Planuojate dengti stogą ir pageidaujate itin patrauklių išlaidų? Rinkitės bituminę stogo dangą

Stogas – viena svarbiausių pastato elementų, tad renkantis stogo dangą, reikia įvertinti ir ypač daug kriterijų, pavyzdžiui, kaip ilgai ji tarnaus, ar estetiškai atrodys, ar nebus girdima erzinančių garsų ir t.t. Dažnu atveju labai svarbų vaidmenį vaidina ir kaina, ypač, kai stogo danga užima didelį plotą.

Taigi, kokius sprendimus rinktis tiems, kurie nori, kad stogo dengimas nepareikalautų didelių išlaidų?

Pasirodo, tokiu atveju, idealia išeitimi gali tapti bituminė stogo danga, pavyzdžiui, BMI Monier stogo danga.

Taigi, kviečiame sužinoti, kodėl visi, svajojantys apie nedideles išlaidas stogo dengimui, turėtų rinktis bituminę stogo dangą.

Lyginant su kitomis stogo dangomis, viena patraukliausių kainų

Viena iš priežasčių, kodėl visi norintieji patrauklių išlaidų, turėtų riktis bituminę stogo dangą, yra ta, kad lyginant su kitomis stogo dangomis, šios medžiagos kaina yra viena mažiausių. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad bituminei dangai, kaip ir kitiems gaminiams, yra taikoma įvairių akcijų.

Taigi, jei bituminės stogo dangos įsigysite akcijos metu, sutaupysite dar daugiau.

Nesudėtinga montuoti patiems

Vis dėlto, kai kalbame apie stogo dengimui skirtas išlaidas, reikia įvertinti ne tik tai, kiek kainuos danga, bet ir tai, kiek išlaidų pareikalaus dengimas. Neretai pasitaiko atvejų, kai pinigų suma, kurią reikia skirti dengimo darbams, sudaro tokią pat sumą, arba netgi šiek tiek didesnę, kurią teko skirti stogo dangos įsigijimui. Tačiau taip nenutiks, jei įsigysite bituminę stogo dangą – dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent šią stogo dangą, ypač nesudėtinga sumontuoti patiems, taigi, išvengsite papildomų išlaidų.

Ilgai tarnauja, todėl išvengsite atnaujinimo darbų

Tačiau ir tai dar ne viskas – bituminė stogo danga tarnauja labai ilgai. Taigi, ją pasirinkus, tikrai neteks jau po penkmečio atlikti atnaujinimo darbų bei patirti papildomų išlaidų.

Taigi, kaip matyti, bituminė stogo danga yra idealus pasirinkimas, norintiems ypač nebrangios investicijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite