Pirmieji lengvaatlečių laimėjimai

Klaipėdoje sausio 10 d. vykusiose Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2014“ I etapo varžybose puikiai pasirodė ir Pagėgių savivaldybės jaunieji sportininkai.

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė sportininkas iš Natkiškių Vilius Urbonas, kuris įveikė 1,60 m aukštį ir iškovojo antrąją vietą (mokytojas Antanas Musvydas).
Trenerės Alvyros Jankantienės auklėtinės Aurelija Usanova, į tolį nušokusi 4 m ir 45 cm, bei Eglė Usanova, rutulį nustūmusi 8 m ir 29 cm, iškovojo trečiąsias vietas.
Į geriausiųjų dešimtuką pateko ir kiti minėtos trenerės auklėtiniai: Rasa Sabaliauskaitė (1000 m bėgimas, 6 vieta), Rytis Daškauskas (300 m – 6 vieta), Samanta Otaitė (aukštis, 7 vieta), Orestas Bagdonas (rutulys, 8 v.), Saulius Kašėta (rutulys, 9 v.), Nikas Dirškus (aukštis, 10 v.).
Džiugino ir sportininkai iš Vilkyškių, kuriuos treniruoja Danutė Baltrušaitienė. Gytis Endriukaitis 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė 5 vietą, o 300 m – 7-ą, Saulė Ruškytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 6 vietą, 300 metrų distanciją įveikė aštunta.
Prizines vietas iškovojusiems sportininkams įteikti diplomai ir dovanėlės.
Šie sportininkai dalyvaus dar dviejuose etapuose, kuriuose bus sumuojami taškai ir išaiškinti visų trijų etapų nugalėtojai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praėjo laikas, kai visam gyvenimui pakakdavo vienos profesijos

Besikeičianti darbo rinka rodo, jog dabar svarbiausiu veiksniu, lemiančiu konkurencingumą ir galimybę gauti norimą darbą, yra skaitmeninės žinios. Pasak karjeros konsultantės, lektorės ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorės Daivos Šilienės, vis dažniau pastebimas susidomėjimas vyresnio amžiaus žmonių įsidarbinimo galimybėmis. Jie noriai mokosi, įgyja naujas kompetencijas bei siekia išlikti aktyvūs.     Amžius nebėra kriterijus Projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai rodo, kad iš daugiau nei 102 tūkst. mokymų dalyvių net 52 proc. yra dirbantys asmenys. Daugiausiai mokytis panoro 51–65 metų amžiaus grupėje esantys

Nauji reikalavimai žemės ūkiui – teks prisidėti prie klimato kaitos mažinimo

2021 m. birželio 25 d. Europos parlamentas ir Taryba susitarė dėl naujos bendros žemės ūkio politikos, kurios esminis tikslas yra tvarus žemės ūkis. Jau nuo 2023 metų Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos (ES) šalių žemdirbiai turės prisidėti prie konkrečių priemonių mažinant klimato kaitą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimą. Naujojoje politikoje numatoma, kad nuo 2023 m. aplinkosaugos ir poveikio klimato kaitai mažinimo priemonėms turės būti skiriama ne mažiau 25 proc. nuo bendros šalies gaunamos paramos žemės ūkiui. Tai palies

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Taip pat skaitykite