„Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė iš uostamiesčio

Nuaidėjo ilgai lauktas šeštasis konkursas „Pamario talentai“. Į Šilutės sceną šiemet kopė talentai ne vien iš Pamario –jų plūdo ir iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Tauragės, Šilalės, Šiaulių, Mažeikių, Vilkaviškio ir net Vilniaus…

Profesionaliausia atlikėja pripažinta Vesta Barasaitė.

 

Konkursas buvo pradėtas tradiciniu „Pamario talentų“ himnu, kuriam žodžius parašė šilutiškis Marijus Budraitis, o muziką sukūrė muzikos mokytoja, dainų autorė Žydrė Adomaitienė. Konkurso vedėjas – iš politikos Olimpo nukopęs, ryški TV žvaigždė Arūnas Valinskas, atvykęs į savo gimtąją provinciją.

Dalyvių pasirodymą stebėjo ir vertino solidi komisija: renginių vedėjas, organizatorius, dainų tekstų autorius, Šilutės TV įkūrėjas, Žuvienės virimo čempionato sumanytojas ir organizatorius Marijus Budraitis, grupės „The Road Band“ lyderis Aleksandras Belkinas, dainų autorius, atlikėjas, „Auksinio balso“ dalyvis Edgaras Lubys („Amberlife“), Šilutės r. vaikų meno mokyklos šokių mokytoja, kolektyvo „Pamarietė“ vadovė Judrė Railienė ir fanfarinio orkestro „Pamarys“ ir ansamblio „Pamario brass“ vadovas, mokytojas ekspertas Gražvydas Raila, fortepijono mokytoja, dainų kūrėja ir autorė Žydrė Adomaitienė, UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas, renginių vedėjas ir organizatorius, projekto „Šok su manim“ dalyvis Remigijus Žiogas, Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas ir grupės „Karčema“ vokalistas Rytis Kostiuška.

„Pamario talentai“ sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad ne visiems salėje užteko vietų, tad daugeliui teko stovėti. Tam reikėjo tvirtų kojų, mat konkursas tęsėsi beveik keturias valandas. Dėl „Pamario talento“ titulo varžėsi 30 atlikėjų ir kolektyvų.
Pirmoji į sceną žengė vainutiškė Gintarė Muraulaitė, pernai konkurse pelniusi rėmėjų prizą, ir šiemet buvo komisijos gerai įvertinta.

Gatvės gimnastai pelnė žiūrovų simpatijas.

Šeštąjį „Pamario talentų“ konkursą laimėjo dešimtmetė klaipėdietė Vesta Barasaitė. Jaunajai atlikėjai įteiktas Šilutės kredito unijos įsteigtas pagrindinis 700 Lt vertės prizas. Jaunoji atlikėja švariu dainavimu pakerėjo pilnutėlę žiūrovų salę. Padainavusi lietuvių liaudės dainą „Oi girioj, girioj“, aranžuotą A. Janonio, jaunoji Vesta užbūrė reiklią komisiją, kitus nustelbdama švaria intonacija, nuoširdumu ir paprastumu. Visi komisijos nariai skyrė atlikėjai po aukščiausią įvertinimą – 10 balų.

Geriausia tarp šokėjų kolektyvų – „Žvaigždūnė“.

Šiemet konkurso organizatoriai buvo paruošę gerokai daugiau nominacijų ir prizų. Naujametinė kelionė dviem į Čekijos sostinę Prahą atiteko šilutiškių Beatričės ir Saimono duetui. Šį prizą įsteigė kelionių agentūra „Viatora“. Antrus metus dėmesį konkursui rodantis kraštietis europarlamentaras Zigmantas Povilas Balčytis ir vėl įsteigė prizą. Kelionė į Briuselį laukia vokalistės Augustės Bielskytės iš Klaipėdos.
Žiūrovų simpatijas pelniusių gatvės gimnastų grupei iš Šilutės įteiktas UAB „Šilutės prekyba“ 400 Lt prizas ir speciali 100 Lt vertės premija iš UAB „Šarūno reklama“.
300 Lt vertės čekius pelnė geriausias šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“, profesionaliausia atlikėja ir geriausia vokalistė Valerija Ivančenko iš Mažeikių, geriausias vokalistas Marius Kijauskas iš Vilkaviškio, geriausiai gyvai grojusi grupė „Nevalyk lentos“ iš Gargždų, geriausias instrumentalistas šilutiškis Kasparas Mikužis, stilingiausias duetas Mykolas Eiva ir Kornelija Čepytė.

Piniginius prizus šįkart įsteigė Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, muzikos prekių parduotuvė „Šilūnė“, Halės prekyvietės savininkai, verslininkė Daiva Žebelienė, Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus vadovė Sandra Tamašauskienė.
Skambaus renginio pagrindinis rėmėjas buvo Šilutės rajono savivaldybė, renginio globėjas – Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, generalinis rėmėjas – UAB „Kintai“ ir generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas. Ir dar visas būrys šilutiškių verslininkų.
Prizų užteko visiems dalyviams, jų liko dar ir keliems žiūrovams.

Laima PUTRIUVIENĖ

Geriausias instrumentalistas – šilutiškis Kasparas Mikužis.

Stilingiausiu pripažintas Mykolo ir Kornelijos duetas „Slibinai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite