Paminėjo 25 metų veiklos sukaktį

Tarptautinės diabeto dienos proga į Šilutės seniūnijos salę susirinkę klubo „Diabetas ABC“ nariai paminėjo veiklos 25 metų sukaktį. Nuo 1991 m. šiam veikliam klubui vadovauja Aldona Vytienė.

25 metus veikiančio klubo „Diabetas ABC“ ilgametė vadovė Aldona Vytienė stalą apkrovė dovanomis ir gėlėmis.

 

Iš pradžių į klubą susibūrė 34 nariai, šiuo metu jų yra 120. „Diabetas ABC“ priklauso Lietuvos diabeto asociacijai, kurioje yra 59 nariai.
Šventės proga Šilutės klubą „Diabetas ABC“ pasiekė Lietuvos diabeto asociacijos prezidentės Vidos Augustinienės padėka A. Vytienei už nuoširdų ilgametį darbą. Sulaukta gausaus būrio svečių, ištikimų draugų, pagalbininkų, rėmėjų.
Seimo narys Artūras Skardžius atvežė įrėmintą sveikinimą, gėlių, sveikino Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis, perduotos Seimo Pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio dovanos. Dovanų ir gėlių pamažu kaupėsi tiek, kad vos besutilpo ant didelio stalo.
Anot šilutiškės Kristinos Šveikauskienės, žmogui reikia žmogaus. Ypač kai likimas prispaudžia ligos našta, kurią vienam būtų sunku pakelti, bet kai šalia likimo draugai, geranoriški gydytojai, slaugytojos, kai pataria, pamoko, paaiškina, rodos, liga beslegia mažiau. Tuo pasidžiaugė ir daugelį metų diabetu sergančius šilutiškius globojusi bei mokiusi

Seimo narys Artūras Skardžius klubo „Diabetas ABC“ šventėje ryžosi pasitikrinti, ar neserga diabetu.

Elvyra Balčytienė, apie tai kalbėjo buvusi ilgametė Raudonojo kryžiaus Šilutės skyriaus vadovė Joana Kubaitienė, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė, sveikino kitų nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Į šventę susirinkusieji, kaip įprasta šiame klube, galėjo pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje. Tam ryžosi ir A. Skardžius, ir A. Balčytis. Pasirodo, abu sveiki, diabetu neserga.
Po sveikinimų laukė „Karčemos“ ansamblio koncertas ir vaišių stalas. Kelios dešimtys klubo narių ir svečiai būryje džiaugėsi kelias valandas.

S. Rimaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite