Pagėgius sudrebins miesto šventė

Bent jau taip teigia pranešimą išplatinęs Pagėgių kultūros centras. Šiame pranešime skelbiama:

„Rugsėjo 11-12 dienomis Pagėgiuose šurmuliuos miesto šventė, kurioje įdomios veiklos ras kiekvienas – sporto, meno, kultūros entuziastai, o išsiilgę muzikos vakare miesto stadione galės klausytis žymių šalies atlikėjų koncerto.

Jau nuo ryto sporto entuziastų lauks tradicinis bėgimas „Mikytai – Pagėgiai“, stalo teniso rungtys, krepšinio turnyras. Gėlių mylėtojus džiugins gėlininkės Dijanos Sudeikienės tradicinė gėlių paroda „Diagnozė – jurginai“, kurioje bus eksponuojama daugiau nei 100 jurginų rūšių. Panemunėje bus atidarytas parkas, atidengta skulptūra „Vilko vaikams“ atminti.

Po aktyvios pirmosios dienos pusės pagėgiškiai ir svečiai bus kviečiami į miesto stadioną, kuriame mažuosius šventės lankytojus pasitiks šou grupė „Trys draugai“ su programa „Išdaigos burbulų šalyje“. Šventės metu veiks mugė, kurioje neabejotinai kiekvienas ras ką įsigyti. Organizatoriai žada, kad išalkusieji irgi nebus palikti likimo valiai. Maistą gamins ir juo prekiaus patyrusi įmonė iš Kauno. Maisto gurmanai galės paskanauti įvairių šalių virtuvių patiekalų. Neabejingi kultūrai ir menui, turės galimybę pasiklausyti Pagėgių krašto mėgėjų meno kolektyvų koncerto, o sportininkų, ūkininkų ir naujagimių laukia apdovanojimai.

Šventę atidarys Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus ir svečių sveikinimai. Koncertinėje vakaro programoje pasirodys įžymūs atlikėjai – Ruslanas Kirilkinas, Natalija Bunkė ir Džordana Butkutė. Nepamirštamą Pagėgių miesto šventės pirmąją dieną vainikuos šventinis fejerverkas!

Po aktyvaus bei triukšmingo šeštadienio, sekmadienį pagėgiškiai bus kviečiami į Pagėgių parapijos titulinius Šv. Kryžiaus atlaidus. Šv. Mišios skirtos Pagėgių kraštui ir jo žmonėms. Po mišių – atlikėjos Andželos Mickutės ir pianisto Kęstučio Paulaičio koncertas.

Pagėgių savivaldybės meras V. Bendaravičius patikino, kad Miesto šventėje laukiami ne tik šio krašto žmonės, bet ir visi geranoriškai nusiteikę svečiai, kurie atsižvelgs į organizatorių prašymus, nes saugumui bus skiriamas itin didelis dėmesys.

Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius irgi sako tikintis, kad renginius lankantys dalyviai jau išmoko kaip reikia saugiai elgtis ir supranta esamos situacijos sudėtingumą bei sugeba įvertinti galimas rizikas. Todėl jis prašo žiūrovų, prekybininkų ir visų dalyvausiančių šventės renginiuose žmonių, laikytis LR Vyriausybės nustatytų COVID-19 saugumo reikalavimų, apie kuriuos nuolat bus informuojama renginių metu. Saugus atstumas, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas, rankų dezinfekavimas, rekomenduojamas apsauginių kaukių dėvėjimas, tikriausiai, jau visiems suprantami dalykai.

Tad susitikime rugsėjo 11 – 12 dienomis Pagėgiuose!

Miesto šventės organizatoriai – Pagėgių savivaldybės kultūros centras, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, finansiniai rėmėjai – Pagėgių savivaldybė, AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „LT Energija“, UAB „International Restaurant“. Partneris – Pagėgių seniūnija.

Informaciniai rėmėjai – Voruta, naujienų svetainė www.pamarys.eu, laikraštis „Šilokarčema“, interneto svetainė „Šilainės kraštas“.

Pagėgių kultūros centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite