Pavogė kvepalų

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos šią savaitę užregistruotus įvykius.

Balandžio 16-os popietę iš parduotuvės Miško g., Šilutėje, asmenys pavogė 4 kvepalų pakuotes ir 2 kvepalų rinkinius. Nuostolis 487 eurai.

Balandžio 24 d. naktį nenustatytas asmuo neteisėtai prisijungė prie nepilnamečio, gim. 2009 m., elektroninio dienyno.

Balandžio 26 d. popietę namuose Tilžės g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Balandžio 27 d. naktį apie Galzdonų k., Usėnų sen., neblaivus (1,67 prom.) vyras, gim. 1998 m., vairavo automobilį „Audi A4“.

Balandžio 25 d. rytą iš kieme Kurėno g., Šilutėje, stovėjusio automobilio „Honda Accord“ buvo išpjautas ir pavogtas katalizatorius. Nuostolis 1000 eurų.

Tiriama, kad balandžio 5-6 d. iš moters, gim. 1986 m., sukčiavimo būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 300 eurų.

Balandžio 25 d. pavakare iš sodybos kiemo Stirpeikių k., Švėkšnos sen., vyras, gim. 1972 m., pagrobė moteriai, gim. 1998 m., priklausantį neužrakintą automobilį „Škoda Superb“. Vakare automobilis rastas Švėkšnoje.

Balandžio 24 d. bute Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1986 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1986 m.

Smurtas

Lietuvininkų g., Šilutėje, nenustatyti asmenys sukėlė fizinį skausmą neblaiviems vaikinams, gim. 2001 m. ir 1998 m.

Dieną vaikinui, gim. 2003 m., buvo sukeltas fizinis skausmas. Įtariamųjų nenustatyta.

Popietę  Laisvės al., Šilutėje, nepažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1977 m.

Vakare Vilkyčių k., Saugų sen., vyras, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1988 m.

Pavakare Smėlyno g., Šilutėje, neblaivus (2,43 prom.) vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,67 prom.) moteriai, gim. 1986 m.

Visi šie smurto protrūkiai buvo užfiksuoti balandžio 23 d.

Pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite