Pirmieji lengvaatlečių laimėjimai

Klaipėdoje sausio 10 d. vykusiose Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2014“ I etapo varžybose puikiai pasirodė ir Pagėgių savivaldybės jaunieji sportininkai.

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė sportininkas iš Natkiškių Vilius Urbonas, kuris įveikė 1,60 m aukštį ir iškovojo antrąją vietą (mokytojas Antanas Musvydas).
Trenerės Alvyros Jankantienės auklėtinės Aurelija Usanova, į tolį nušokusi 4 m ir 45 cm, bei Eglė Usanova, rutulį nustūmusi 8 m ir 29 cm, iškovojo trečiąsias vietas.
Į geriausiųjų dešimtuką pateko ir kiti minėtos trenerės auklėtiniai: Rasa Sabaliauskaitė (1000 m bėgimas, 6 vieta), Rytis Daškauskas (300 m – 6 vieta), Samanta Otaitė (aukštis, 7 vieta), Orestas Bagdonas (rutulys, 8 v.), Saulius Kašėta (rutulys, 9 v.), Nikas Dirškus (aukštis, 10 v.).
Džiugino ir sportininkai iš Vilkyškių, kuriuos treniruoja Danutė Baltrušaitienė. Gytis Endriukaitis 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė 5 vietą, o 300 m – 7-ą, Saulė Ruškytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 6 vietą, 300 metrų distanciją įveikė aštunta.
Prizines vietas iškovojusiems sportininkams įteikti diplomai ir dovanėlės.
Šie sportininkai dalyvaus dar dviejuose etapuose, kuriuose bus sumuojami taškai ir išaiškinti visų trijų etapų nugalėtojai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite