Penktasis šeimyninių ansamblių koncertas

Laukdami artėjančių švenčių, Šilutės meno mokyklos Muzikos skyrius pakvietė į ansamblių koncertą „Muzikuokime drauge“. Kultūros ir pramogų centro fojė daugiau negu valandą skambėjo muzika.

Nomeda ir Norbertas Vaitkai.

Šeimyninių ansamblių vakaro koncerto iniciatorės ir vedėjos Šilutės meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono mokytojos Liuda Kašėtienė ir Žydrė Adomaitienė džiaugiasi, kad penktasis koncertas pranoko tiek jų, tiek atlikėjų ir klausytojų lūkesčius.
Šis koncertas ypatingas tuo, kad ansamblius sudarė seserys, broliai, pusbroliai, pusseserės, su savo atžalomis kartu groti išdrįso ne tik mamos. Antai ne muzikantas, o medikas Edgaras Padimanskas sėdo prie fortepijono groti kartu su dukromis Goda ir Juste. Beje, Goda buvo jauniausia šio vakaro dalyvė. O štai naumiestiškių Krutikovų ansamblį sudarė senelis Valerijonas, močiutė Irena ir anūkės Gustė ir Ugnė.
Mireta Pečiūraitė kartu su mama Jurgita grojo violončelėmis. Smuku grojančiai Guodai Stoškutei fortepijonu pritarė mama Reminta. Jaunajai pianistei Saulei Norvaišaitei gitara pritarė jos dėdė Adas Nausėda. Šis duetas padainavo A. Mamontovo dainą „Baltoji varnelė“.
Vakaro vedėjos priminė, kad idėja sukviesti muzikuojančių šeimų ansamblius į koncertą kilo jų kolegei šviesios atminties mokytojai Danutei Lešinskaitei. Po pirmojo koncerto buvo ilgoka pertrauka. Vėliau iniciatyvos ėmėsi kolegės Žydrė ir Liuda. Šeimyninių ansamblių koncertai organizuojami kas dveji metai ir kaskart tampa vis populiaresni. Penktasis koncertas pranoko visus lūkesčius – jame dalyvavo per 60 atlikėjų, 26 ansambliai, kuriuos rengė 14 mokytojų. Daugiausia, net 9 ansamblius paruošė mokytoja Liuda Kašėtienė. Kai kuriems dalyviams šis koncertas buvo pirmas išbandymas, o štai Anelė, Elzė ir Anupras Šveikauskai šeimyninių ansamblių koncerte dalyvauja net ketvirtą kartą.
Kuo šis koncertas netradicinis, paaiškino Ž. Adomaitienė: „Ansamblių sudėtis – iš netradicinių instrumentų. Jei fortepijoniniai duetai, trio yra įprastas reiškinys, tai fortepijono ir akordeono duetas pasitaiko retai. Nomeda ir Norbertas Vaitkai fortepijonu ir akordeonu atliko italų liaudies dainą „Santa Liučija“. Jiems paruošti numerį padėjo mokytoja Liuda Sandra Tunaitienė ir Loreta Kabanova“.
Koncertą užbaigė Ž. Adomaitienės sukurta daina „Man patinka Kalėdos“, kurią traukė visi koncerto dalyviai. Po skambios dainos vaišintasi saldainiais.
Koncerto klausėsi gausus atlikėjų artimųjų ir ansamblių gerbėjų būrys. Buvusi Meno mokyklos direktorė Rūta Gatelienė pasidžiaugė, kad šeimyninių ansamblių koncertas išaugo ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir atlikimo lygiu.
Dalyviams koncertą primins padėkos raštai ir organizatorių dovanėlės – sniego gniūžtes imituojančios žvakės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Violončelių trio Rugilė Domeikytė, Naglis Pirogovas su mama Neringa, jiems akompanavo Pijus Pirogovas.

Alanas ir Arnoldas Strukčinskai su mama Jelena.

Sesutės Padimanskaitės su tėčiu Edgaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite