Pagrindinis prekybininkų loterijos prizas iškeliavo į Vainutą

UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvėje „Dobilas“ įvyko tradicinė kalėdinė loterija, kurios finalininkai burtų keliu išsidalino 20 vertingų prizų. Pagrindinis prizas – skalbimo mašina „Blomberg“ šį kartą iškeliavo į Vainutą.

Didysis prizas – skalbimo mašina atiteko vainutiškei Linai Sudeikienei.

 

Kasmetinei loterijai tradiciškai vadovavo UAB „Šilutės prekyba“ valdybos pirmininkas ir direktorius Egidijus Kuzminskas. Jis pasakojo, kad loterija prasidėjo dar spalio mėnesį ir joje dalyvavo visi, kurie įmonei priklausančiose 25 parduotuvėse, kurios veikia Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse įsigijo pirkinių ne mažiau kaip už 20 litų.
Tokių būta per 13 tūkstančių, todėl burtų keliu atrinkta 20 laimingųjų, kurie ir buvo pakviesti į finalą „Dobile“. Anot E. Kuzminsko, prizais pasirūpino UAB „Šilutės prekyba“ ir tiekėjai, kurių prekių siūloma šiame parduotuvių tinkle. Tarp jų: „Volfas Engelman“, „Biovela“, „Klaipėdos duona“, „Kalnapilis“, „Krekenavos agrofirma“, „Klaipėdos mėsinė“ ir kiti.
Pradėdamas prizų traukimą, E. Kuzminskas pasitarė, kaip jis turėtų vykti. Jis pasiūlė finalininkams vokus su prizų pavadinimais traukti abėcėlės tvarka iš sąrašo pradžios ir pabaigos. Kaip visada, nestokodamas humoro, įspėjo, kad išsitraukus voką, iškart žiūrėti, kas jame, negalima, nes prizas išnyks, kiekvienas finalininkas tai padarys galės vėliau, priėjęs prie E. Kuzminsko.

Loterijai vadovavęs UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas ir šios loterijos finalininkai.

Reikėjo pamatyti, kaip iškalbingai jis pažvelgė į plaukų džiovintuvą laimėjusį trumpaplaukį vyrą ir barzdaskutę ištraukusią moterį. Nuo to žvilgsnio visi prapliupo juokais…
Užvalkalą antklodei laimėjusiam vyrui jis pasiūlė kooperuotis su antklodes gavusiomis poniomis.
Bejuokaujant buvo ištraukti beveik visi prizai ir tik likus trims paaiškėjo, kad pagrindinis prizas – skalbimo mašina „Blomberg“ – atiteko Linai Sudeikienei iš Vainuto. Kartu su vyru į loteriją atvykusi moteris sakė, kad dabar turės dvi automatines skalbimo mašinas – kaip tik prieš šventes nusipirko naują. Tačiau 4 berniukus auginantys sutuoktiniai užtikrino, kad darbo pakaks abiem skalbyklėms. Kol kas namo jie išvyko be prizo. Jį į Vainutą atveš prekes gabenantis UAB „Šilutės prekyba“ sunkvežimis, tuo labiau, kad šeima įsikūrusi visai netoli parduotuvės.
Į finalinį prizų traukimą nesuspėjo atvykti pagėgiškė D. Bartušienė. Loterijos metu nutarta, kad jai atiteks kitų dalyvių nepaimtas vokas.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite