Pirmieji lengvaatlečių laimėjimai

Klaipėdoje sausio 10 d. vykusiose Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2014“ I etapo varžybose puikiai pasirodė ir Pagėgių savivaldybės jaunieji sportininkai.

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė sportininkas iš Natkiškių Vilius Urbonas, kuris įveikė 1,60 m aukštį ir iškovojo antrąją vietą (mokytojas Antanas Musvydas).
Trenerės Alvyros Jankantienės auklėtinės Aurelija Usanova, į tolį nušokusi 4 m ir 45 cm, bei Eglė Usanova, rutulį nustūmusi 8 m ir 29 cm, iškovojo trečiąsias vietas.
Į geriausiųjų dešimtuką pateko ir kiti minėtos trenerės auklėtiniai: Rasa Sabaliauskaitė (1000 m bėgimas, 6 vieta), Rytis Daškauskas (300 m – 6 vieta), Samanta Otaitė (aukštis, 7 vieta), Orestas Bagdonas (rutulys, 8 v.), Saulius Kašėta (rutulys, 9 v.), Nikas Dirškus (aukštis, 10 v.).
Džiugino ir sportininkai iš Vilkyškių, kuriuos treniruoja Danutė Baltrušaitienė. Gytis Endriukaitis 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė 5 vietą, o 300 m – 7-ą, Saulė Ruškytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 6 vietą, 300 metrų distanciją įveikė aštunta.
Prizines vietas iškovojusiems sportininkams įteikti diplomai ir dovanėlės.
Šie sportininkai dalyvaus dar dviejuose etapuose, kuriuose bus sumuojami taškai ir išaiškinti visų trijų etapų nugalėtojai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite