Palaikų gabenimas iš užsienio. Kodėl verta rinktis palaikutransportavimas.lt?

Netikėta artimojo asmens mirtis užsienyje yra ne tik skaudi patirtis, bet ir kupina įvairių procedūrų. Reikia pasirūpinti ne tik laidotuvėmis, bet ir mirusiojo palaikų pargabenimu iš užsienio. Tai sukelia ne tik papildomų problemų, bet ir pareikalauja papildomų išlaidų. Palaikų pargabenimo iš užsienio kaina gali būti nemenka.

Pargabenti mirusį žmogų iš užsienio yra gana sudėtinga procedūra dėl kalbos barjero, dokumentų tvarkymo ir leidimų gavimo, paramos gavimo bei kitokių procedūrų. Dėl žinių stokos, ši procedūra tokiu sunkiu metu gali būti nepakeliama, todėl ištikus tokiai nelaimei rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus. Jie gali greičiau ir ekonomiškiau pargabenti mirusįjį į Lietuvą.

Kodėl verta rinktis palaikutransportavimas.lt?

Palaikutransportavimas.lt turi aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius profesionaliai pasirūpinti reikalingų dokumentų sutvarkymu, padėti užpildyti dokumentus paramai gauti, pasirūpins transportu. Taip pat padės pasirūpinti palaikų kremavimu ir urnos pervežimu ir atsakys į jums rūpimus klausimus bet kuriuo metu. Šios srities specialistai padarys viską, jog mirusiojo pargabenimas vyktų kaip įmanoma sklandžiau ir greičiau. Palaikutransportavimas.lt palaikus ir urnas gali pargabenti iš visų Europos šalių, taip pat ir Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos. Šios srities specialistai yra pasirengę padėti bet kuriuo paros metu.

Palaikutransportavimas.lt specialistai patikimai, už prieinamą kainą ir pagarbiai pargabens mirusiojo palaikus ar urną su pelenais kaip įmanoma greičiau ir sklandžiau. Taip pat geba spręsti ir sudėtingesnes situacijas, kuomet artimasis mirė dėl nusikalstamos veiklos ar dėl infekcinės ligos.

Norint kreiptis į palaikutransportavimas.lt specialistus, reikės jiems pateikti reikalingą informaciją palaikams pargabenti.

Visų pirma, reikėtų pateikti įgaliojimą, kuris leis  įmonei pasirūpinti velionio palaikų pargabenimu iš užsienio. Taip pat reikėtų pateikti mirusiojo asmens duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, gimimo datą. Reikėtų pateikti ir mirusiojo mirties duomenis, kontaktinius užsienio valstybės institucijų duomenis, ir dokumentus: gimimo liudijimą, santuokos liudijimą ir kt.  Kokius tiksliai dokumentus reikės pateikti, jus informuos šios srities specialistai.

pr2022/166

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite