Pamario naujienos

VAKAR Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis šventė gimtadienį – pirmajam tiesiogiai išrinktam rajono merui sukako 51-eri metai.

suo

Dingo Lietuvos skalikų veislės 6 metų šuo. Ant pilvo yra neryški tatuiruotė. Mačiusius ar žinančius, kur šuo yra, labai prašome paskambinti tel. 8 678 00 744, 8 657 99 179. Atsidėkosime.

PERMAINOS. Ketvirtadienį vyks Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dėmesio centre bus socialdemokratai. Turėtų prisiekti du nauji pagal socialdemokratų sąrašą ateinantys nariai Saulius Vytuvis iš Saugų ir Alfonsas Vanagas iš Šilutės. Abu praėjusią kadenciją buvo Tarybos nariais. Laisvos socialdemokratų vietos liko į Seimą išrinkus Alfredą Stasį Nausėdą bei netekus mero pavaduotojo Algirdo Balčyčio.

SAVIVALDYBĖS taryba ketvirtadienį posėdyje planuoja svarstyti 33 klausimus. Bus renkamas  Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas. Į šį postą socialdemokratai pasiūlė pirmą kadenciją  rajono Taryboje esantį Arūną Pupšį, nors buvo diskutuota ir apie Alfonso Vanago kandidatūrą. Mero pavaduotojo kandidatūrą Tarybai teikia meras, balsuojama slaptai. Mero pavaduotojas renkamas iš Savivaldybės tarybos narių. Dabartinėje valdančiojoje daugumoje vicemero postas priklausė socialdemokratams, tad į šias pareigas galėjo pretenduoti šie socialdemokratai Taryboje: Algis Bekeris, Antanas Kubaitis, Antanas Martinkus, Arūnas Pupšys, Alfonsas Vanagas, Saulius Vytuvis.

PENKTADIENIS – paskutinė diena, kai Šilutės r. savivaldybei galima teikti dokumentus dėl dalyvavimo konkurse užimti Šilutės H. Šojaus muziejaus direktoriaus pareigas. Pirmadienį Savivaldybė dar nebuvo sulaukusi nė vieno pretendento.

PRAŠYMAI. Šilutės senelių globos namų direktorė Danutė Valodskienė ir Šilutės vaikų lopšelio–darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Donė Normantienė pateikė prašymą Savivaldybei, kad nori išeiti į užtarnautą poilsį. Švietimo įstaigų vadovus atleidžia Taryba, kitų biudžetinių įstaigų – rajono meras Vytautas Laurinaitis. Įprasta tartis ir dėl išeitinės išmokos, kurios ilgamečiai vadovai dažniausiai prašo 6 mėnesių vidutinio atlyginimo dydžio.

VAGYSTĖS. Mokykloje, esančioje Sodų g., Šilutėje,  iš neužrakintos spintelės pavogtas nepilnamečio mobiliojo ryšio telefonas „Sony xperia M4“. Nuostolis – 242 eurai. Saugose iš parduotuvės du jaunuoliai pavogė prekių už 26 Eur ir pabėgo. Inkakliuose, išdaužus parduotuvės langą, pavogta rūkalų ir alkoholio, nuostoliai skaičiuojami. Kuršių mariose dingo du žvejybos tinklai, nuostolis – 140 Eur. Vilkyčiuose pavogtas mopedas „Alpha“ apgadintas rastas griovyje Vilkmedžio k. Nuostolis – 150 eurų. 1980 m. gimęs įtariamasis sulaikytas.

IŠLAUŽUS plastikinio lango rėmą, iš namo (Barzdūnų g., Šilutėje) dingo aukso dirbiniai ir pinigai. Nuostolis nustatinėjamas. Vilkyčiuose, išėmus rūsio langą, iš namų dingo aukso dirbiniai, sidabrinės monetos ir pinigai. Nuostolis – 9 000 eurų. Įtariamasis (gim. 1979 m.) sulaikytas. Policija gavo moters pareiškimą, kad Vilkyčiuose iš namų pavogti pinigai, aukso dirbiniai ir senovinės monetos. Nuostolis – 900 eurų. Tokią informaciją skelbia Tauragės apskr. VPK.

LAPKRIČIO 20-os vakarą Inkaklių kaime (Švėkšnos sen.), daržinėje rastas 1963 m. gimusio vyro kūnas smaugvirvėje.

tilzes-aktas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite