Pirkti naujas ar naudotas namų technikos detales

Dažnai buitinių prietaisų gedimus siejame su didelėmis išlaidomis, tačiau taip būna ne visada. Pavyzdžiui, sugedusio šaldytuvo taisymo metu tereikia pakeisti 20 eurų kainuojantį termostatą arba sugedusi džiovyklė gali būti kaip nauja su 10 eurų vertės būgno diržu. Remontas kartais taip pat nėra sudėtingas. Mažo miestelio buitinės technikos techninės įrangos parduotuvėje gali nebūti tikslių dalių, kurių reikia buitinės technikos prietaiso remontui, tačiau visas prietaiso atsargines dalis galite rasti internete.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kurias, tai yra, naujas ar naudotas internete ar specialioje parduotuvėje parduodamas buitinės technikos prietaisų dalis vertėtų įsigyti?

Ar turėtumėte naudoti naujas ar naudotas buitinių prietaisų dalis? 

Atsakymas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant:

  • jums reikalingos dalies tipą;
  • jūsų buitinės technikos prietaiso amžių;
  • jūsų biudžetą;
  • dalies prieinamumą;
  • suteikiamas garantijas.

Visgi, rekomenduojama rinktis naujas buitinės technikos prietaisų dalis vietoje naudotų dalių vien dėl saugumo.

Naudotos buitinės technikos prietaisų dalys kelia pavojų

Naudotos buitinės technikos prietaiso dalys gali būti pavojingos jūsų saugumui. Pavyzdžiui, dėl jų namuose gali net kilti gaisras. Mechaninės dalys gali netikėtai sugesti dėl paslėpto susidėvėjimo ir gali sukelti fizinių sužalojimų. Be to, naudotoms dalims dažnai netaikoma garantija, todėl padidėja papildomų išlaidų tikimybė.

Rekomenduojama įsigyti naujas buitinės technikos prietaisų dalis

Pasirinkus naujas buitinės technikos prietaiso dalis užtikrinamas patikimumas ir saugumas. Taip pat naujoms dalims suteikiama garantija. Be to, naujos dalys sukurtos taip, kad būtų visiškai suderinamos su dabartiniais buitinės technikos prietaisų modeliais, užtikrinant optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.

Antrinės rinkos buitinės technikos prietaisų dalys

Iš kur kilusios dalys, pažymėtos kaip antrinės ar bet kokiu kitu terminu ir pasižyminčios pigia kaina? Kartais šios dalys gaminamos gamyklose užsienyje, menkai arba visai neužtikrinant kokybės. Kai nežinoma prekės kilmė, neužtikrininama ir jos saugumo. Tuo tarpu gerai žinomų buitinių prietaisų gamintojų dalys atitinka griežtus gamintojo reikalavimus.

Geriausia rinktis originalaus buitinės technikos prietaisų gamintojo dalis

Naujos buitinės technikos dalys užtikrina saugumą. Yra daugybė prietaisų remonto specialistų, kurie pasitiki antrinės rinkos produktais. Tačiau jie netenka visų pranašumų, kuriuos suteikia pirkimas iš originalaus buitinės technikos prietaisų gamintojo. Nesvarbu, ar jums reikia šaldytuvo, viryklės ar kitų buitinės technikos prietaisų dalių.

Čia yra išvardinta keletas puikių pranašumų, kai perkamos šios dalys, o ne antrinės rinkos produktai:

  1. Investicijos grąža: nors iš anksto galbūt išleisite šiek tiek daugiau pinigų, vėliau užtikrinsite didelę investicijų grąžą. Kadangi prietaiso dalys, kurias įsigysite, yra sukurtos taip, kad atitiktų ir veiktų ilgą laiką, pailgės buitinės technikos prietaisų eksploatavimo laikas ir ilgainiui sutaupysite pinigų.
  2. Greitesnis atsakymas: kreipimasis tiesiai į originalų buitinės technikos prietaisų gamintoją supaprastins visą remonto procesą, nes galėsite tiesiogiai su jais susisiekti, identifikuoti sugedusią dalį ir ją įsigyti. Ir atvirkščiai, kreipdamiesi į antrinės rinkos produktų pardavėjus galite visą dieną skambinti keliems žmonėms ir niekada nerasti tinkamos buitinės technikos prietaiso dalies.
  3. Aukštesnė kokybė: turbūt pagrindinis privalumas dirbant tiesiogiai su orginalaus gamintojo buitinės technikos prietaiso dalimis yra aukšta kokybė. Tam tikri antrinės rinkos produktai negali garantuoti tokios kokybės.

Pabaigai

Kad jūsų buitinės technikos prietaisų remontas būtų sėkmingas, jums reikia kokybiškų dalių, kurios būtų patvarios ir ilgaamžės. Jei norite sužinoti daugiau apie pirkimo iš originalaus buitinės technikos prietaisų gamintojo naudą arba rasti kokybiškų šaldytuvų, džiovyklės, indaplovės, orkaitės ir kitų buitinės technikos prietaisų dalių – nedelsdami susisiekite su originaliu buitinės technikos prietaisų gamintoju.

pr2024/88

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite