Patarimai, kaip pigiai įsigyti baldus

Įperkamų baldų paieška nereiškia, kad reikia aukoti baldo kokybę ar norimą baldo stilių. Štai keletas patarimų, kurie padės įsigyti nebrangių baldų.

Pirkite pigesnėse parduotuvėse

Ieškokite pigių baldų parduotuvių ar prekybos centrų, kuriuose galite rasti kokybiškų baldų mažesnėmis kainomis. Šios parduotuvės dažnai siūlo praėjusio sezono modelius arba šiek tiek pažeistas arba defektų turinčias prekes už mažesnę kainą.

Pirkimas iš fizinių asmenų

Pirkdami baldus iš asmenų, kurie importuoja ir perparduoda baldus iš užsienio, galite įsigyti unikalių ir įvairių variantų, kurių nerasite parduotuvėse. Šie pardavėjai dažnai siūlo savito stiliaus gaminius.

Pirkdami iš fizinių asmenų, galite gauti amatininkų rankomis pagamintų baldų. Verta paminėti, kad perkant baldus iš šių fizinių asmenų, svarbu patikrinti prekių kokybę ir autentiškumą. Taip pat būtina atsižvelgti į visas papildomas išlaidas, pavyzdžiui, pristatymo ar importo mokesčius.

Be to, užmegzdami ryšius su šiais pardavėjais taip pat galite gauti rekomendacijų ir įžvalgų apie įvairaus dizaino baldus.

Internetinės parduotuvės namams 

Tokiose interneto parduotuvių svetainėse kaip Comfi.lt dažnai yra pateikiami baldų sąrašai. Internetinės parduotuvės siūlo platų baldų asortimentą už įvairias kainas. Kainas ir įvairius baldus galite palyginti tiesiog sėdėdami namuose.

Rekomenduojama palyginti skirtingų internetinių parduotuvių kainas, kad surastumėte jums tinkamiausią.

Naudotų baldų parduotuvės 

Apsilankykite naudotų baldų parduotuvėse. Ten dažnai galite rasti naudotų baldų už mažesnę kainą.

Šios parduotuvės paprastai specializuojasi parduodamos naudotus arba restauruotus baldus. Taigi, čia būna ir unikalių, vienetinių gaminių. Tokie suteiks jūsų namams išskirtinumo.

Pirkimas naudotų baldų parduotuvėse yra sąmoningas pasirinkimas, skatinantis tvarumą. Verta paminėti, kad tokiose parduotuvėse galite nedvejodami derėtis dėl kainos.

Turimų baldų perdirbimas ir atnaujinimas

Apsvarstykite galimybę perdirbti senus baldus, taip jiems suteiktumėte naują išvaizdą. Nebrangių gaminių galite rasti naudotų baldų parduotuvėse ir juos įsigiję galite, pavyzdžiui, perdažyti arba aptraukti nauju apmušalu.

Baldų taisymo įgūdžių mokymasis gali būti naudingas, nes sutaupysite pinigų ir prailginsite baldų tarnavimo laiką. Pradžioje susipažinkite su pagrindiniais įrankiais ir metodais: šlifavimu, dažymu, apmušalų keitimu.

Investuokite į kokybiškus įrankius ir medžiagas, tinkamas konkrečiam baldo atnaujinimui.  Būkite kantrūs ir atidūs detalėms, nes baldų atnaujinimas dažnai reikalauja tikslumo ir kruopštumo. Galiausiai nedvejodami kreipkitės patarimo į profesionalius meistrus, jei susiduriate su sudėtingais baldų atnaujinimo darbais ir technikomis.

Baldų prekybos milžinės 

Baldų prekybos milžinės, pavyzdžiui, IKEA ir į ją panašios parduotuvės, pvz., UAB „Senukai“, siūlo stilingus baldus už prieinamą kainą. Tokiose parduotuvėse naudojami standartizuoti gamybos procesai, naudojamos nebrangios medžiagos, pvz., medžio drožlių plokštės ir fanera. IKEA dažniausiai parduoda gaminius, kuriuos tenka pačiam surinkti. Taip sutaupoma darbo sąnaudų.

Tokios įmonės kaip IKEA vykdo didelio masto gamybą. Galų gale IKEA teikia pirmenybę minimalizmui, o tokio tipo baldams pagaminti tereikia mažiau medžiagų ir darbo valandų.

Palaukite išpardavimų

Išpardavimas gali būti geras metas įsigyti baldus ir sutaupyti pinigų. Stebėkite išpardavimus, ypač per šventinius savaitgalius arba sezono pabaigos renginius. Šiuo metu daugelis mažmenininkų siūlo dideles nuolaidas baldams.

Prenumeruokite naujienlaiškius

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius ar lojalumo programas baldų parduotuvėse, pavyzdžiui, UAB „Senukai“. Gausite naujausius pranešimus apie artėjančius išpardavimus, akcijas ir nuolaidas.

Pradėkite nuo baldų mažmenininkų ar interjero žurnalų, kuriais žavitės, ir ieškokite galimybių užsiprenumeruoti jų naujienlaiškius. Be to, daugelis įmonių siūlo išskirtines nuolaidas ir akcijas prenumeratoriams, todėl tai yra vertingas šaltinis taupiems pirkėjams. Verta paminėti, kad naujienlaiškiuose dažnai pateikiamas naudingas  turinys, pavyzdžiui, stiliaus patarimai, tam tikrų baldų apžvalgos ir pan. Tai padeda priimti pagrįstus sprendimus ir neatsilikti vyraujančių tendencijų.

Apsvarstykite galimybę išsinuomoti ar skolintis

Jei tam tikrų baldų jums reikia tik laikinai, pavyzdžiui, ateinančiai gimtadienio šventei, galima baldų išsinuomoti, pavyzdžiui, Liramta.lt. Skolinimasis gali būti ekonomiškas sprendimas. Baldų nuomos įmonės siūlo platų baldų asortimentą įvairiems poreikiams ir stiliams. Skolinimasis iš draugų, šeimos narių ar internetinių bendruomenių taip pat gali būti ekonomiškas būdas laikinai įrengti erdvę.

Nuomojantis ar skolinantis baldus būtina atsižvelgti į nuomos, pristatymo mokesčius ir nuomojamų ar skolintų baldų būklę. Įsitikinkite, jog jie atitinka jūsų biudžetą ir lūkesčius.

Susikoncentruokite į būtiniausius baldus

Pirkdami baldus, pirmenybę teikite būtiniausiems – lovai, sofai ar valgomojo stalui. Būtiniausias baldas paprastai yra patogi lova, užtikrinanti kokybišką miegą ir poilsį. Vėliau visada galėsite pridėti dekoratyvinių detalių ar kitų baldų ir elektronikos prietaisų, kai leis jūsų biudžetas.

Pabaigai

Būdami kantrūs, kūrybingi ir atviri, galite rasti įperkamų baldų variantų, atitinkančių jūsų biudžetą, neprarandant kokybės ar stiliaus.

pr2024/46

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite