„Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė iš uostamiesčio

Nuaidėjo ilgai lauktas šeštasis konkursas „Pamario talentai“. Į Šilutės sceną šiemet kopė talentai ne vien iš Pamario –jų plūdo ir iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Tauragės, Šilalės, Šiaulių, Mažeikių, Vilkaviškio ir net Vilniaus…

Profesionaliausia atlikėja pripažinta Vesta Barasaitė.

 

Konkursas buvo pradėtas tradiciniu „Pamario talentų“ himnu, kuriam žodžius parašė šilutiškis Marijus Budraitis, o muziką sukūrė muzikos mokytoja, dainų autorė Žydrė Adomaitienė. Konkurso vedėjas – iš politikos Olimpo nukopęs, ryški TV žvaigždė Arūnas Valinskas, atvykęs į savo gimtąją provinciją.

Dalyvių pasirodymą stebėjo ir vertino solidi komisija: renginių vedėjas, organizatorius, dainų tekstų autorius, Šilutės TV įkūrėjas, Žuvienės virimo čempionato sumanytojas ir organizatorius Marijus Budraitis, grupės „The Road Band“ lyderis Aleksandras Belkinas, dainų autorius, atlikėjas, „Auksinio balso“ dalyvis Edgaras Lubys („Amberlife“), Šilutės r. vaikų meno mokyklos šokių mokytoja, kolektyvo „Pamarietė“ vadovė Judrė Railienė ir fanfarinio orkestro „Pamarys“ ir ansamblio „Pamario brass“ vadovas, mokytojas ekspertas Gražvydas Raila, fortepijono mokytoja, dainų kūrėja ir autorė Žydrė Adomaitienė, UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas, renginių vedėjas ir organizatorius, projekto „Šok su manim“ dalyvis Remigijus Žiogas, Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas ir grupės „Karčema“ vokalistas Rytis Kostiuška.

„Pamario talentai“ sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad ne visiems salėje užteko vietų, tad daugeliui teko stovėti. Tam reikėjo tvirtų kojų, mat konkursas tęsėsi beveik keturias valandas. Dėl „Pamario talento“ titulo varžėsi 30 atlikėjų ir kolektyvų.
Pirmoji į sceną žengė vainutiškė Gintarė Muraulaitė, pernai konkurse pelniusi rėmėjų prizą, ir šiemet buvo komisijos gerai įvertinta.

Gatvės gimnastai pelnė žiūrovų simpatijas.

Šeštąjį „Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė klaipėdietė Vesta Barasaitė. Jaunajai atlikėjai įteiktas Šilutės kredito unijos įsteigtas pagrindinis 700 Lt vertės prizas. Jaunoji atlikėja švariu dainavimu pakerėjo pilnutėlę žiūrovų salę. Padainavusi lietuvių liaudės dainą „Oi girioj, girioj“, aranžuotą A. Janonio, jaunoji Vesta užbūrė reiklią komisiją, kitus nustelbdama švaria intonacija, nuoširdumu ir paprastumu. Visi komisijos nariai skyrė atlikėjai po aukščiausią įvertinimą – 10 balų.

Geriausia tarp šokėjų kolektyvų – „Žvaigždūnė“.

Šiemet konkurso organizatoriai buvo paruošę gerokai daugiau nominacijų ir prizų. Naujametinė kelionė dviem į Čekijos sostinę Prahą atiteko šilutiškių Beatričės ir Saimono duetui. Šį prizą įsteigė kelionių agentūra „Viatora“. Antrus metus dėmesį konkursui rodantis kraštietis europarlamentaras Zigmantas Povilas Balčytis ir vėl įsteigė prizą. Kelionė į Briuselį laukia vokalistės Augustės Bielskytės iš Klaipėdos.
Žiūrovų simpatijas pelniusių gatvės gimnastų grupei iš Šilutės įteiktas UAB „Šilutės prekyba“ 400 Lt prizas ir speciali 100 Lt vertės premija iš UAB „Šarūno reklama“.
300 Lt vertės čekius pelnė geriausias šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“, profesionaliausia atlikėja ir geriausia vokalistė Valerija Ivančenko iš Mažeikių, geriausias vokalistas Marius Kijauskas iš Vilkaviškio, geriausiai gyvai grojusi grupė „Nevalyk lentos“ iš Gargždų, geriausias instrumentalistas šilutiškis Kasparas Mikužis, stilingiausias duetas Mykolas Eiva ir Kornelija Čepytė.

Piniginius prizus šįkart įsteigė Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, muzikos prekių parduotuvė „Šilūnė“, Halės prekyvietės savininkai, verslininkė Daiva Žebelienė, Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus vadovė Sandra Tamašauskienė.
Skambaus renginio pagrindinis rėmėjas buvo Šilutės rajono savivaldybė, renginio globėjas – Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, generalinis rėmėjas – UAB „Kintai“ ir generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas. Ir dar visas būrys šilutiškių verslininkų.
Prizų užteko visiems dalyviams, jų liko dar ir keliems žiūrovams.

Laima PUTRIUVIENĖ

Geriausias instrumentalistas – šilutiškis Kasparas Mikužis.

Stilingiausiu pripažintas Mykolo ir Kornelijos duetas „Slibinai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

D. Trumpo nuotrauka papuošė Baltųjų rūmų Kalėdų eglutę

Vašingtonas, lapkričio 30 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos. Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas

Ar literatūros klasika dar vis įdomi šiuolaikiniam žmogui?

Kasdien pasaulyje išleidžiama šimtai knygų. Knygynuose naujienos keičiasi taip pat gana dažnai. Tokie dideli leidybos mastai natūraliai pasmerkia daug knygų nueiti užmarštin. Visgi yra kūrinių, kurie sėkmingai atlaiko laiko išbandymą jau kelis šimtmečius ir drąsiai gali būti vadinami literatūros klasika.   Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir fragmentiškai mąstančiam žmogui klasikiniai kūriniai nebėra aktualūs, tačiau pasaulinės klasikos vardą kai kurios knygos įgijo  ne veltui. Jos pasižymi universalumu, nepavaldžiu laikui ir epochoms. Nors mūsų buitis, aplinka ir

Užstrigo žiedas ant piršto. Ką daryti?

Žiedas ant piršto užstrigti gali dėl įvairių priežasčių: itin ilgo papuošalo nešiojimo, netinkamo žiedo dydžio, traumos, šilto oro, skysčių susilaikymo ar net sąnarių artrito. Užstrigęs žiedas ne tik erzina, bet gali būti ir pavojingas sveikatai. Dalinamės patarimais, kaip elgtis tokioje situacijoje.  Kaip sumažinti patinimą? Patinimą sumažinti galima naudojant RICE (angl. rest, ice, compression, elevation) metodą. Jį sudaro poilsis, ledas, spaudimas ir pakėlimas. Tai įprastas pirmosios pagalbos, teikiamos patempimų ir išnirimų atvejais, etapas. RICE metodas puikiai pritaikomas ir užstrigusiems žiedams: Pirštą

„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

Nuo vakar, lapkričio 29 d., kiekvienas Lietuvos naujagimis gauna knygų lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionaliniu ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.  Lietuvos ligoninių gimdymo skyriuose gimdyvėms dalijamą knygų  lauknešėlį sudaro Indrės Zalieckienės knygelė „Kapt kapt kapt“, atitinkanti 0–3 metų vaikų galimybes ir poreikius, Nacionalinės bibliotekos skaitymo specialistų parengti patarimai tėvams, kaip skaityti su vaiku, spalvingi skirtukai

Taip pat skaitykite