Per karantiną vandens suvartota mažiau

   Apie UAB „Šilutės vandenys“

  • Šilutės miesto valymo įrenginių pajėgumas – 10 400 kubinių metrų per parą, kitose gyvenvietėse – nuo 30 iki 250 kubinių metrų per parą.
  • Šiuo metu bendrovė eksploatuoja 47 vandenvietes, kuriuose yra 65 vandens išgavimo gręžiniai. Vanduo išgaunamas iš 80-140 m gylio gręžinių.
  • 2011 – 2015 m. įrengti ir pradėti eksploatuoti šeši vandens gerinimo įrenginiai – Laučių, Inkaklių, Saugų, Gorainių, Pašyšių, Vilkyčių ir Kintų gyvenvietėse. Kitose vandenvietės išgaunamas vanduo atitinka Higienos normų reikalavimus. Bendrovė eksploatuoja 301 km vandens tinklų, 206,6 km – nuotekų tinklų, apie 40 km – lietaus nuotekų tinklų.
  • Turi 15 valymo įrenginių, kurie per metus išvalo vidutiniškai apie 2500 tūkst. kubinių metrų nuotekų. Eksploatuoja 75 nuotekų perpumpavimo stotis.

 

Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės vandenys“ valdo aukščiau aprašytą ūkį. Vandens tiekimas ir nuotekų valymas rajono ūkyje išsiskiria ne tik svarba kiekvienam gyventojui, bet ir dėmesiu aplinkos saugojimui, taršos mažinimui.

Kaip sekasi per pandemiją?

Dėl COVID-19 plitimo daugelis gyventojų dirbo iš namų nuotoliniu būdu, taip pat nuotoliniu būdu vyko ir mokinių mokymas, duris užvėrė kavinės, valgyklos, restoranai, viešbučiai… Sumenko vandens poreikiai ir įstaigose, įmonėse, nes beveik pusę 2020 metų šeimos gyveno namuose, verslai buvo sustabdyti.

Anot UAB „Šilutės vandenys“ direktoriaus Alfredo Markvaldo, klaidinga manyti, kad vandens suvartota daugiau. „Priešingai, pernai vandens suvartota net mažiau nei įprasta. Stebėjomės tuo, tikrinome. Manau, kad gyventojai labiau taupė. Duomenys rodo, kad gyventojai suvartojo gal 5 procentais daugiau vandens, o bendras vandens suvartojimas sumažėjo. Buvo uždarytos viešojo maitinimo įmonės, ne maistu prekiaujančios parduotuvės, smulkūs ir vidutiniai verslininkai visai nedirbo, įvairių įmonių, įstaigų, organizacijų darbuotojai neretai dirbo nuotoliniu būdu iš namų“, – sakė A. Markvaldas. Jis priminė, jog įmonei praėjusieji metai buvo geri, gauta beveik 80 tūkst. Eur pelno.

Už vandenį ir nuotekas gyventojai moka tvarkingai, tam turi įtakos ir nuoseklus „Šilutės vandenų“ specialistų dėmesys, kontrolė: „Dėmesys toks, kad skolingų gyventojų nebeliko…“

Įprasta, kad trys Savivaldybės įmonės – „Šilutės vandenų“ bendrovė, Šilutės autobusų parkas, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ – pavasarį pateikia Savivaldybei praėjusių metų veiklos ataskaitas, kurias svarsto Savivaldybės taryba. Tad galutinius ir tikslius „Šilutės vandenų“ rezultatus, išvysime ataskaitoje. Apie tai informuosime vėliau.

pamarys.eu inf.

Hits: 26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite