Pagrindinis loterijos prizas iškeliavo į Lankupius

Šilutėje, parduotuvėje „Dobilas“, įvyko tradicinis UAB „Šilutės prekyba“ kalėdinis žaidimas. 17-ai laimėtojų įteikti įvairios vertės prizai. Labiausiai pasisekė Lankupių kaimo gyventojams Algimantui ir Janinai Veseriams, kurie išlošė naujutėlaitį šaldytuvą „Snaigė“.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

Kiek metų UAB „Šilutės prekyba“ organizuoja kalėdinę loteriją ir kiek kartų jau teko būti dovanas dalijančiu Kalėdų Seneliu, įmonės vadovas Egidijus Kuzminskas tiksliai pasakyti negalėjo. Anot jo, „Šilutės prekyba“ su rėmėjais šį žaidimą organizuoja kelioliktą kartą. Bet viena akivaizdu – prizus E. Kuzminskas kasmet dalija su didžiuliu malonumu ir niekuomet šios malonios pareigos neperleidžia kitiems.
Šiemet taisyklės buvo tokios pat, kaip ir anksčiau. Loterija vyko nuo 2016 metų spalio 1 iki gruodžio 31 dienos. Pirkėjai, „Šilutės prekybos“ parduotuvių tinkle įsigiję prekių, tarp kurių bent viena pažymėta loterijos ženklu ir kurių bendra vertė siekė 6 eurus, galėjo antroje čekio pusėje užrašyti savo duomenis ir dalyvauti loterijoje.
Pasak E. Kuzminsko, šiemet loterijoje dalyvavo beveik 12 tūkst. pirkėjų iš Šilutės ir Pagėgių savivaldybių. Iš visų čekių, pagal esamą prizų kiekį, buvo ištraukta 18 laimingųjų. Pirkėjai, kurių čekiai ištraukti, sausio 5 d. galėjo atvykti į parduotuvę „Dobilas“ ir pasivaržyti dėl vieno iš prizų. Pagal abėcėlės tvarka sudarytą sąrašą, vienas iš sąrašo pradžios, kitas – iš galo, žmonės ėjo prie staliuko ir rinkosi vokus. Kokio prizo pavadinimas buvo voke, tokį prizą ir gavo.
Prieš pat loteriją netikėtai atšalo oras ir gana gausiai prisnigo, todėl vienas iš 18 dalyvių neatvyko traukti prizų. Sutarta, kad sumažėjus dalyvių, iš loterijos išimamas mažiausios vertės prizas. Žaidimo dalyviai varžėsi dėl džiovyklės, skalbimo mašinos, dujinės viryklės, dulkių siurblio ir kitų mažesnės vertės prizų. Vertingiausias prizas buvo didžiulis šiuolaikiškas šaldytuvas „Snaigė“. Žmonės su vokais ėjo prie E. Kuzminsko ir skaitė išloštų prizų pavadinimus. Laimėta džiovyklė, skalbimo mašina, kiti prizai, o šaldytuvo savininkas paaiškėjo tik pabaigoje.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Priešpaskutins atvėręs savąjį voką, užrašą „Šaldytuvas „Snaigė“ lapelyje išvydo Lankupių kaimo gyventojas Algimantas Veseris, į loteriją atvykęs su sutuoktine Janina. Jie sakė turį šaldytuvą, tačiau džiaugėsi gauta proga turimą pasikeisti nauju.
Ištraukus prizus, įvyko dar viena tradicinė procedūra – visi susirinkusieji nusifotografavo. Po to laimėjusieji didelius daiktus ėjo prie Egidijaus Kuzminsko tartis, kaip šie bus atgabenti laimėtojams.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Suomijos bibliotekose – jaukios erdvės lankytojų poreikiams

Vykdant „Erasmus+“ mobilumo projektą „Naujos kompetencijos bibliotekininkams vystant neformalųjį suaugusiųjų švietimą“ gegužės 9–13 d. grupė Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos, Klaipėdos apskr. I. Simonaitytės viešosios bibliotekos, Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos bibliotekininkių lankėsi Suomijos bibliotekose, jų padaliniuose ir kitose įstaigose, teikiančiose kultūros, švietimo, skaitmeninio raštingumo bei kitas paslaugas. Projekto metu tobulintos edukacinių programų rengimo ir vykdymo kompetencijos, domėtasi  neformaliuoju suaugusiųjų švietimu, semtasi patirties stebint skandinavišką bibliotekinės veiklos modelį. Pirmąją kelionės dieną Lankytasi Helsinkio universiteto bibliotekoje, kuri

Taip pat skaitykite