Pareigūnų smūgis narkotinių medžiagų platintojams ir pirkėjams

Tauragės apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skiria daug pastangų nusikalstamai narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo veiklai užkardyti. Prie to aktyviai prisideda ir pilietiški žmonės. Dažnai žmonių pateikta informacija apie narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą pasitvirtina.

2023 m. liepos 13 d. Tauragės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai gavo informacijos, kad Šilalės rajono gyventojas, gim. 1982 m., galimai augina augalinės kilmės narkotines medžiagas. Atlikę kratas jo gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose, pareigūnai ūkiniame pastate aptiko įrengtas patalpas su specialiai sumontuota įranga kanapėms auginti bei didelį kiekį auginamų kanapių.

Liepos 19 d. apie 18.00 val. Šilutėje pastebėtas vyriškis, gim. 1997 m., galėję parduoti  narkotinės ir psichotropinės medžiagos – kokaino pas jį atvykusiems dviem asmenims. Pareigūnai tuoj pat atliko kratą kvaišalus platinusio vyro namuose. Čia pareigūnai rado ir išėmė kokaino.

2023 m. liepos 20 d. policijos pareigūnai pasalą surengė Klaipėdos mieste. Apie 16.30 val. autobusų stotelėje buvo sulaikyti vyrai (gim. 1996 m. ir gim. 1992 m.), turėję apie 400 g narkotinių medžiagų. Įtariama, kad tai narkotinė medžiaga – karfentanilis, vienas iš stipriausią poveikį turinčių narkotikų.

2023 m. liepos 27 d. pareigūnai, turėdami informacijos, kad transporto priemonėmis gali būti gabenamos narkotinės medžiagos, leidosi į šių transporto priemonių paieškas. Apžiūros metu viename iš automobilių aptiktas didelis kiekis galimai narkotinės medžiagos – kokaino. Sulaikytų narkotikų vertė „gatvės kainomis“ galėtų siekti apie 150 tūkst. eurų.

Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią visuomenės problemą. Apie jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti bendruoju pagalbos tel. 112. 

Policija tiria

Ketvirtadienį Plaškiuose (Pagėgių sav., Stoniškių sen.) žmogus pastebėjo, kad supjaustyta 16 siloso rulonų plėvelė. Nuostolis 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Traksėdžiuose nuo liepos 20 iki rugpjūčio 2 d. buvo įsibrauta į vyrui (gim. 1975 m.) priklausančius du garažus. Iš ten pavogta įvairių daiktų. Nuostolis 87 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 31 d. apie 9.00 val. Laisvės al., Šilutėje, artimas šeimos narys sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (1,49 prom.) moteriai, gim. 1963 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tauragės apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite