Pasidairykite į naujausias rudens mados tendencijas 

Įpusėjus vasarai, didelė dalis mados gerbėjų su nekantrumu pradeda laukti, kokių naujų vėjų atpūs garsiausi pasaulio mados namai. Mados savaičių metu visas mados ir grožio pasaulis su nekantrumu laukia, kas bus pristatyta ant podiumo.

Ne paslaptis, kad šių renginių metu pristatomi drabužių deriniai tampa karščiausiomis šaltojo sezono mados tendencijomis. Todėl, jeigu norite neatsilikti nuo mados ir tapti vienos pirmųjų tendencijų pradininkių, verta paanalizuoti, kokiių naujienų šiais metais pristatė garsiausi mados namai.

Vieni iš populiariausių, prabanga ir elegancija spinduliuojantys ,,Chanel“ mados namai šį sezoną išliko ištikimi klasikai. Džiugu, kad į madą vėl grįžo klasikiniais tapę Coco Chanel tvido kostiumėliai ir auksinės grandinėlės, kurios ir išgarsino šią stiliaus ikoną visame pasaulyje. Taigi, šiame straipsnyje rasite visas svarbiausias ,,Chanel“ pristatytas mados tendencijas rudens sezonui.

Tvidas

Tvido medžiaga mados olimpe atsiduria jau nebe pirmą kartą. Tai prabangiai atrodanti medžiaga, todėl pasirinkę iš šio audinio pasiūtus drabužius tikrai neprašausite švenčių metu. Garsieji tvido kostiumėliai yra vienas iš geriausiai žinomų ,,Chanel“ mados namų skiriamųjų ženklų. Dailiais tvido kostiumėliais puošėsi to meto žymiausios pasaulio moterys. Šį sezoną buvo pristatyta daug naujų netikėtų modelių. Tvido kostiumėlių kūrimui šaltajam sezonui dažnai buvo naudojami tamsūs tonai. Vis dėlto, šiam rudeniui rekomenduoja rinktis ryškių spalvų kostiumus, kuriuos galite derinti prie ilgų batų. Prie tvido kostiumėlių buvo pristatytos ir išraiškingos liemenės. Iš storo tvido audinio pagamintas puošnias liemenes galite dėvėti vietoje palaidinės. Jeigu šį sezoną norite atrodyti ypač stilingai, rekomenduojama įsigyti neutralių spalvų golfų, kuriuos šaltomis dienomis galėsite vilkėti po puošniomis liemenėmis. Jeigu ieškote stilingų drabužių rudens sezonui, apsipirkite pas mus!

Mezginių karalystė

Įvairių tipų mezginiai persikelia ir į rudens/žiemos sezoną. Nertos liemenės ir tunikos yra labai madingos šia vasarą. Panašu, kad tokio tipo drabužiai dar greitai neišeis iš mados, nes skirtingų jų variacijų savo madų šou pristatė ir ,,Chanel“ namai. Ant podiumo buvo galima pastebėti daug modelių, žengiančių su ilgomis megztomis suknelėmis. Daug ilgų megztinių buvo marginti puošniomis sagomis, didelėmis kišenėmis. Tokio tipo suknelės yra labai universalios, nes pakeitę aksesuarus jas galite dėvėti tiek darbo aplinkoje, tiek švenčių metu. Šį sezoną nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis. Vienos populiariausių ateinančio sezono spalvų yra violetinė ir žalia.

Grandinėlės

Jau ilgus dešimtmečius „Chanel“ mados namai buvo žinomi dėl nuostabių sagių, kurias turėjo kiekviena madinga ponia. Šį sezoną buvo pademonstruota, kaip drąsiai dėvėti skirtingas grandinėles. Nebijokite tarpusavyje maišyti skirtingų storių ir ilgų grandinėlių. Sluoksniuokite kaklo papuošalus ir taip sukurkite labai įdomų įvaizdį. Nepamirškite, kad prie gausiai aksesuarais dekoruoto įvaizdžio reikėtų rinktis neutralų makiažą ir paprastą šukuoseną, kad būtų išlaikomas visumos balansas.

Mini rankinės

Iš mados traukiasi dideli krepšiai, kuriuos galime susitalpinti pusę savo gyvenimo.

„Chanel“ visada garsėjo savo kuriama elegancija, prabanga, rafinuotumu. Šio prekės ženklo drabužiai kiekvienai moteriai suteikia moteriškumo ir pasitikėjimo savimi. Šį sezoną vėl grįžta mažos dailios rankinės. Rinkitės griežtų, struktūrizuotų formų rankinukus, primenančius mažyčius lagaminėlius. Jie puikiai derės prabangių žiemos švenčių metu. Prie nedidelių rankinių gali būti dėvimi moteriški bliuzonai ir džemperiai.

Maišydami tarpusavyje skirtingus stilius sukursite išskirtinį įvaizdį.

pr2022/113

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite