„Penktasis regionas“ teiks konferencijų ir renginių organizavimo paslaugas

Asociacija „Penktasis regionas“ įgyvendino projektą „Asociacijos iniciatyvos teikti konferencijų ir renginių organizavimo paslaugas Pagėgių savivaldybės nevyriausybinėms organizacijoms (NVO)“. Panaudojus paramos lėšas buvo įsigytas renginių įgarsinimo komplektas, kintamos elektros srovės generatorius, kėdžių, stalų bei palapinių renginiams.

Vertė per 21 tūkst. Eur
Asociacija „Penktasis regionas“ organizuoja kaimo gyventojų sueigas viešose erdvėse, laisvalaikį, užimtumą, todėl buvo nuspręsta stiprinti materialinę bazę ir įsigyti konferencijų ir renginių organizavimo paslaugoms teikti reikalingą įrangą. Ji bus naudojama asociacijos veikloje ir nuomojama Pagėgių savivaldybės NVO. Įgyvendintas projektas leis praktiškai išbandyti konkretaus verslo organizavimo modelį, kurį vėliau bus galima plėsti.
Siekdama išsiaiškinti ar tikslinga būtų įsigyti renginių organizavimo paslaugoms teikti reikalingą įrangą, asociacija „Penktas regionas“ atliko tyrimą, kurio metu surinko informaciją apie Pagėgių savivaldybės teritorijoje esančių bendruomenių ir NVO teikiamas paslaugas ir kuriamus vietos produktus. Atlikta paslaugų analizė parodė, kad Pagėgių savivaldybėje veikiančios NVO gyvuoja iš viešųjų pinigų – savivaldybių, valstybės, ES paramos. Pagėgių savivaldybės teritorijoje veikia per 60 NVO.
Pastaruoju metu vis dažniau kuriamos idėjos, kurias įgyvendinus NVO galėtų veikti savarankiškai, t. y. patys savo veikla galėtų gauti pajamų. Taip kilo idėja įsigyti renginių organizavimo paslaugoms teikti reikalingą įrangą, nes NVO organizuodamos renginius, konferencijas, sueigas viešose erdvėse, būtiną įgarsinimo įrangą nuomoja iš privačių firmų, moka už prisijungimą prie stacionarių elektros energijos tiekimo tinklų. Dažnai jų netenkina dideli įkainiai, todėl palapines, kėdes, suolus, stalus, atsiveža iš kitų seniūnijų ar privačių asmenų.
Vietos projekte „Asociacijos iniciatyvos teikti konferencijų ir renginių organizavimo paslaugas Pagėgių savivaldybės nevyriausybinėms organizacijoms (NVO)“ suplanuotų veiklų įgyvendinimui reikalingų investicijų asociacija „Penktas regionas“ nebuvo pajėgi finansiškai padengti, todėl 80 proc. jo bendros vertės sudarė paramos lėšos. Bendra vietos prjekto vertė 21 721 Eur, iš kurių parama sudarė 17 377 Eur.
Asociacija „Penktasis regionas“, teikdama nuomos paslaugą bei organizuodama renginius, taps labiau žinoma Mažosios Lietuvos krašte ir tuo pačiu didins finansinį savarankiškumą.
Minimalios kainos
Galutiniai įgyvendinto projekto naudos gavėjai bus Pagėgių savivaldybės gyventojai. Gautos pajamos bus investuojamos į tolimesnę veiklą, projekto veiklos tęstinumą bei paslaugų užtikrinimą.
Šiuo projektu siekiama plėtoti Pagėgių savivaldybės teritorijoje veikiančių NVO bendradarbiavimą, skatinant socialinę ekonomiką kaimo vietovėse. Taip pat siekiama NVO ekonominio savarankiškumo, kurti naujas paslaugas, skatinti socialinį verslumą, didinti užimtumą, kurti ekonominę ir socialinę gerovę Pagėgių savivaldybėje.
Asociacija „Penktas regionas“ įregistruota 2010 m. vasario 18 d.. Vienas veiklos tikslų – organizuoti ir teikti paramą kaimo plėtros projektams ir iniciatyvoms įgyvendinti.

Pamario inf.

Hits: 53

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite