Penkios praktiškos dovanos moksleiviams artėjančių mokslo metų proga

Vasarai einant į pabaigą, nejučia imame galvoti apie artėjančią rugsėjo pirmąją – dieną, kuomet į mokyklos suolus sugrįš mokiniai.  Vis dažniau šios šventės proga sveikinami ne tik mokytojai, bet ir moksleiviai. Dovanų idėjos naujiems mokslo metams gali būti pačios įvairiausios – nuo smulkių atminimo dovanėlių iki mokymuisi skirtų reikmenų. Sužinokite, kokios dovanos yra populiariausios ir labiausiai pravers besimokantiems.

Parduotuvės dovanų čekis arba kuponas

Parduotuvės čekis mokyklinio amžiaus vaikui – kodėl gi ne? Tokiu būdu vaikas bus skatinamas pats apsispręsti –  kokio daikto jis nori, pasiskaičiuoti, ar jam užteks pinigų (o gal teks prisidėti pačiam?). Ši dovana galėtų tapti netgi maža finansinio raštingumo pamokėle. Artimiesiems, perkantiems tokią dovaną, tai tarsi saugesnė išeitis, jei jie nežino, ko vaikui išties reikia.

Taip pat labai dažna dovana tampa dovanų kuponai, kurie apima įvairias pramogas, aktyvias ir edukacines veiklas. Svarbiausia, kad išrinkti dovanų kuponai skatintų vaikų pasaulio pažinimo troškulį. Jei vaikas yra aktyvus, jam patiks kartingai, vandens ar kitos aktyvios pramogos. Jei atžala linkusi į menų pasaulį, lavinti vaizduotę galite dovanodami menų pamokas: šios pramogos turės išliekamąją ir lavinamąją vertę.

Knygos

Skatinkite savo vaikų meilę skaitymui jiems dovanodami knygas. Rinkdami skaitinį, atsižvelkite į vaiko amžių, pomėgius bei asmenybę ir nuspręskite, kokia knyga gali praturtinti šį jo gyvenimo tarpsnį. Patariama vadovautis rekomendacijomis, kurias galite rasti internetiniuose knygynų ar bibliotekų tinklalapiuose bei forumuose. Atminkite, knyga, kurią rengiatės pirkti rugsėjo 1-osios proga, turėtų būti šiek tiek šventiškesnė, puošnesnė, ypatingesnė, negu toji, kurią perkate vaikams įprastai.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai suteikia progą kokybiškai praleisti laiką kartu su šeima ar draugais. Taip pat tai yra puikus būdas atitraukti vaikus nuo televizoriaus ekranų. Stalo žaidimai yra linksmi ir azartiški, priverčiantys pagalvoti ar strateguoti. Jie gali tapti puikia edukacine priemone, priverčiančia vaikus pasukti galvą valdant finansus, arba bandant nugalėti priešus išbandant įvairias strategijas. Nors anksčiau stalo žaidimai laikyti tik pradinukams tinkama pramoga, dabar šis laisvalaikio būdas itin populiarėja ir tarp vyresnio amžiaus moksleivių.

Išmanusis telefonas

Tai – dar viena populiari dovana, labai dažnai besipuikuojanti tiek jaunesnių, tiek vyresnių vaikų norų sąrašuose. Klaidinga manyti, kad jai prireiks didelių investicijų: tam, kad nupirktumėte mokiniui tinkamą įrenginį, visai nebūtina išleisti tūkstančio eurų. Visus moksleivio poreikius atliepti gali ir paprastesnis, bet itin funkcionalus išmanaus telefono modelis. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy A52s 5G“ išmanusis pasižymi žaismingomis spalvomis, itin talpia baterija ir galingu kamerų rinkiniu. Naujas įrenginys moksleiviui gali pasitarnauti tiek mokymosi procese, tiek leidžiant laisvalaikį – bendraujant socialiniuose tinkluose, fotografuojant, žaidžiant įvairiausius žaidimus.

Kanceliarinės prekės

Be jokios abejonės, rugsėjo 1-osios proga tiktų dovanoti tokias kanceliarines prekes, kurios būtų išskirtinės – medinį molbertą su tapybos reikmenimis, didžiulį žymeklių rinkinį, mielą dienoraščio knygutę, kokybišką rašiklį su išgraviruotu vaiko vardu. Mažesniesiems patiks magnetinės lentos su raidynais arba tokios, ant kurių galima piešti kreida.

Paskatinkite vaikų domėjimąsi aplinka ir sukelkite norą mokytis naujų dalykų! Tegyvuoja atradimų džiaugsmas.

ELTA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite