„Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė iš uostamiesčio

Nuaidėjo ilgai lauktas šeštasis konkursas „Pamario talentai“. Į Šilutės sceną šiemet kopė talentai ne vien iš Pamario –jų plūdo ir iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Tauragės, Šilalės, Šiaulių, Mažeikių, Vilkaviškio ir net Vilniaus…

Profesionaliausia atlikėja pripažinta Vesta Barasaitė.

 

Konkursas buvo pradėtas tradiciniu „Pamario talentų“ himnu, kuriam žodžius parašė šilutiškis Marijus Budraitis, o muziką sukūrė muzikos mokytoja, dainų autorė Žydrė Adomaitienė. Konkurso vedėjas – iš politikos Olimpo nukopęs, ryški TV žvaigždė Arūnas Valinskas, atvykęs į savo gimtąją provinciją.

Dalyvių pasirodymą stebėjo ir vertino solidi komisija: renginių vedėjas, organizatorius, dainų tekstų autorius, Šilutės TV įkūrėjas, Žuvienės virimo čempionato sumanytojas ir organizatorius Marijus Budraitis, grupės „The Road Band“ lyderis Aleksandras Belkinas, dainų autorius, atlikėjas, „Auksinio balso“ dalyvis Edgaras Lubys („Amberlife“), Šilutės r. vaikų meno mokyklos šokių mokytoja, kolektyvo „Pamarietė“ vadovė Judrė Railienė ir fanfarinio orkestro „Pamarys“ ir ansamblio „Pamario brass“ vadovas, mokytojas ekspertas Gražvydas Raila, fortepijono mokytoja, dainų kūrėja ir autorė Žydrė Adomaitienė, UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas, renginių vedėjas ir organizatorius, projekto „Šok su manim“ dalyvis Remigijus Žiogas, Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas ir grupės „Karčema“ vokalistas Rytis Kostiuška.

„Pamario talentai“ sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad ne visiems salėje užteko vietų, tad daugeliui teko stovėti. Tam reikėjo tvirtų kojų, mat konkursas tęsėsi beveik keturias valandas. Dėl „Pamario talento“ titulo varžėsi 30 atlikėjų ir kolektyvų.
Pirmoji į sceną žengė vainutiškė Gintarė Muraulaitė, pernai konkurse pelniusi rėmėjų prizą, ir šiemet buvo komisijos gerai įvertinta.

Gatvės gimnastai pelnė žiūrovų simpatijas.

Šeštąjį „Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė klaipėdietė Vesta Barasaitė. Jaunajai atlikėjai įteiktas Šilutės kredito unijos įsteigtas pagrindinis 700 Lt vertės prizas. Jaunoji atlikėja švariu dainavimu pakerėjo pilnutėlę žiūrovų salę. Padainavusi lietuvių liaudės dainą „Oi girioj, girioj“, aranžuotą A. Janonio, jaunoji Vesta užbūrė reiklią komisiją, kitus nustelbdama švaria intonacija, nuoširdumu ir paprastumu. Visi komisijos nariai skyrė atlikėjai po aukščiausią įvertinimą – 10 balų.

Geriausia tarp šokėjų kolektyvų – „Žvaigždūnė“.

Šiemet konkurso organizatoriai buvo paruošę gerokai daugiau nominacijų ir prizų. Naujametinė kelionė dviem į Čekijos sostinę Prahą atiteko šilutiškių Beatričės ir Saimono duetui. Šį prizą įsteigė kelionių agentūra „Viatora“. Antrus metus dėmesį konkursui rodantis kraštietis europarlamentaras Zigmantas Povilas Balčytis ir vėl įsteigė prizą. Kelionė į Briuselį laukia vokalistės Augustės Bielskytės iš Klaipėdos.
Žiūrovų simpatijas pelniusių gatvės gimnastų grupei iš Šilutės įteiktas UAB „Šilutės prekyba“ 400 Lt prizas ir speciali 100 Lt vertės premija iš UAB „Šarūno reklama“.
300 Lt vertės čekius pelnė geriausias šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“, profesionaliausia atlikėja ir geriausia vokalistė Valerija Ivančenko iš Mažeikių, geriausias vokalistas Marius Kijauskas iš Vilkaviškio, geriausiai gyvai grojusi grupė „Nevalyk lentos“ iš Gargždų, geriausias instrumentalistas šilutiškis Kasparas Mikužis, stilingiausias duetas Mykolas Eiva ir Kornelija Čepytė.

Piniginius prizus šįkart įsteigė Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, muzikos prekių parduotuvė „Šilūnė“, Halės prekyvietės savininkai, verslininkė Daiva Žebelienė, Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus vadovė Sandra Tamašauskienė.
Skambaus renginio pagrindinis rėmėjas buvo Šilutės rajono savivaldybė, renginio globėjas – Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, generalinis rėmėjas – UAB „Kintai“ ir generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas. Ir dar visas būrys šilutiškių verslininkų.
Prizų užteko visiems dalyviams, jų liko dar ir keliems žiūrovams.

Laima PUTRIUVIENĖ

Geriausias instrumentalistas – šilutiškis Kasparas Mikužis.

Stilingiausiu pripažintas Mykolo ir Kornelijos duetas „Slibinai“.

Hits: 54

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite