Pareigūnams įkliuvo naminę degtinę ir kontrabandines cigaretes gabenę asmenys

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai toliau aktyviai vykdo kontrolę dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Kovo 5 d. rytą Švėkšnoje pareigūnams įkliuvo vyriškis, gim. 1963 m., automobiliu „VW Touran“ gabenęs 60 litrų naminės. Po pusvalandžio Kulėšų k., Šilutės sen., pareigūnams įkliuvo dar vienas vyriškis, gim. 1966 m., kuris automobilio „Ford“ bagažinėje gabeno 50 litrų namine trenkiančio skystimo.

Dėl šių įvykių pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus. Už šiuos nusikaltimus asmenims gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Kovo 14 d. vakare Tauragėje buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“. Pareigūnams detaliau patikrinus vyro, gim. 1968 m., vairuojamą automobilį, jo bagažinėje rasta 1600 pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“. Netrukus po to pareigūnai šio asmens gyvenamosiose patalpose rado dar 320 pakelių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka. Iš viso pareigūnai aptiko ir paėmė 1920 pakelių cigarečių, kurių vertė 6912 eurų.

Kovo 16 d. ryte Tauragės r. sustabdytas automobilis „Hyundai“, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m. Pareigūnai automobilyje po variklio dangčiu rado 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka. Jų vertė 3600 eurų.

Kontrabandą gabenusiems asmenims gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų bei transporto priemonės konfiskavimas.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkti savivaldybių tarybų narius ir merus galės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 2023 m. sausio 4 d. yra diena, kai iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų bus likę 60 dienų. Todėl gyventojai, kurie keičia gyvenamąją vietą persikraustydami iš vienos savivaldybės į kitą ir artėjančiuose rinkimuose norėtų balsuoti už tos savivaldybės kandidatus, raginami iki kitų

Prognozuojami stiprūs vėjai, pūga ir šalčiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie žiemiškus savaitgalio orus ir įspėja apie pūgą. Gruodžio 9 d., penktadienį, orai keisis. Rytinėje šalies pusėje šiandien vyraus debesuotas dangus, dar numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Vakariniuose rajonuose šiandien kritulių nežadama. Tačiau plikledis vietomis vers labiau saugotis. Temperatūra dieną sieks iki 5 laipsnių šalčio. Gruodžio 10 d., šeštadienį, kritulių nenumatoma. Laikysis plikledis, naktį vietomis formuosis rūkas ir šerkšnas. Vėjas vis dar bus nestiprus.  Temperatūra naktį nukris iki 4-9 laipsnių šalčio, ilgiau pragiedrėjus vietomis gali pašalti net

Keliuose – naujovė vairuotojams: leistinas greitis keisis pagal orus

Leistino greičio viršijimas arba nesaugus greitis – pagrindinė pastarųjų penkerių metų eismo įvykių, dėl kurių keliuose nukentėjo žmonės, priežastis Lietuvoje. Todėl Lietuvos automobilių kelių direkcija su IT konsultacijų bendrove „CGI Lithuania” įdiegė naują greičio valdymo ir įspėjimo programinę įrangą (GVIS). Ji, reaguodama į susidariusias eismo ir oro sąlygas, keičia leistiną greitį Lietuvos keliuose. Vairuotojams teks atidžiau stebėti kelio ženklus, nes jie nurodo didžiausią leistiną greitį susidariusioms sąlygoms. Informacinė sistema jau veikia. Lietuvoje vasaros laikotarpiu galima važiuoti automagistrale 130 km/h, žiemą

Valyti sniegą nuo saulės elektrinės modulių ar ne?

Saulės elektrinės žiemą pagamina pastebimai mažiau elektros energijos, palyginus su vasara.  Energetikos ekspertai sako, kad lėtesnes saulės modulių darbo apsukas lemia ne tik trumpos ir sąlyginai tamsios žiemos dienos, bet ir juos užklojantis sniegas. Saulės modulių švaros higiena „Vadinamoji saulės modulių švaros higiena yra labai svarbi ruošiantis žiemai ir sniegui. Tobulu atveju saulės elektrinių savininkai pasirūpina papildoma vertikalia užkarda, kad moduliai sniegu būtų užpustomi kuo mažiau. Kartais, jeigu tai įmanoma, galima galvoti ir apie jų nuolydžio kampo padidinimą. Specialiai valyti

Taip pat skaitykite