Pirmieji lengvaatlečių laimėjimai

Klaipėdoje sausio 10 d. vykusiose Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2014“ I etapo varžybose puikiai pasirodė ir Pagėgių savivaldybės jaunieji sportininkai.

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė sportininkas iš Natkiškių Vilius Urbonas, kuris įveikė 1,60 m aukštį ir iškovojo antrąją vietą (mokytojas Antanas Musvydas).
Trenerės Alvyros Jankantienės auklėtinės Aurelija Usanova, į tolį nušokusi 4 m ir 45 cm, bei Eglė Usanova, rutulį nustūmusi 8 m ir 29 cm, iškovojo trečiąsias vietas.
Į geriausiųjų dešimtuką pateko ir kiti minėtos trenerės auklėtiniai: Rasa Sabaliauskaitė (1000 m bėgimas, 6 vieta), Rytis Daškauskas (300 m – 6 vieta), Samanta Otaitė (aukštis, 7 vieta), Orestas Bagdonas (rutulys, 8 v.), Saulius Kašėta (rutulys, 9 v.), Nikas Dirškus (aukštis, 10 v.).
Džiugino ir sportininkai iš Vilkyškių, kuriuos treniruoja Danutė Baltrušaitienė. Gytis Endriukaitis 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė 5 vietą, o 300 m – 7-ą, Saulė Ruškytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 6 vietą, 300 metrų distanciją įveikė aštunta.
Prizines vietas iškovojusiems sportininkams įteikti diplomai ir dovanėlės.
Šie sportininkai dalyvaus dar dviejuose etapuose, kuriuose bus sumuojami taškai ir išaiškinti visų trijų etapų nugalėtojai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite