Pirmadienį policija įvykių neužfiksavo 

Rugpjūčio 5 d. Ventės k., Kintų sen., smaugvirvės kilpoje rastas moters, gim. 1959 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tos pačios dienos popietę kitame šios seniūnijos – Minijos – kaime pastebėta, kad iš uosto pavogtas laivas. Nuostolis – 80 000 eurų. Tą pačią dieną apie 21.30 val. laivas surastas upėje. Vėlų rugpjūčio 5-os vakarą  Traksėdžių k., Šilutės sen., į kiemą atvyko pažįstamas asmuo ir vyrui sukėlė fizinį skausmą.

Rugpjūčio 4 d. gautas vyro pareiškimas, kad liepos 6 d. iš savo banko sąskaitos pervedė 250 eurų avansą už automobilio detalę į kito vyro sąskaitą, tačiau prekės negavo, avansas nebuvo grąžintas.

Liepos 31 K. Kalinausko – Vilų g. sankryžoje, Šilutės m., vyrui miegant prie krūmo iš jo pavogta kuprinė su įvairiais daiktais (mobilusis telefonas „Xiomi Redmi 9T“, banko kortelė, piniginė ir asmens dokumentas).

Rugpjūčio 1-os naktį bare, esančiame Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, iš vyro pavogtas mobilusis telefonas ,,Iphone“.

Policija tiria liepos 24 d. įvykį, kai Dirvų-Ventės-Darbininkų gatvių sankryžoje, Šilutėje, vyras, vairuodamas automobilį ,,Audi A4 Avant“, iš šalutinio kelio įvažiuodamas į pagrindinį nepraleido pagrindiniu keliu dviračiu važiavusios moters ir ją partrenkė. Eismo įvykio metu sužalota dviračio vairuotoja pristatyta į gydymo įstaigą, po apžiūros moteris gydoma ambulatoriškai.

Rugpjūčio 2-os rytą atvykęs į darbo vietą Rusnės g., Šilutėje, vyras pastebėjo, kad yra apgadintas rekonstruojamas pastatas ir sugadintos pastate buvusios statybinės medžiagos. Nuostolis vertinamas net 2910 eurų. Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad vyras, pervedęs 200 eurų už sutartą prekę, jos negavo.

Rugpjūčio 2 d. vakare Gluosnių g., Šilutėje, išgertuvių metu vyras sukėlė fizinį skausmą savo neblaiviai (3,01 prom.) sugyventinei, o  Pagrynių k., Šilutės sen.,, neblaivus (2,25 prom.) vyras sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (2,24 prom.) vyrui.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite