Pamario naujienos

VAKAR Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis šventė gimtadienį – pirmajam tiesiogiai išrinktam rajono merui sukako 51-eri metai.

suo

Dingo Lietuvos skalikų veislės 6 metų šuo. Ant pilvo yra neryški tatuiruotė. Mačiusius ar žinančius, kur šuo yra, labai prašome paskambinti tel. 8 678 00 744, 8 657 99 179. Atsidėkosime.

PERMAINOS. Ketvirtadienį vyks Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dėmesio centre bus socialdemokratai. Turėtų prisiekti du nauji pagal socialdemokratų sąrašą ateinantys nariai Saulius Vytuvis iš Saugų ir Alfonsas Vanagas iš Šilutės. Abu praėjusią kadenciją buvo Tarybos nariais. Laisvos socialdemokratų vietos liko į Seimą išrinkus Alfredą Stasį Nausėdą bei netekus mero pavaduotojo Algirdo Balčyčio.

SAVIVALDYBĖS taryba ketvirtadienį posėdyje planuoja svarstyti 33 klausimus. Bus renkamas  Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas. Į šį postą socialdemokratai pasiūlė pirmą kadenciją  rajono Taryboje esantį Arūną Pupšį, nors buvo diskutuota ir apie Alfonso Vanago kandidatūrą. Mero pavaduotojo kandidatūrą Tarybai teikia meras, balsuojama slaptai. Mero pavaduotojas renkamas iš Savivaldybės tarybos narių. Dabartinėje valdančiojoje daugumoje vicemero postas priklausė socialdemokratams, tad į šias pareigas galėjo pretenduoti šie socialdemokratai Taryboje: Algis Bekeris, Antanas Kubaitis, Antanas Martinkus, Arūnas Pupšys, Alfonsas Vanagas, Saulius Vytuvis.

PENKTADIENIS – paskutinė diena, kai Šilutės r. savivaldybei galima teikti dokumentus dėl dalyvavimo konkurse užimti Šilutės H. Šojaus muziejaus direktoriaus pareigas. Pirmadienį Savivaldybė dar nebuvo sulaukusi nė vieno pretendento.

PRAŠYMAI. Šilutės senelių globos namų direktorė Danutė Valodskienė ir Šilutės vaikų lopšelio–darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Donė Normantienė pateikė prašymą Savivaldybei, kad nori išeiti į užtarnautą poilsį. Švietimo įstaigų vadovus atleidžia Taryba, kitų biudžetinių įstaigų – rajono meras Vytautas Laurinaitis. Įprasta tartis ir dėl išeitinės išmokos, kurios ilgamečiai vadovai dažniausiai prašo 6 mėnesių vidutinio atlyginimo dydžio.

VAGYSTĖS. Mokykloje, esančioje Sodų g., Šilutėje,  iš neužrakintos spintelės pavogtas nepilnamečio mobiliojo ryšio telefonas „Sony xperia M4“. Nuostolis – 242 eurai. Saugose iš parduotuvės du jaunuoliai pavogė prekių už 26 Eur ir pabėgo. Inkakliuose, išdaužus parduotuvės langą, pavogta rūkalų ir alkoholio, nuostoliai skaičiuojami. Kuršių mariose dingo du žvejybos tinklai, nuostolis – 140 Eur. Vilkyčiuose pavogtas mopedas „Alpha“ apgadintas rastas griovyje Vilkmedžio k. Nuostolis – 150 eurų. 1980 m. gimęs įtariamasis sulaikytas.

IŠLAUŽUS plastikinio lango rėmą, iš namo (Barzdūnų g., Šilutėje) dingo aukso dirbiniai ir pinigai. Nuostolis nustatinėjamas. Vilkyčiuose, išėmus rūsio langą, iš namų dingo aukso dirbiniai, sidabrinės monetos ir pinigai. Nuostolis – 9 000 eurų. Įtariamasis (gim. 1979 m.) sulaikytas. Policija gavo moters pareiškimą, kad Vilkyčiuose iš namų pavogti pinigai, aukso dirbiniai ir senovinės monetos. Nuostolis – 900 eurų. Tokią informaciją skelbia Tauragės apskr. VPK.

LAPKRIČIO 20-os vakarą Inkaklių kaime (Švėkšnos sen.), daržinėje rastas 1963 m. gimusio vyro kūnas smaugvirvėje.

tilzes-aktas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite