Penktasis šeimyninių ansamblių koncertas

Laukdami artėjančių švenčių, Šilutės meno mokyklos Muzikos skyrius pakvietė į ansamblių koncertą „Muzikuokime drauge“. Kultūros ir pramogų centro fojė daugiau negu valandą skambėjo muzika.

Nomeda ir Norbertas Vaitkai.

Šeimyninių ansamblių vakaro koncerto iniciatorės ir vedėjos Šilutės meno mokyklos Muzikos skyriaus fortepijono mokytojos Liuda Kašėtienė ir Žydrė Adomaitienė džiaugiasi, kad penktasis koncertas pranoko tiek jų, tiek atlikėjų ir klausytojų lūkesčius.
Šis koncertas ypatingas tuo, kad ansamblius sudarė seserys, broliai, pusbroliai, pusseserės, su savo atžalomis kartu groti išdrįso ne tik mamos. Antai ne muzikantas, o medikas Edgaras Padimanskas sėdo prie fortepijono groti kartu su dukromis Goda ir Juste. Beje, Goda buvo jauniausia šio vakaro dalyvė. O štai naumiestiškių Krutikovų ansamblį sudarė senelis Valerijonas, močiutė Irena ir anūkės Gustė ir Ugnė.
Mireta Pečiūraitė kartu su mama Jurgita grojo violončelėmis. Smuku grojančiai Guodai Stoškutei fortepijonu pritarė mama Reminta. Jaunajai pianistei Saulei Norvaišaitei gitara pritarė jos dėdė Adas Nausėda. Šis duetas padainavo A. Mamontovo dainą „Baltoji varnelė“.
Vakaro vedėjos priminė, kad idėja sukviesti muzikuojančių šeimų ansamblius į koncertą kilo jų kolegei šviesios atminties mokytojai Danutei Lešinskaitei. Po pirmojo koncerto buvo ilgoka pertrauka. Vėliau iniciatyvos ėmėsi kolegės Žydrė ir Liuda. Šeimyninių ansamblių koncertai organizuojami kas dveji metai ir kaskart tampa vis populiaresni. Penktasis koncertas pranoko visus lūkesčius – jame dalyvavo per 60 atlikėjų, 26 ansambliai, kuriuos rengė 14 mokytojų. Daugiausia, net 9 ansamblius paruošė mokytoja Liuda Kašėtienė. Kai kuriems dalyviams šis koncertas buvo pirmas išbandymas, o štai Anelė, Elzė ir Anupras Šveikauskai šeimyninių ansamblių koncerte dalyvauja net ketvirtą kartą.
Kuo šis koncertas netradicinis, paaiškino Ž. Adomaitienė: „Ansamblių sudėtis – iš netradicinių instrumentų. Jei fortepijoniniai duetai, trio yra įprastas reiškinys, tai fortepijono ir akordeono duetas pasitaiko retai. Nomeda ir Norbertas Vaitkai fortepijonu ir akordeonu atliko italų liaudies dainą „Santa Liučija“. Jiems paruošti numerį padėjo mokytoja Liuda Sandra Tunaitienė ir Loreta Kabanova“.
Koncertą užbaigė Ž. Adomaitienės sukurta daina „Man patinka Kalėdos“, kurią traukė visi koncerto dalyviai. Po skambios dainos vaišintasi saldainiais.
Koncerto klausėsi gausus atlikėjų artimųjų ir ansamblių gerbėjų būrys. Buvusi Meno mokyklos direktorė Rūta Gatelienė pasidžiaugė, kad šeimyninių ansamblių koncertas išaugo ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir atlikimo lygiu.
Dalyviams koncertą primins padėkos raštai ir organizatorių dovanėlės – sniego gniūžtes imituojančios žvakės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Violončelių trio Rugilė Domeikytė, Naglis Pirogovas su mama Neringa, jiems akompanavo Pijus Pirogovas.

Alanas ir Arnoldas Strukčinskai su mama Jelena.

Sesutės Padimanskaitės su tėčiu Edgaru.

Hits: 108

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Kviečia kurti VILTIES MIESTĄ drauge

Broliai pranciškonai pastatė Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią ir įkūrė VILTIES MIESTĄ, kur įsikūręs Šv. Pranciškaus onkologinis centras, šalia – rožynas bei vaikų darželis „Paukštelis“. Šiemet jau galėsime apsilankyti ir kunigo, pranciškono, gydytojo, botaniko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos vardo sensoriniame sode. VILTIES MIESTAS atvykstančius pasitinka dailininko Pijaus Čeikausko piešiniais. Kadangi Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios lubos primena apversto Nojaus laivo dugną, regime po du skubančius bažnyčios link gyvius: žaismingus, spalvingus, viltingus. VILTIES GALERIJĄ planuojame papildyti iki Šv. Magdalenos nakties bėgimo liepos mėnesį. Kviečiame prisidėti tiek,

Taip pat skaitykite