Pagrindinis loterijos prizas iškeliavo į Lankupius

Šilutėje, parduotuvėje „Dobilas“, įvyko tradicinis UAB „Šilutės prekyba“ kalėdinis žaidimas. 17-ai laimėtojų įteikti įvairios vertės prizai. Labiausiai pasisekė Lankupių kaimo gyventojams Algimantui ir Janinai Veseriams, kurie išlošė naujutėlaitį šaldytuvą „Snaigė“.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

Kiek metų UAB „Šilutės prekyba“ organizuoja kalėdinę loteriją ir kiek kartų jau teko būti dovanas dalijančiu Kalėdų Seneliu, įmonės vadovas Egidijus Kuzminskas tiksliai pasakyti negalėjo. Anot jo, „Šilutės prekyba“ su rėmėjais šį žaidimą organizuoja kelioliktą kartą. Bet viena akivaizdu – prizus E. Kuzminskas kasmet dalija su didžiuliu malonumu ir niekuomet šios malonios pareigos neperleidžia kitiems.
Šiemet taisyklės buvo tokios pat, kaip ir anksčiau. Loterija vyko nuo 2016 metų spalio 1 iki gruodžio 31 dienos. Pirkėjai, „Šilutės prekybos“ parduotuvių tinkle įsigiję prekių, tarp kurių bent viena pažymėta loterijos ženklu ir kurių bendra vertė siekė 6 eurus, galėjo antroje čekio pusėje užrašyti savo duomenis ir dalyvauti loterijoje.
Pasak E. Kuzminsko, šiemet loterijoje dalyvavo beveik 12 tūkst. pirkėjų iš Šilutės ir Pagėgių savivaldybių. Iš visų čekių, pagal esamą prizų kiekį, buvo ištraukta 18 laimingųjų. Pirkėjai, kurių čekiai ištraukti, sausio 5 d. galėjo atvykti į parduotuvę „Dobilas“ ir pasivaržyti dėl vieno iš prizų. Pagal abėcėlės tvarka sudarytą sąrašą, vienas iš sąrašo pradžios, kitas – iš galo, žmonės ėjo prie staliuko ir rinkosi vokus. Kokio prizo pavadinimas buvo voke, tokį prizą ir gavo.
Prieš pat loteriją netikėtai atšalo oras ir gana gausiai prisnigo, todėl vienas iš 18 dalyvių neatvyko traukti prizų. Sutarta, kad sumažėjus dalyvių, iš loterijos išimamas mažiausios vertės prizas. Žaidimo dalyviai varžėsi dėl džiovyklės, skalbimo mašinos, dujinės viryklės, dulkių siurblio ir kitų mažesnės vertės prizų. Vertingiausias prizas buvo didžiulis šiuolaikiškas šaldytuvas „Snaigė“. Žmonės su vokais ėjo prie E. Kuzminsko ir skaitė išloštų prizų pavadinimus. Laimėta džiovyklė, skalbimo mašina, kiti prizai, o šaldytuvo savininkas paaiškėjo tik pabaigoje.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Priešpaskutins atvėręs savąjį voką, užrašą „Šaldytuvas „Snaigė“ lapelyje išvydo Lankupių kaimo gyventojas Algimantas Veseris, į loteriją atvykęs su sutuoktine Janina. Jie sakė turį šaldytuvą, tačiau džiaugėsi gauta proga turimą pasikeisti nauju.
Ištraukus prizus, įvyko dar viena tradicinė procedūra – visi susirinkusieji nusifotografavo. Po to laimėjusieji didelius daiktus ėjo prie Egidijaus Kuzminsko tartis, kaip šie bus atgabenti laimėtojams.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Vaidotas VILKAS

Hits: 373

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite