Pilvo plastika. Ką reikia žinoti prieš apsisprendžiant?

Pilvo plastika, arba abdominoplastika, yra procedūra, skirta pagerinti pilvo išvaizdą, pašalinant perteklinę odą ir riebalus bei stiprinant raumenis. Prieš apsisprendžiant atlikti šią operaciją, svarbu įvertinti keletą esminių dalykų, kad užtikrintumėte sėkmingą ir saugų rezultatą.

Pilvo plastika Vitkus Clinic

Sveikatos būklės vertinimas

Pirmiausia, būtina įvertinti savo sveikatos būklę. Pilvo plastika yra didelė operacija, todėl reikalinga gera bendra sveikata. Jei turite širdies ligų, cukrinį diabetą ar kitų lėtinių ligų, būtina pasitarti su gydytoju, ar ši procedūra jums tinkama. Taip pat labai svarbu mesti rūkyti bent kelias savaites prieš ir po operacijos, nes rūkymas gali neigiamai paveikti gijimo procesą.

Kūno masės indeksas (KMI)

Pilvo plastika dažniausiai rekomenduojama pacientams, kurių kūno masės indeksas (KMI) yra artimas normaliam arba šiek tiek viršija normą. Jei jūsų KMI yra gerokai didesnis, prieš operaciją gali tekti numesti svorio. Stabilus kūno svoris yra būtinas, kad operacijos rezultatai būtų ilgalaikiai ir efektyvūs.

Lūkesčių nustatymas

Realių lūkesčių nustatymas yra esminis sėkmingos pilvo plastikos aspektas.

Ši operacija gali pašalinti perteklinę odą, sustiprinti pilvo raumenis ir pagerinti kūno kontūrus, tačiau ji nėra svorio mažinimo būdas. Prieš operaciją būtina aptarti su chirurgu, ko tiksliai tikitės, ir įsitikinti, kad jūsų lūkesčiai yra realistiški.

Chirurgijos galimybės

Pilvo plastika nėra vienalytė procedūra – yra kelios jos rūšys, priklausomai nuo individualių poreikių. Mini pilvo plastika yra skirta mažesnėms problemoms apatinėje pilvo dalyje, o pilna pilvo plastika apima visą pilvo sritį. Kai kuriais atvejais gali prireikti išplėstinės pilvo plastikos, kai pašalinamas didesnis kiekis perteklinės odos ir riebalų.

Pasiruošimas procedūrai

Pasiruošimas operacijai yra labai svarbus sėkmingam rezultatui. Prieš operaciją turėtumėte laikytis sveikos mitybos režimo, didinti fizinį aktyvumą ir, jei reikia, mesti rūkyti. Taip pat būtina atlikti visus reikalingus medicininius tyrimus, kad būtų įvertinta jūsų sveikatos būklė.

Gijimo procesas

Po operacijos reikės laiko atsigauti. Pirmosiomis savaitėmis gali atsirasti patinimas, skausmas ir diskomfortas. Gydytojas skirs vaistų skausmui malšinti ir pateiks rekomendacijas, kaip prižiūrėti operuotą sritį. Kompresinės aprangos dėvėjimas padės sumažinti patinimą ir palaikys pilvo kontūrus.

Galimos komplikacijos

Kaip ir bet kuri kita chirurginė procedūra, pilvo plastika turi tam tikrų rizikų. Tai gali būti infekcija, kraujavimas, randai ar estetinės išvaizdos pokyčiai. Prieš operaciją būtina aptarti su chirurgu visas galimas rizikas ir kaip galima jas sumažinti.

Chirurgo pasirinkimas

Chirurgo pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų. Rinkitės patyrusį ir kvalifikuotą specialistą, kuris turi gerų atsiliepimų ir sėkmingų operacijų istoriją. Nepamirškite pasikalbėti su keliais chirurgais, kad rastumėte tą, kuris jums kelia didžiausią pasitikėjimą.

Kaina

Pilvo plastikos kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo klinikos, chirurgo patirties ir operacijos sudėtingumo. Be to, būtina atsižvelgti į papildomas išlaidas, tokias kaip pooperacinė priežiūra, vaistai ir galimi tolesni vizitai pas gydytoją. Pasidomėkite visomis išlaidomis iš anksto, kad galėtumėte tinkamai planuoti savo biudžetą.

Emocinis pasiruošimas

Pilvo plastika gali būti didelis emocinis išbandymas. Jums gali tekti susidurti su įvairiomis emocijomis – nuo nerimo prieš operaciją iki džiaugsmo ir pasitenkinimo po sėkmingos procedūros. Svarbu turėti palaikymo sistemą – šeimą, draugus ar net profesionalų psichologą, kuris galėtų padėti jums per visą šį procesą.Ar esate pasirengę žengti šį žingsnį? Pilvo plastika gali būti reikšmingas žingsnis link geresnės savijautos ir pasitikėjimo savimi. Prieš priimant sprendimą, svarbu išsamiai apsvarstyti visus aspektus ir gerai pasiruošti šiai kelionei. Tik tada galėsite džiaugtis ne tik estetiniais pokyčiais, bet ir naujai atrasta gyvenimo kokybe.

pr2024/89

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite