Penkios praktiškos dovanos moksleiviams artėjančių mokslo metų proga

Vasarai einant į pabaigą, nejučia imame galvoti apie artėjančią rugsėjo pirmąją – dieną, kuomet į mokyklos suolus sugrįš mokiniai.  Vis dažniau šios šventės proga sveikinami ne tik mokytojai, bet ir moksleiviai. Dovanų idėjos naujiems mokslo metams gali būti pačios įvairiausios – nuo smulkių atminimo dovanėlių iki mokymuisi skirtų reikmenų. Sužinokite, kokios dovanos yra populiariausios ir labiausiai pravers besimokantiems.

Parduotuvės dovanų čekis arba kuponas

Parduotuvės čekis mokyklinio amžiaus vaikui – kodėl gi ne? Tokiu būdu vaikas bus skatinamas pats apsispręsti –  kokio daikto jis nori, pasiskaičiuoti, ar jam užteks pinigų (o gal teks prisidėti pačiam?). Ši dovana galėtų tapti netgi maža finansinio raštingumo pamokėle. Artimiesiems, perkantiems tokią dovaną, tai tarsi saugesnė išeitis, jei jie nežino, ko vaikui išties reikia.

Taip pat labai dažna dovana tampa dovanų kuponai, kurie apima įvairias pramogas, aktyvias ir edukacines veiklas. Svarbiausia, kad išrinkti dovanų kuponai skatintų vaikų pasaulio pažinimo troškulį. Jei vaikas yra aktyvus, jam patiks kartingai, vandens ar kitos aktyvios pramogos. Jei atžala linkusi į menų pasaulį, lavinti vaizduotę galite dovanodami menų pamokas: šios pramogos turės išliekamąją ir lavinamąją vertę.

Knygos

Skatinkite savo vaikų meilę skaitymui jiems dovanodami knygas. Rinkdami skaitinį, atsižvelkite į vaiko amžių, pomėgius bei asmenybę ir nuspręskite, kokia knyga gali praturtinti šį jo gyvenimo tarpsnį. Patariama vadovautis rekomendacijomis, kurias galite rasti internetiniuose knygynų ar bibliotekų tinklalapiuose bei forumuose. Atminkite, knyga, kurią rengiatės pirkti rugsėjo 1-osios proga, turėtų būti šiek tiek šventiškesnė, puošnesnė, ypatingesnė, negu toji, kurią perkate vaikams įprastai.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai suteikia progą kokybiškai praleisti laiką kartu su šeima ar draugais. Taip pat tai yra puikus būdas atitraukti vaikus nuo televizoriaus ekranų. Stalo žaidimai yra linksmi ir azartiški, priverčiantys pagalvoti ar strateguoti. Jie gali tapti puikia edukacine priemone, priverčiančia vaikus pasukti galvą valdant finansus, arba bandant nugalėti priešus išbandant įvairias strategijas. Nors anksčiau stalo žaidimai laikyti tik pradinukams tinkama pramoga, dabar šis laisvalaikio būdas itin populiarėja ir tarp vyresnio amžiaus moksleivių.

Išmanusis telefonas

Tai – dar viena populiari dovana, labai dažnai besipuikuojanti tiek jaunesnių, tiek vyresnių vaikų norų sąrašuose. Klaidinga manyti, kad jai prireiks didelių investicijų: tam, kad nupirktumėte mokiniui tinkamą įrenginį, visai nebūtina išleisti tūkstančio eurų. Visus moksleivio poreikius atliepti gali ir paprastesnis, bet itin funkcionalus išmanaus telefono modelis. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy A52s 5G“ išmanusis pasižymi žaismingomis spalvomis, itin talpia baterija ir galingu kamerų rinkiniu. Naujas įrenginys moksleiviui gali pasitarnauti tiek mokymosi procese, tiek leidžiant laisvalaikį – bendraujant socialiniuose tinkluose, fotografuojant, žaidžiant įvairiausius žaidimus.

Kanceliarinės prekės

Be jokios abejonės, rugsėjo 1-osios proga tiktų dovanoti tokias kanceliarines prekes, kurios būtų išskirtinės – medinį molbertą su tapybos reikmenimis, didžiulį žymeklių rinkinį, mielą dienoraščio knygutę, kokybišką rašiklį su išgraviruotu vaiko vardu. Mažesniesiems patiks magnetinės lentos su raidynais arba tokios, ant kurių galima piešti kreida.

Paskatinkite vaikų domėjimąsi aplinka ir sukelkite norą mokytis naujų dalykų! Tegyvuoja atradimų džiaugsmas.

ELTA

kanceliarijos prekės: ofiso, raštinės, biuro reikmenys 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite