Penkios praktiškos dovanos moksleiviams artėjančių mokslo metų proga

Vasarai einant į pabaigą, nejučia imame galvoti apie artėjančią rugsėjo pirmąją – dieną, kuomet į mokyklos suolus sugrįš mokiniai.  Vis dažniau šios šventės proga sveikinami ne tik mokytojai, bet ir moksleiviai. Dovanų idėjos naujiems mokslo metams gali būti pačios įvairiausios – nuo smulkių atminimo dovanėlių iki mokymuisi skirtų reikmenų. Sužinokite, kokios dovanos yra populiariausios ir labiausiai pravers besimokantiems.

Parduotuvės dovanų čekis arba kuponas

Parduotuvės čekis mokyklinio amžiaus vaikui – kodėl gi ne? Tokiu būdu vaikas bus skatinamas pats apsispręsti –  kokio daikto jis nori, pasiskaičiuoti, ar jam užteks pinigų (o gal teks prisidėti pačiam?). Ši dovana galėtų tapti netgi maža finansinio raštingumo pamokėle. Artimiesiems, perkantiems tokią dovaną, tai tarsi saugesnė išeitis, jei jie nežino, ko vaikui išties reikia.

Taip pat labai dažna dovana tampa dovanų kuponai, kurie apima įvairias pramogas, aktyvias ir edukacines veiklas. Svarbiausia, kad išrinkti dovanų kuponai skatintų vaikų pasaulio pažinimo troškulį. Jei vaikas yra aktyvus, jam patiks kartingai, vandens ar kitos aktyvios pramogos. Jei atžala linkusi į menų pasaulį, lavinti vaizduotę galite dovanodami menų pamokas: šios pramogos turės išliekamąją ir lavinamąją vertę.

Knygos

Skatinkite savo vaikų meilę skaitymui jiems dovanodami knygas. Rinkdami skaitinį, atsižvelkite į vaiko amžių, pomėgius bei asmenybę ir nuspręskite, kokia knyga gali praturtinti šį jo gyvenimo tarpsnį. Patariama vadovautis rekomendacijomis, kurias galite rasti internetiniuose knygynų ar bibliotekų tinklalapiuose bei forumuose. Atminkite, knyga, kurią rengiatės pirkti rugsėjo 1-osios proga, turėtų būti šiek tiek šventiškesnė, puošnesnė, ypatingesnė, negu toji, kurią perkate vaikams įprastai.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai suteikia progą kokybiškai praleisti laiką kartu su šeima ar draugais. Taip pat tai yra puikus būdas atitraukti vaikus nuo televizoriaus ekranų. Stalo žaidimai yra linksmi ir azartiški, priverčiantys pagalvoti ar strateguoti. Jie gali tapti puikia edukacine priemone, priverčiančia vaikus pasukti galvą valdant finansus, arba bandant nugalėti priešus išbandant įvairias strategijas. Nors anksčiau stalo žaidimai laikyti tik pradinukams tinkama pramoga, dabar šis laisvalaikio būdas itin populiarėja ir tarp vyresnio amžiaus moksleivių.

Išmanusis telefonas

Tai – dar viena populiari dovana, labai dažnai besipuikuojanti tiek jaunesnių, tiek vyresnių vaikų norų sąrašuose. Klaidinga manyti, kad jai prireiks didelių investicijų: tam, kad nupirktumėte mokiniui tinkamą įrenginį, visai nebūtina išleisti tūkstančio eurų. Visus moksleivio poreikius atliepti gali ir paprastesnis, bet itin funkcionalus išmanaus telefono modelis. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy A52s 5G“ išmanusis pasižymi žaismingomis spalvomis, itin talpia baterija ir galingu kamerų rinkiniu. Naujas įrenginys moksleiviui gali pasitarnauti tiek mokymosi procese, tiek leidžiant laisvalaikį – bendraujant socialiniuose tinkluose, fotografuojant, žaidžiant įvairiausius žaidimus.

Kanceliarinės prekės

Be jokios abejonės, rugsėjo 1-osios proga tiktų dovanoti tokias kanceliarines prekes, kurios būtų išskirtinės – medinį molbertą su tapybos reikmenimis, didžiulį žymeklių rinkinį, mielą dienoraščio knygutę, kokybišką rašiklį su išgraviruotu vaiko vardu. Mažesniesiems patiks magnetinės lentos su raidynais arba tokios, ant kurių galima piešti kreida.

Paskatinkite vaikų domėjimąsi aplinka ir sukelkite norą mokytis naujų dalykų! Tegyvuoja atradimų džiaugsmas.

ELTA

kanceliarijos prekės: ofiso, raštinės, biuro reikmenys 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite