbų vaidmenį vaidina ir kaina, ypač, kai stogo danga užima didelį plotą.

Taigi, kokius sprendimus rinktis tiems, kurie nori, kad stogo dengimas nepareikalautų didelių išlaidų?

Pasirodo, tokiu atveju, idealia išeitimi gali tapti bituminė stogo danga, pavyzdžiui, BMI Monier stogo danga.

Taigi, kviečiame sužinoti, kodėl visi, svajojantys apie nedideles išlaidas stogo dengimui, turėtų rinktis bituminę stogo dangą.

Lyginant su kitomis stogo dangomis, viena patraukliausių kainų

Viena iš priežasčių, kodėl visi norintieji patrauklių išlaidų, turėtų riktis bituminę stogo dangą, yra ta, kad lyginant su kitomis stogo dangomis, šios medžiagos kaina yra viena mažiausių. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad bituminei dangai, kaip ir kitiems gaminiams, yra taikoma įvairių akcijų.

Taigi, jei bituminės stogo dangos įsigysite akcijos metu, sutaupysite dar daugiau.

Nesudėtinga montuoti patiems

Vis dėlto, kai kalbame apie stogo dengimui skirtas išlaidas, reikia įvertinti ne tik tai, kiek kainuos danga, bet ir tai, kiek išlaidų pareikalaus dengimas. Neretai pasitaiko atvejų, kai pinigų suma, kurią reikia skirti dengimo darbams, sudaro tokią pat sumą, arba netgi šiek tiek didesnę, kurią teko skirti stogo dangos įsigijimui. Tačiau taip nenutiks, jei įsigysite bituminę stogo dangą – dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent šią stogo dangą, ypač nesudėtinga sumontuoti patiems, taigi, išvengsite papildomų išlaidų.

Ilgai tarnauja, todėl išvengsite atnaujinimo darbų

Tačiau ir tai dar ne viskas – bituminė stogo danga tarnauja labai ilgai. Taigi, ją pasirinkus, tikrai neteks jau po penkmečio atlikti atnaujinimo darbų bei patirti papildomų išlaidų.

Taigi, kaip matyti, bituminė stogo danga yra idealus pasirinkimas, norintiems ypač nebrangios investicijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite