Patarimai, kaip išlaikyti gražią odą

Apie gražią ir elastingą odą svajoja tiek moterys, tiek vyrai. Visgi mityba, genai, odos priežiūra dažniausiai yra priežastis, kodėl daugelis tenkinasi tuo, ką turi. Gražios odos paslaptis yra priežiūra. Grožio klinika siūlo efektyvias ir modernias procedūras, kurios padeda palaikyti ne tik veido, bet ir kūno grožį.

Kokios paslaugos dažniausiai pasirenkamos?

Grožio klinikose dažniausiai dirba ne tik kosmetologai, bet ir gydytojai dermatologai, plastikos chirurgai ir kiti specialistai. Būtent dėl to personalas klientams gali pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir jų įvairovę. Grožio klinikose atliekamos šios paslaugos:

  • Patobulinti veido bruožus nori daugelis. Kai kuriems nepatinka jų lūpoms, kitiems nosis ar kuris nors kitas bruožas. Gera žinia, jog hialurono injekcijos yra idealus sprendimas bet kuriai problemai. Užpildai gali atlikti lūpų, skruostų putlinimą, apatinio žandikaulio formavimą, randų, nosies korekciją, sumažinti paakių įdubimus ir kt.
  • Senstanti oda tikrai nežavi. Liūdniausia tai, jog įtemptas gyvenimo ritmas yra priežastis, kodėl net ir jauni žmonės negali džiaugtis gražia, elastinga oda. Botokso injekcijos tokiu atveju yra geriausias sprendimas. Po procedūros galėsite džiaugtis jaunesne, elastingesne oda ir šiek tiek pasikeitusiais veido bruožais.
  • Kartais žmones tenkina veido bruožai, tačiau nepatinka odos būklė. Tokiu atveju idealu pasirinkti PRP procedūrą, frakcinį odos atnaujinimą ir kitas panašias procedūras. Dėka šių procedūrų galima džiaugtis gražesne, sveikiau atrodančia oda.
  • Nepageidaujami plaukeliai ant kūno daugeliui sukelia nemažai rūpesčių. Plaukų šalinimas lazeriu yra išskirtinė galimybė sutaupyti laiką. Atlikus procedūrų kursą, jums nebereikės gaišti laiko depiliuojant plaukus.
Kaip elgtis, jeigu paslaugos buvo atliktos nekokybiškai?

Gaila, tačiau kai kurie paslaugas renkasi ne pagal kokybę, o kainą. Tokiu atveju galima nuspėti, jog kliento netenkins rezultatai ir gali atsirasti ilgalaikių šalutinių poveikių. Tokiu atveju patariama nedelsti ir iš karto kreiptis į kitą specialistą.

pr2021/39

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite