Papuošalai pagal Zodiako ženklą – kas tiks labiausiai?

Zodiako ženklas yra svarbus kiekvienam iš mūsų, kadangi jis apie mus atskleidžia labai daug įdomių detalių. Dar daugiau. Zodiako ženklas gali būti svarbus ir renkantis tam tikrus dalykus gyvenime – maistą, darbą, drabužius, keliones ir t.t. Žinoma, Zodiakas yra vertingas ir renkantis papuošalus.

Kokie papuošalai kam tinka labiausiai? 

Avinas. Teigiama, kad po šių ženklu gimusiems žmonėms, ypač tinka raudona spalva. Tad visi papuošalai, kurie yra raudonos spalvos arba atspalvio, puikiai irgi tiks. Beje, gimusiems po šiuo ženklu, taip pat reikėtų teikti pirmenybę griežtų linijų papuošalams.

Jautis. Jį globoja grožio planeta, todėl puikiai tinka viskas, kas siejasi su ypatinga estetika, grakštumu, dailumu bei elegancija. Tad, būtent tuo turėtų pasižymėti ir visi papuošalai, kurie yra skirti žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad šis ženklas yra siejamas su turtu ir gausa, tad to taip pat nereikėtų pamiršti renkantis papuošalus.

Dvyniai. Šiai gaiviai ir judriai stichijai priklausantys žmonės ypač mėgsta laisvę ir judrumą, taigi, jie puikiai tiks tokie papuošalai, kurie nevaržo judesių.

Vėžiai ypač vertina tradicijas ir ilgaamžiškumą. Taigi, jiems verta rinktis tokius papuošalus, kurie tarnaus ne vieną dešimtų metų arba tokius, kuriuos bus galima perduoti iš kartos į kartą.

Liūtas. Gimusiems po šiuo ženklu žmonėms puikiai tiks tai, kas spindi prabanga bei kokybe. Taip pat tiks ir papuošalai su Saulės akmeniu arba kvarcu.

Mergelės ženklo atstovai yra labi praktiški, tad jiems puikiai tinka tokie papuošalai, kuriuos nesunkiai galima priderinti kuriant ypač įvairius derinius.

Svarstyklės – tai yra dar vienas ženklas, kuriam ypač svarbus grožis ir estetika. Taigi, būtent tokie papuošalai geriausiai ir tinka po šiuo ženklu gimusiems žmonėms.

Skorpionas. Gimusieji po šiuo ženklu yra ypač išrankūs, tad reikėtų neskubėti įsigyjant ir papuošalus. Jei patiko koks nors papuošalas, neskubėkite jo pirkti – palaukite bent dieną.

Na, o pabaigai belieka tik pasakyti, kad įvairūs auksiniai pakabukai bei kiti papuošalai gali būti lengvai ir greitai įsigyjami internetu.

pr2023/161

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų

Rugsėjį prasidėjęs rudens treniruočių sezonas išaugino traumų ir nelaimingų atsitikimų skaičių – ir vaikai, ir suaugusieji kenčia nuo raumenų patempimų, galūnių išnarinimų ar net menisko plyšimų. Ekspertai pataria, į ką atkreipti dėmesį, norint išvengti traumų ir saugiai grįžti į sporto rutiną. „Žmonėms koją pakiša jų prisiminimuose išlikęs jausmas, jog sportuodami jie gali rinktis sudėtingiausius pratimus ir atlaikyti intensyvų krūvį, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Jei vasarą nesportavote, raumenys ir sąnariai prarado tonusą. Kūnas nėra pasiruošęs intensyvioms treniruotėms. Dėl to žmonės

Eismo saugos ekspertė įvardijo 4 elementus, padedančius užtikrinti saugumą kelyje

Eismo saugumas keliuose išlieka didele ir opia problema Lietuvoje: fiksuojamas didelis avaringumas, daugėja žuvusių keliuose. Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, 2023 metų I pusmetį šalies keliuose žuvo net 72 žmonės, o tai 41 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Leistino greičio viršijimas, vairavimas esant neblaiviam, pėsčiųjų neatidumas gatvėse ir keliuose – pagrindinės priežastys, dėl kurių keliuose nutinka nelaimės. Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugos ekspertė Indrė Žilakauskienė įvardino 4 pagrindinius saugos keliuose elementus, į kuriuos atsižvelgus galėtume

Sutrikus sveikatai užsienyje lietuviai su medikais galės konsultuotis nuotoliu

Nors vasara baigėsi, lietuviai jau įtemptai planuojasi savo rudens bei žiemos išvykas. Paprastai joms renkamasi egzotinės arba aktyvaus poilsio kryptys. Ekspertai pažymi, kad atostogų metu gausu ne tik įspūdžių, bet ir galimybių patirti traumas arba sveikatos negalavimus, o tokiais atvejais  ypač svarbi greita ir kokybiška pagalba. Kelionių pikas tik prasideda Atostogos maždaug pusei lietuvių siejasi su poilsiu užsienyje, todėl nenuostabu, kad savo išvykas tautiečiai planuojasi vos pasibaigus vasarai. „Stebėdami pranešimų apie patirtas traumas ir sveikatos sutrikimus dinamiką pastebime, kad lietuviai

Spalis: policijos reidai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie spalio mėnesį vykdomas respublikines prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesio keliuose kontrolei užtikrinti. Spalio 2-5 d. – transporto priemonių vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolė. Spalio 9-15 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė. Spalio 16-18 d. ir 27-29 d. – pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą

Taip pat skaitykite