Pasveikino ir atsisveikino

Spalio 27 d. vykusiame Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje pasveikintas Šilutės apygardoje tiesiogiai į Seimą išrinktas Alfredas Stasys Nausėda, kuris palieka Savivaldybės tarybą ir išvyksta dirbti į Seimą. A. S. Nausėda į Seimą kandidatavo kaip Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, prieš rinkimus palikęs socialdemokratus ir įstojęs į „valstiečių“ sąjungą.

Į Seimą išrinktą Alfredą Stasį Nausėdą (centre) pasveikino ir apdovanojo Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Į Seimą išrinktą Alfredą Stasį Nausėdą (centre) pasveikino ir apdovanojo Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Meras Vytautas Laurinaitis, sveikindamas A. S. Nausėdą su pergale Seimo rinkimuose, palinkėjo sveikatos, lojalumo Savivaldybei, sėkmės leidžiant įstatymus ir neiti į Europos Parlamento rinkimus, apsiriboti Seimu. Mat kiekviena pergalė rinkimuose susieta su mandato pakeitimu.
Savivaldybės Tarybą paliekančiam A. S. Nausėdai padovanota didelė įrėminta dabartinės Savivaldybės tarybos nuotrauka, padaryta Šilutės H. Šojaus dvaro Freskų salėje, kur prisiekė vietos politikai. Anot mero, gal ši nuotrauka kabos A. S. Nausėdos darbo kabinete Seime.
Dovaną ir puokštę rožių į Seimą išlydimam A. S. Nausėdai kartu su meru teikė ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.
A. S. Nausėdai dovanų įteikė ir Tarybos narė Genovaitė Kimbrienė, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė, kuri kartu su Povilu Tunaičiu ir A. S. Nausėda buvo sudarę frakciją. Du „valstiečiai“ frakcijos turėti negalėjo, nes tam būtini bent trys nariai. Kai A. S. Nausėda paliko Socialdemokratų frakciją ir perėjo pas „valstiečius“, jie ir sudarė frakciją.
Tiesa, ir atsisveikinimo su Savivaldybės taryba posėdyje A. S. Nausėda sėdėjo įprastinėje vietoje – kartu su socialdemokratais Arūnu Pupšiu, Algiu Bekeriu, Antanu Martinkumi, čia yra ir posėdyje nedalyvavusio socialdemokrato Antano Kubaičio vieta. Dar vieno socialdemokrato, mero pavaduotojo Algirdo Balčyčio, vieta per Tarybos posėdžius yra šalia mero V. Laurinaičio. Be šių šešių atstovų, rajono socialdemokratai valdžioje turi ir savo lyderį S. Šeputį, kuris užima Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, todėl nėra Tarybos narys.
Dėl Seimo nario mandato Šilutės apygardoje per antrąjį turą varžėsi du Savivaldybės tarybos nariai – A. S. Nausėda ir Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė. Socialdemokratų ir partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyrių pirmininkai S. Šeputis ir V. Laurinaitis paskelbė, kad skyriai remia A. S. Nausėdą, kuris rinkimus laimėjo visose 28 apygardos balsavimo apylinkėse.
Vakar Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas naujiesiems Seimo nariams įteikė pažymėjimus, lapkričio 14 d. vyks pirmasis Seimo posėdis. Kai jame A. S. Nausėda duos priesaiką, jis pradės Seimo nario darbą, todėl netrukus laisvą Šilutės r. savivaldybės tarybos nario mandatą gaus kitas sąraše esantis socialdemokratas Saulius Vytuvis iš Saugų, jau buvęs Tarybos nariu.
Naujajame Seime dirbs tiesiogiai į jį išrinkti A. S. Nausėda ir partijos Tvarka ir teisingumas dabar laikinasis pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, už kurį galėjo balsuoti Švėkšnos, Gardamo, Vainuto krašto ir gretimų savivaldybių rinkėjai. Pasibaigiančią kadenciją Seime Šilutės kraštui atstovavęs socialdemokratas Artūras Skardžius į Seimą patenka pagal partijos sąrašą. Tačiau pagal partijos sąrašą į Seimą patekęs Seimo Pirmininko pavaduotojas, partijos Tvarka ir teisingumas atstovas Kęstas Komskis dėl galimo balsų pirkimo skandalo mandato negauna – taip nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija.
„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite