Pagėgių kultūros darbuotojams – garbus apdovanojimas

Pagėgių savivaldybės kultūros centro ir Natkiškių kultūros namų darbuotojai balandžio 15 dieną iškiliai minėjo Pasaulinę kultūros dieną. Organizuotoje šventėje Pagėgių savivaldybės kultūros centro kolektyvui buvo įteiktas garbingas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Pagėgių kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienės iškilmių metu įteiktas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Pagėgių kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienės iškilmių metu įteiktas apdovanojimas „Geriausias kultūros centras Lietuvoje – II kategorija“.

Kultūros ministerijos įsteigtos premijos skiriamos už paskutiniųjų 5 metų aktyvią, kūrybingą ir novatorišką kultūros centrų veiklą, puoselėjant etninę kultūrą, mėgėjų meną, kuriant menines programas, plėtojant švietėjišką (edukacinę), pramoginę veiklą, tenkinant bendruomenės kultūrinius poreikius ir organizuojant profesionalaus meno sklaidą. Skiriant premijas taip pat atsižvelgiama į kultūros centrų patalpų ir darbo organizavimui reikalingų priemonių būklę bei kultūros ir meno darbuotojų kvalifikaciją.
Į apdovanojimo ceremonijai skirtą koncertą atvyko garbingų svečių iš Kultūros ministerijos: Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Jadvyga Lisevičiūtė bei Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa, Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliudžiuvaitienė, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius Arvydas Griškus, Pagėgių krašto Garbės pilietis Martynas Purvinas su žmona, Pagėgių krašto įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovai bei pagėgiškiai.
Šventinio koncerto šūkis: „Laikas, kurį mums dovanoja kasdieninis darbų laikrodis“.
Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“. Jos atvykstantiems svečiams dovanojo po nedidelį akmeninį laikroduką, rodantį skirtingą laiką. „Niekada nevėlu įsilieti į kultūrinį veiksmą“, – tokia organizatorių mintis.
Kultūros namų fojė, stiklo menėje, trimito garsai, kviečiantys į ceremoniją, aidėjo skleidžiami ilgamečio saviveiklininko, pagėgiškio Vaclovo Kasnausko.
Kiekvienas į renginį atvykęs svečias buvo istorinio įvykio liudininkas bei šio garbaus apdovanojimo dalis. Pasak Kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, koncertu, iškilmių scenarijaus siužetu norėta parodyti laiko tėkmę kultūroje ir pabūti laikrodžiu – jo mechanizmu. Ne, ne šveicarišku – paprastu Pagėgių laikrodžiu, bet su tiksliu ir tvirtu mechanizmu, kurį sudaro mieli žiūrovai, svečiai, kolektyvų dalyviai, rėmėjai, steigėjai, bičiuliai… Ir jei nors viena detalė stringa – stringa viskas.
„Džiaugiuosi, kad mažame, bet pačiame brangiausiame Pagėgių krašte į Kultūros laikrodžio mechanizmą buvo, yra ir bus įsuktas kiekvienas. Dėkojame Jums iš širdies, kad esate mūsų įvertinimo didelė dalis“, – kreipėsi į susirinkusius direktorė.
Scenoje iškilmingai buvo pagerbtas kiekvienas darbuotojas, dirbantis šiame kolektyve, o svečiai turėjo galimybę įsiamžinti prie fotosienos su Lietuvoje geriausio antros kategorijos kultūros centro logotipu.

Mažosios Lietuvos kultūros paveldo tyrinėtojai Marija ir Martynas Purvinai įsiamžino prie fotosienos.

Mažosios Lietuvos kultūros paveldo tyrinėtojai Marija ir Martynas Purvinai įsiamžino prie fotosienos.

Saviveiklininkai dovanojo nuoširdų koncertą, po kurio prasidėjo sveikinimų banga. Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėjai Jadvygai Lisevičiūtei bei Lietuvos liaudies kultūros centro direktoriui Sauliui Liausai įteikus kultūros ministro Šarūno Biručio diplomą, liudijantį apie geriausią Lietuvoje II kategorijos kultūros centrą, į sceną lipo gausus būrys Pagėgių krašto įstaigų vadovų, garbių svečių, nevyriausybinių organizacijų atstovų, kurie sveikino gėlėmis ir dovanomis gražaus apdovanojimo proga visus kultūros darbuotojus.
Koncertą vainikavo nuotaikinga kultūros darbuotojų ir saviveiklininkų bendrai atlikta daina.
Iki vėlumos kultūrininkai bei svečiai neskubėjo namo, bendravo, šoko, dainavo.
Gautas apdovanojimas įpareigoja ir ateityje dirbti kūrybiškai, kad darbo ir veiklos laikrodis veiktų sklandžiai ir nesustojamai.

Kultūros centro inf.

Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“.

Besirenkančius svečius pasitiko jaunosios šokėjos, tądien virtusios „mažaisiais laikrodukais“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite