Pamario naujienos

VAKAR Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis šventė gimtadienį – pirmajam tiesiogiai išrinktam rajono merui sukako 51-eri metai.

suo

Dingo Lietuvos skalikų veislės 6 metų šuo. Ant pilvo yra neryški tatuiruotė. Mačiusius ar žinančius, kur šuo yra, labai prašome paskambinti tel. 8 678 00 744, 8 657 99 179. Atsidėkosime.

PERMAINOS. Ketvirtadienį vyks Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dėmesio centre bus socialdemokratai. Turėtų prisiekti du nauji pagal socialdemokratų sąrašą ateinantys nariai Saulius Vytuvis iš Saugų ir Alfonsas Vanagas iš Šilutės. Abu praėjusią kadenciją buvo Tarybos nariais. Laisvos socialdemokratų vietos liko į Seimą išrinkus Alfredą Stasį Nausėdą bei netekus mero pavaduotojo Algirdo Balčyčio.

SAVIVALDYBĖS taryba ketvirtadienį posėdyje planuoja svarstyti 33 klausimus. Bus renkamas  Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas. Į šį postą socialdemokratai pasiūlė pirmą kadenciją  rajono Taryboje esantį Arūną Pupšį, nors buvo diskutuota ir apie Alfonso Vanago kandidatūrą. Mero pavaduotojo kandidatūrą Tarybai teikia meras, balsuojama slaptai. Mero pavaduotojas renkamas iš Savivaldybės tarybos narių. Dabartinėje valdančiojoje daugumoje vicemero postas priklausė socialdemokratams, tad į šias pareigas galėjo pretenduoti šie socialdemokratai Taryboje: Algis Bekeris, Antanas Kubaitis, Antanas Martinkus, Arūnas Pupšys, Alfonsas Vanagas, Saulius Vytuvis.

PENKTADIENIS – paskutinė diena, kai Šilutės r. savivaldybei galima teikti dokumentus dėl dalyvavimo konkurse užimti Šilutės H. Šojaus muziejaus direktoriaus pareigas. Pirmadienį Savivaldybė dar nebuvo sulaukusi nė vieno pretendento.

PRAŠYMAI. Šilutės senelių globos namų direktorė Danutė Valodskienė ir Šilutės vaikų lopšelio–darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Donė Normantienė pateikė prašymą Savivaldybei, kad nori išeiti į užtarnautą poilsį. Švietimo įstaigų vadovus atleidžia Taryba, kitų biudžetinių įstaigų – rajono meras Vytautas Laurinaitis. Įprasta tartis ir dėl išeitinės išmokos, kurios ilgamečiai vadovai dažniausiai prašo 6 mėnesių vidutinio atlyginimo dydžio.

VAGYSTĖS. Mokykloje, esančioje Sodų g., Šilutėje,  iš neužrakintos spintelės pavogtas nepilnamečio mobiliojo ryšio telefonas „Sony xperia M4“. Nuostolis – 242 eurai. Saugose iš parduotuvės du jaunuoliai pavogė prekių už 26 Eur ir pabėgo. Inkakliuose, išdaužus parduotuvės langą, pavogta rūkalų ir alkoholio, nuostoliai skaičiuojami. Kuršių mariose dingo du žvejybos tinklai, nuostolis – 140 Eur. Vilkyčiuose pavogtas mopedas „Alpha“ apgadintas rastas griovyje Vilkmedžio k. Nuostolis – 150 eurų. 1980 m. gimęs įtariamasis sulaikytas.

IŠLAUŽUS plastikinio lango rėmą, iš namo (Barzdūnų g., Šilutėje) dingo aukso dirbiniai ir pinigai. Nuostolis nustatinėjamas. Vilkyčiuose, išėmus rūsio langą, iš namų dingo aukso dirbiniai, sidabrinės monetos ir pinigai. Nuostolis – 9 000 eurų. Įtariamasis (gim. 1979 m.) sulaikytas. Policija gavo moters pareiškimą, kad Vilkyčiuose iš namų pavogti pinigai, aukso dirbiniai ir senovinės monetos. Nuostolis – 900 eurų. Tokią informaciją skelbia Tauragės apskr. VPK.

LAPKRIČIO 20-os vakarą Inkaklių kaime (Švėkšnos sen.), daržinėje rastas 1963 m. gimusio vyro kūnas smaugvirvėje.

tilzes-aktas

 

Hits: 184

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite