Pirmadienį policija įvykių neužfiksavo 

Rugpjūčio 5 d. Ventės k., Kintų sen., smaugvirvės kilpoje rastas moters, gim. 1959 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tos pačios dienos popietę kitame šios seniūnijos – Minijos – kaime pastebėta, kad iš uosto pavogtas laivas. Nuostolis – 80 000 eurų. Tą pačią dieną apie 21.30 val. laivas surastas upėje. Vėlų rugpjūčio 5-os vakarą  Traksėdžių k., Šilutės sen., į kiemą atvyko pažįstamas asmuo ir vyrui sukėlė fizinį skausmą.

Rugpjūčio 4 d. gautas vyro pareiškimas, kad liepos 6 d. iš savo banko sąskaitos pervedė 250 eurų avansą už automobilio detalę į kito vyro sąskaitą, tačiau prekės negavo, avansas nebuvo grąžintas.

Liepos 31 K. Kalinausko – Vilų g. sankryžoje, Šilutės m., vyrui miegant prie krūmo iš jo pavogta kuprinė su įvairiais daiktais (mobilusis telefonas „Xiomi Redmi 9T“, banko kortelė, piniginė ir asmens dokumentas).

Rugpjūčio 1-os naktį bare, esančiame Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, iš vyro pavogtas mobilusis telefonas ,,Iphone“.

Policija tiria liepos 24 d. įvykį, kai Dirvų-Ventės-Darbininkų gatvių sankryžoje, Šilutėje, vyras, vairuodamas automobilį ,,Audi A4 Avant“, iš šalutinio kelio įvažiuodamas į pagrindinį nepraleido pagrindiniu keliu dviračiu važiavusios moters ir ją partrenkė. Eismo įvykio metu sužalota dviračio vairuotoja pristatyta į gydymo įstaigą, po apžiūros moteris gydoma ambulatoriškai.

Rugpjūčio 2-os rytą atvykęs į darbo vietą Rusnės g., Šilutėje, vyras pastebėjo, kad yra apgadintas rekonstruojamas pastatas ir sugadintos pastate buvusios statybinės medžiagos. Nuostolis vertinamas net 2910 eurų. Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad vyras, pervedęs 200 eurų už sutartą prekę, jos negavo.

Rugpjūčio 2 d. vakare Gluosnių g., Šilutėje, išgertuvių metu vyras sukėlė fizinį skausmą savo neblaiviai (3,01 prom.) sugyventinei, o  Pagrynių k., Šilutės sen.,, neblaivus (2,25 prom.) vyras sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (2,24 prom.) vyrui.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite