Pagrindinis loterijos prizas iškeliavo į Lankupius

Šilutėje, parduotuvėje „Dobilas“, įvyko tradicinis UAB „Šilutės prekyba“ kalėdinis žaidimas. 17-ai laimėtojų įteikti įvairios vertės prizai. Labiausiai pasisekė Lankupių kaimo gyventojams Algimantui ir Janinai Veseriams, kurie išlošė naujutėlaitį šaldytuvą „Snaigė“.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

UAB „Šilutės prekyba“ vadovas Egidijus Kuzminskas su malonumu kasmet dalija prizus kalėdinio žaidimo laimėtojams.

Kiek metų UAB „Šilutės prekyba“ organizuoja kalėdinę loteriją ir kiek kartų jau teko būti dovanas dalijančiu Kalėdų Seneliu, įmonės vadovas Egidijus Kuzminskas tiksliai pasakyti negalėjo. Anot jo, „Šilutės prekyba“ su rėmėjais šį žaidimą organizuoja kelioliktą kartą. Bet viena akivaizdu – prizus E. Kuzminskas kasmet dalija su didžiuliu malonumu ir niekuomet šios malonios pareigos neperleidžia kitiems.
Šiemet taisyklės buvo tokios pat, kaip ir anksčiau. Loterija vyko nuo 2016 metų spalio 1 iki gruodžio 31 dienos. Pirkėjai, „Šilutės prekybos“ parduotuvių tinkle įsigiję prekių, tarp kurių bent viena pažymėta loterijos ženklu ir kurių bendra vertė siekė 6 eurus, galėjo antroje čekio pusėje užrašyti savo duomenis ir dalyvauti loterijoje.
Pasak E. Kuzminsko, šiemet loterijoje dalyvavo beveik 12 tūkst. pirkėjų iš Šilutės ir Pagėgių savivaldybių. Iš visų čekių, pagal esamą prizų kiekį, buvo ištraukta 18 laimingųjų. Pirkėjai, kurių čekiai ištraukti, sausio 5 d. galėjo atvykti į parduotuvę „Dobilas“ ir pasivaržyti dėl vieno iš prizų. Pagal abėcėlės tvarka sudarytą sąrašą, vienas iš sąrašo pradžios, kitas – iš galo, žmonės ėjo prie staliuko ir rinkosi vokus. Kokio prizo pavadinimas buvo voke, tokį prizą ir gavo.
Prieš pat loteriją netikėtai atšalo oras ir gana gausiai prisnigo, todėl vienas iš 18 dalyvių neatvyko traukti prizų. Sutarta, kad sumažėjus dalyvių, iš loterijos išimamas mažiausios vertės prizas. Žaidimo dalyviai varžėsi dėl džiovyklės, skalbimo mašinos, dujinės viryklės, dulkių siurblio ir kitų mažesnės vertės prizų. Vertingiausias prizas buvo didžiulis šiuolaikiškas šaldytuvas „Snaigė“. Žmonės su vokais ėjo prie E. Kuzminsko ir skaitė išloštų prizų pavadinimus. Laimėta džiovyklė, skalbimo mašina, kiti prizai, o šaldytuvo savininkas paaiškėjo tik pabaigoje.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Šaldytuvą loterijoje laimėjo Algimantas ir Janina Veseriai iš Sakūčių.

Priešpaskutins atvėręs savąjį voką, užrašą „Šaldytuvas „Snaigė“ lapelyje išvydo Lankupių kaimo gyventojas Algimantas Veseris, į loteriją atvykęs su sutuoktine Janina. Jie sakė turį šaldytuvą, tačiau džiaugėsi gauta proga turimą pasikeisti nauju.
Ištraukus prizus, įvyko dar viena tradicinė procedūra – visi susirinkusieji nusifotografavo. Po to laimėjusieji didelius daiktus ėjo prie Egidijaus Kuzminsko tartis, kaip šie bus atgabenti laimėtojams.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Tradicinė visų loterijos finalo dalyvių nuotrauka.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite