Pagėgių lengvaatlečių laimėjimai

Baigėsi lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2014“ varžybų trys etapai. Varžėsi vaikai, jaunučiai ir jauniai iš visos Žemaitijos.

Su šio rašinio autore trenere A. Jankantiene – prizinių vietų laimėtojai G. Endriukaitis, A. Ambarcumian ir M. Maselskis.

Pirmajame ir antrajame etape vaikų grupėje itin sėkmingai pasirodė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinis Markas Maselskis (trenerė Alvyra Jankantienė) – jis šuolio į aukštį (1,40 m) ir į tolį (4,69m) sektoriuose iškovojo pirmąsias vietas. Deja, paskutiniame etape gripas vaikinui pakišo koją ir jis liko antras. Susumavus trijų etapų rezultatus Markas Maselskis iš Stoniškių bendroje įskaitoje užėmė dvi antrąsias vietas ir buvo apdovanotas antro laipsnio diplomais ir taurėmis.
Antrajame etape vaikų grupėje Eitvydas Šalkauskas iš Natkiškių (mokytojas Antanas Musvydas) šuolio į aukštį rungtyje (1,25 m) užėmė antrąją vietą. Bendroje įskaitoje sportininkas liko ketvirtas.
Jaunučių grupėje sėkmė lydėjo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokinę Areviką Ambarcumian (trenerė Alvyra Jankantienė), kuri 3 kg rutulio stūmimo (8,78 m) rungties visuose etapuose ir bendroje įskaitoje iškovojo antrąsias vietas.
Vilius Urbonas iš Natkiškių (mokytojas A. Musvydas) šuolio į aukštį rungtyje (1,60 m) iškovojo antrą vietą.
Trečiame etape Gytis Endriukaitis iš Vilkyškių (mokytoja Danutė Baltrušaitienė) 300 m atbėgo trečias (44,75 s) ir bendroje įskaitoje užsitikrino trečiąją vietą.
Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtiniai (trenerė Alvyra Jankantienė) Rytis Daškauskas (300 m bėgimas), Aurelija Usanova (šuolis į tolį) ir Dovilė Valiukonytė (rutulio stūmimas) iškovojo po vieną trečią vietą, bet bendroje įskaitoje liko ketvirti.
Jaunių grupėje pirmame etape Eglė Usanova, rutulio stūmimo rungtyje iškovojusi trečiąją vietą, dėl rankos traumos kituose etapuose nebedalyvavo.