Paskutinį vasaros savaitgalį Pagėgiuose šurmuliuos miesto šventė

Rugpjūčio 26 d. šventės organizatoriai visus kviečia į Pagėgius, kuriuose netrūks įvairių veiklų.

šventėŠventinė diena tradiciškai prasidės bėgimu „Mikytai – Pagėgiai“, kuriame jėgas galės išbandyti įvairaus amžiaus bėgikai. Šiais metais tradicinis bėgimas skirtas „Vilko vaikams“ atminti. Krepšinio entuziastai turės galimybę rungtyniauti dėl Pagėgių savivaldybės mero taurės. Apdovanoti sportininkų keliausime į miesto stadioną.

Po aktyvios sportinės šventės dalies, miesto stadione veiklos netrūks ir mūsų krašto augintiniams. 16.00–17.00 val. Tauragės šunų augintojų klubo „Loja“ pirmininkė, veisyklos „Tylioji kalva“ savininkė, kinologė Justė Nausėdienė surengs parodą-konkursą, kuriame augintiniai galės laimėti įvairių prizų, o jų šeimininkai pasidalinti žiniomis apie šunų auginimą, veisles, gebėjimus ir charakterį.

17.00–19.00 val. Pagėgių savivaldybės įstaigos kvies į savo kiemelius, kuriuose jūsų lauks įvairūs užsiėmimai, prizai ir gera nuotaika. Pavyzdžiui, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla įrengs judrųjį kiemelį vaikams su įvairiomis sporto užduotimis ir prizais, Pagėgių kredito unija surengs dviračių varžybas ir gausiai apdovanos nugalėtojus.

Na, visko neatskleisime, atvykite ir dalyvaukite! Kol vieni realiu laiku, realioje vietoje bandys laimėti geriausius Pagėgių savivaldybės įstaigų prizus, kiti 17.00–20.00 val. galės pasinerti į virtualią realybę. Šventės metu pramogos vaikams su „Kukuliu“ ir „Šventine iliuzija“, jodinėjimas poniais. Šventės metu veiks mugė, kurioje kiekvienas ras ką įsigyti.

19.00 val. – iškilmingas šventės atidarymas: Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus sveikinimas, sportininkų apdovanojimai, svečių ir naujagimių sveikinimai. Prieš koncertinę šventės dalį, Dance Life studijos treneris Justas Bareišis kvies visus į masinę šokių pamoką.

Koncertuos: 20.00 val. atlikėjas Rokas Laureckis, 21.00 val. atlikėja Vilija Pilibaitytė – MIA, 22.00 val. grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Kulminacija – 23.00 val. ugnies šou „Ugnies šokis“.

Šventės vedėjas – Povilas Ruseckas.

Organizatoriai – Pagėgių savivaldybės kultūros centras, Pagėgių savivaldybės administracija.

Finansiniai rėmėjai – Pagėgių savivaldybės administracija, AB „Vilkyškių pieninė“, LT Energija, Pagėgių savivaldybės jaunimo reikalų taryba.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite