Pagėgių kultūros darbuotojams – garbus apdovanojimas

Pagėgių savivaldybės kultūros centro ir Natkiškių kultūros namų darbuotojai balandžio 15 dieną iškiliai minėjo Pasaulinę kultūros dieną. Organizuotoje šventėje Pagėgių savivaldybės kultūros centro kolektyvui buvo įteiktas garbingas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Pagėgių kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienės iškilmių metu įteiktas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Pagėgių kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienės iškilmių metu įteiktas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Kultūros ministerijos įsteigtos premijos skiriamos už paskutiniųjų 5 metų aktyvią, kūrybingą ir novatorišką kultūros centrų veiklą, puoselėjant etninę kultūrą, mėgėjų meną, kuriant menines programas, plėtojant švietėjišką (edukacinę), pramoginę veiklą, tenkinant bendruomenės kultūrinius poreikius ir organizuojant profesionalaus meno sklaidą. Skiriant premijas taip pat atsižvelgiama į kultūros centrų patalpų ir darbo organizavimui reikalingų priemonių būklę bei kultūros ir meno darbuotojų kvalifikaciją.
Į apdovanojimo ceremonijai skirtą koncertą atvyko garbingų svečių iš Kultūros ministerijos: Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Jadvyga Lisevičiūtė bei Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa, Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliudžiuvaitienė, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius Arvydas Griškus, Pagėgių krašto Garbės pilietis Martynas Purvinas su žmona, Pagėgių krašto įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovai bei pagėgiškiai.
Šventinio koncerto šūkis: „Laikas, kurį mums dovanoja kasdieninis darbų laikrodis“.
Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“. Jos atvykstantiems svečiams dovanojo po nedidelį akmeninį laikroduką, rodantį skirtingą laiką. „Niekada nevėlu įsilieti į kultūrinį veiksmą“, – tokia organizatorių mintis.
Kultūros namų fojė, stiklo menėje, trimito garsai, kviečiantys į ceremoniją, aidėjo skleidžiami ilgamečio saviveiklininko, pagėgiškio Vaclovo Kasnausko.
Kiekvienas į renginį atvykęs svečias buvo istorinio įvykio liudininkas bei šio garbaus apdovanojimo dalis. Pasak Kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, koncertu, iškilmių scenarijaus siužetu norėta parodyti laiko tėkmę kultūroje ir pabūti laikrodžiu – jo mechanizmu. Ne, ne šveicarišku – paprastu Pagėgių laikrodžiu, bet su tiksliu ir tvirtu mechanizmu, kurį sudaro mieli žiūrovai, svečiai, kolektyvų dalyviai, rėmėjai, steigėjai, bičiuliai… Ir jei nors viena detalė stringa – stringa viskas.
„Džiaugiuosi, kad mažame, bet pačiame brangiausiame Pagėgių krašte į Kultūros laikrodžio mechanizmą buvo, yra ir bus įsuktas kiekvienas. Dėkojame Jums iš širdies, kad esate mūsų įvertinimo didelė dalis“, – kreipėsi į susirinkusius direktorė.
Scenoje iškilmingai buvo pagerbtas kiekvienas darbuotojas, dirbantis šiame kolektyve, o svečiai turėjo galimybę įsiamžinti prie fotosienos su Lietuvoje geriausio antros kategorijos kultūros centro logotipu.

Mažosios Lietuvos kultūros paveldo tyrinėtojai Marija ir Martynas Purvinai įsiamžino prie fotosienos.

Mažosios Lietuvos kultūros paveldo tyrinėtojai Marija ir Martynas Purvinai įsiamžino prie fotosienos.

Saviveiklininkai dovanojo nuoširdų koncertą, po kurio prasidėjo sveikinimų banga. Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėjai Jadvygai Lisevičiūtei bei Lietuvos liaudies kultūros centro direktoriui Sauliui Liausai įteikus kultūros ministro Šarūno Biručio diplomą, liudijantį apie geriausią Lietuvoje II kategorijos kultūros centrą, į sceną lipo gausus būrys Pagėgių krašto įstaigų vadovų, garbių svečių, nevyriausybinių organizacijų atstovų, kurie sveikino gėlėmis ir dovanomis gražaus apdovanojimo proga visus kultūros darbuotojus.
Koncertą vainikavo nuotaikinga kultūros darbuotojų ir saviveiklininkų bendrai atlikta daina.
Iki vėlumos kultūrininkai bei svečiai neskubėjo namo, bendravo, šoko, dainavo.
Gautas apdovanojimas įpareigoja ir ateityje dirbti kūrybiškai, kad darbo ir veiklos laikrodis veiktų sklandžiai ir nesustojamai.

Kultūros centro inf.

Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“.

Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite