Pagėgius sudrebins miesto šventė

Bent jau taip teigia pranešimą išplatinęs Pagėgių kultūros centras. Šiame pranešime skelbiama:

„Rugsėjo 11-12 dienomis Pagėgiuose šurmuliuos miesto šventė, kurioje įdomios veiklos ras kiekvienas – sporto, meno, kultūros entuziastai, o išsiilgę muzikos vakare miesto stadione galės klausytis žymių šalies atlikėjų koncerto.

Jau nuo ryto sporto entuziastų lauks tradicinis bėgimas „Mikytai – Pagėgiai“, stalo teniso rungtys, krepšinio turnyras. Gėlių mylėtojus džiugins gėlininkės Dijanos Sudeikienės tradicinė gėlių paroda „Diagnozė – jurginai“, kurioje bus eksponuojama daugiau nei 100 jurginų rūšių. Panemunėje bus atidarytas parkas, atidengta skulptūra „Vilko vaikams“ atminti.

Po aktyvios pirmosios dienos pusės pagėgiškiai ir svečiai bus kviečiami į miesto stadioną, kuriame mažuosius šventės lankytojus pasitiks šou grupė „Trys draugai“ su programa „Išdaigos burbulų šalyje“. Šventės metu veiks mugė, kurioje neabejotinai kiekvienas ras ką įsigyti. Organizatoriai žada, kad išalkusieji irgi nebus palikti likimo valiai. Maistą gamins ir juo prekiaus patyrusi įmonė iš Kauno. Maisto gurmanai galės paskanauti įvairių šalių virtuvių patiekalų. Neabejingi kultūrai ir menui, turės galimybę pasiklausyti Pagėgių krašto mėgėjų meno kolektyvų koncerto, o sportininkų, ūkininkų ir naujagimių laukia apdovanojimai.

Šventę atidarys Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus ir svečių sveikinimai. Koncertinėje vakaro programoje pasirodys įžymūs atlikėjai – Ruslanas Kirilkinas, Natalija Bunkė ir Džordana Butkutė. Nepamirštamą Pagėgių miesto šventės pirmąją dieną vainikuos šventinis fejerverkas!

Po aktyvaus bei triukšmingo šeštadienio, sekmadienį pagėgiškiai bus kviečiami į Pagėgių parapijos titulinius Šv. Kryžiaus atlaidus. Šv. Mišios skirtos Pagėgių kraštui ir jo žmonėms. Po mišių – atlikėjos Andželos Mickutės ir pianisto Kęstučio Paulaičio koncertas.

Pagėgių savivaldybės meras V. Bendaravičius patikino, kad Miesto šventėje laukiami ne tik šio krašto žmonės, bet ir visi geranoriškai nusiteikę svečiai, kurie atsižvelgs į organizatorių prašymus, nes saugumui bus skiriamas itin didelis dėmesys.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius irgi sako tikintis, kad renginius lankantys dalyviai jau išmoko kaip reikia saugiai elgtis ir supranta esamos situacijos sudėtingumą bei sugeba įvertinti galimas rizikas. Todėl jis prašo žiūrovų, prekybininkų ir visų dalyvausiančių šventės renginiuose žmonių, laikytis LR Vyriausybės nustatytų COVID-19 saugumo reikalavimų, apie kuriuos nuolat bus informuojama renginių metu. Saugus atstumas, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas, rankų dezinfekavimas, rekomenduojamas apsauginių kaukių dėvėjimas, tikriausiai, jau visiems suprantami dalykai.

Tad susitikime rugsėjo 11 – 12 dienomis Pagėgiuose!

Miesto šventės organizatoriai – Pagėgių savivaldybės kultūros centras, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, finansiniai rėmėjai – Pagėgių savivaldybė, AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „LT Energija“, UAB „International Restaurant“. Partneris – Pagėgių seniūnija.

Informaciniai rėmėjai – Voruta, naujienų svetainė www.pamarys.eu, laikraštis „Šilokarčema“, interneto svetainė „Šilainės kraštas“.

Pagėgių kultūros centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite