Pavogė kvepalų

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos šią savaitę užregistruotus įvykius.

Balandžio 16-os popietę iš parduotuvės Miško g., Šilutėje, asmenys pavogė 4 kvepalų pakuotes ir 2 kvepalų rinkinius. Nuostolis 487 eurai.

Balandžio 24 d. naktį nenustatytas asmuo neteisėtai prisijungė prie nepilnamečio, gim. 2009 m., elektroninio dienyno.

Balandžio 26 d. popietę namuose Tilžės g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Balandžio 27 d. naktį apie Galzdonų k., Usėnų sen., neblaivus (1,67 prom.) vyras, gim. 1998 m., vairavo automobilį „Audi A4“.

Balandžio 25 d. rytą iš kieme Kurėno g., Šilutėje, stovėjusio automobilio „Honda Accord“ buvo išpjautas ir pavogtas katalizatorius. Nuostolis 1000 eurų.

Tiriama, kad balandžio 5-6 d. iš moters, gim. 1986 m., sukčiavimo būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 300 eurų.

Balandžio 25 d. pavakare iš sodybos kiemo Stirpeikių k., Švėkšnos sen., vyras, gim. 1972 m., pagrobė moteriai, gim. 1998 m., priklausantį neužrakintą automobilį „Škoda Superb“. Vakare automobilis rastas Švėkšnoje.

Balandžio 24 d. bute Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1986 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1986 m.

Smurtas

Lietuvininkų g., Šilutėje, nenustatyti asmenys sukėlė fizinį skausmą neblaiviems vaikinams, gim. 2001 m. ir 1998 m.

Dieną vaikinui, gim. 2003 m., buvo sukeltas fizinis skausmas. Įtariamųjų nenustatyta.

Popietę  Laisvės al., Šilutėje, nepažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1977 m.

Vakare Vilkyčių k., Saugų sen., vyras, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1988 m.

Pavakare Smėlyno g., Šilutėje, neblaivus (2,43 prom.) vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,67 prom.) moteriai, gim. 1986 m.

Visi šie smurto protrūkiai buvo užfiksuoti balandžio 23 d.

Pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkti savivaldybių tarybų narius ir merus galės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 2023 m. sausio 4 d. yra diena, kai iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų bus likę 60 dienų. Todėl gyventojai, kurie keičia gyvenamąją vietą persikraustydami iš vienos savivaldybės į kitą ir artėjančiuose rinkimuose norėtų balsuoti už tos savivaldybės kandidatus, raginami iki kitų

Prognozuojami stiprūs vėjai, pūga ir šalčiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie žiemiškus savaitgalio orus ir įspėja apie pūgą. Gruodžio 9 d., penktadienį, orai keisis. Rytinėje šalies pusėje šiandien vyraus debesuotas dangus, dar numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Vakariniuose rajonuose šiandien kritulių nežadama. Tačiau plikledis vietomis vers labiau saugotis. Temperatūra dieną sieks iki 5 laipsnių šalčio. Gruodžio 10 d., šeštadienį, kritulių nenumatoma. Laikysis plikledis, naktį vietomis formuosis rūkas ir šerkšnas. Vėjas vis dar bus nestiprus.  Temperatūra naktį nukris iki 4-9 laipsnių šalčio, ilgiau pragiedrėjus vietomis gali pašalti net

Keliuose – naujovė vairuotojams: leistinas greitis keisis pagal orus

Leistino greičio viršijimas arba nesaugus greitis – pagrindinė pastarųjų penkerių metų eismo įvykių, dėl kurių keliuose nukentėjo žmonės, priežastis Lietuvoje. Todėl Lietuvos automobilių kelių direkcija su IT konsultacijų bendrove „CGI Lithuania” įdiegė naują greičio valdymo ir įspėjimo programinę įrangą (GVIS). Ji, reaguodama į susidariusias eismo ir oro sąlygas, keičia leistiną greitį Lietuvos keliuose. Vairuotojams teks atidžiau stebėti kelio ženklus, nes jie nurodo didžiausią leistiną greitį susidariusioms sąlygoms. Informacinė sistema jau veikia. Lietuvoje vasaros laikotarpiu galima važiuoti automagistrale 130 km/h, žiemą

Valyti sniegą nuo saulės elektrinės modulių ar ne?

Saulės elektrinės žiemą pagamina pastebimai mažiau elektros energijos, palyginus su vasara.  Energetikos ekspertai sako, kad lėtesnes saulės modulių darbo apsukas lemia ne tik trumpos ir sąlyginai tamsios žiemos dienos, bet ir juos užklojantis sniegas. Saulės modulių švaros higiena „Vadinamoji saulės modulių švaros higiena yra labai svarbi ruošiantis žiemai ir sniegui. Tobulu atveju saulės elektrinių savininkai pasirūpina papildoma vertikalia užkarda, kad moduliai sniegu būtų užpustomi kuo mažiau. Kartais, jeigu tai įmanoma, galima galvoti ir apie jų nuolydžio kampo padidinimą. Specialiai valyti

Taip pat skaitykite