Padėkos vakaro dalyviams meras dalijo prizus ir gerą nuotaiką

Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre įvyko tradicinis Padėkos vakaras, kurio metu rajono vadovai dėkojo verslininkams, savivaldybės įmonių ir biudžetinių įstaigų vadovams ir darbuotojams. Šis Padėkos vakaras iš kitų išsiskyrė tuo, kad labiausiai nusipelniusiems šiemet buvo įteiktos devynios sagų pavidalo nominacijos.

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Pasveikino meras
Šilutės r. savivaldybė Padėkos vakarą surengė ketvirtą kartą. Antrą kartą iš eilės jis vyko Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre. Pamažu formuojasi tokių vakarų tradicijos, vis noriau į juos renkasi vietos verslininkai bei Savivaldybės ir biudžetinių įmonių vadovai. Vieną kartą dalyvavusieji ateina ir kitais metais, tačiau netrūksta ir iki tol šioje šventėje nematytų veidų. Nuolatinis Padėkos vakarų vedėjas Marijus Budraitis kaskart sumano vis ką nors naujo, tad ir ne pirmą kartą atėjusieji patiria staigmenų. Šiemet tokia staigmena buvo 9 sagų pavidalo plaketės. Prieš teikdamas nominacijas, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis tarė sveikinimo žodį.
„Tai yra tradicija, besitęsianti jau keletą metų, kai Savivaldybė inicijuoja susitikimą, kad galėtume pabūti kartu. Praėjo dar vieneri metai. Mes norime pasakyti daug gerų žodžių, kurių galbūt nesuspėjome pasakyti per metus visiems Šilutės savivaldybės verslininkams. Jūs esate tas luomas, kuris kuria darbo vietas, kuriate žmonių užimtumą ir neleidžiate paskutiniams gyventojams išvažiuoti iš Šilutės savivaldybės. Jūs ne tik kuriate, bet ir esate dosnūs. Jūs visus metus rėmėte ir kaimo bendruomenes, ir miesto šventes. Pas ne vieną verslininką ant stalo gruodžio pradžioje esu matęs po didelį pluoštą paramos prašymų. Jūs visiems dalijate gerumą. Už tai mes verslininkams esame be galo dėkingi, ir Savivaldybė yra pasirengusi, nors ne visada gali, kuo daugiau padėti verslininkams. Stengiamės, kad dėl Savivaldybės būtų kuo mažiau trukdžių verslui“.
Meras dėkojo ir biudžetinių bei viešųjų įstaigų vadovams: „Ne vien tik verslas kuria gyvenimą, jį kuriate ir jūs. Labai daug įmonių, kurios daro didelę įtaką mūsų savivaldybės gyvenimui“. Jis pasidžiaugė, kad visos įstaigos dirba pakankamai darniai, todėl Šilutės savivaldybė šiais metais pagal savo rezultatus užėmė penktąją vietą.
Palinkėjęs, kad kitąmet kiekvieno vadovo galvoje atsirastų daug gražių minčių ir jas pavyktų įgyvendinti, meras pasveikino artėjančių švenčių proga: „Sveikatos, kantrybės, ramybės jūsų šeimoms ir jūsų artimiesiems. Gražaus kūčių, kalėdinio stalo, ir be galo triukšmingų Naujųjų metų bei gero šio vakaro“.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Nominacijos
Renginio vedėjas M. Budraitis paprašė mero pasilikti scenoje ir įteikti šventines nominacijas. Sagų pavidalo ženklus iš emalio sukūrė dailės mokytojas iš Kintų Romas Tarvydas. Į kiekvieną nominaciją pretendavo trys kandidatai. „Metų lyderio“ nominacija, ir, žinoma, saga įteikta AB „Šilutės baldai“ direktorei Astai Dijokienei. Metų lyderiu pripažintas ir UAB „Germanika“ vadovas Rolandas Baltuonis. „Metų investicijų“ nominacija atiteko UAB „Šilutės vėjo projektai“ vadovui Tadui Navickui. „Metų skrydžio“ nominacija skirta UAB „Klasmann – Deilmann Šilutė“ direktoriui Kazimierui Kaminskui, „Metų atradimu“ pripažintas UAB „Sagum“, kurios nuomojamose patalpose Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre ir vyko renginys, vadovas Leonas Bartkus. „Metų proveržio“ nominacijos atsiimti atėjo UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas. Teikdamas prizą, meras jo pasiteiravo, ar R. Višinskas paplukdys savo naujuoju laivu. Tas nepasimetė, tik paprašė pateikti plauksiančiųjų sąrašą. „Metų veido“ nominaciją gavo UAB „Šarūno reklama“ savininkas Šarūnas Stancikas. Metų kulinarinio paveldo nominacija įvertinta UAB „Anitos žuvys“ ir šios įmonės vadovai Anita bei Jurijus Belokopytovai, o „Metų kaimo turizmo“ ženklą atsiėmė „Ventainės“ kaimo turizmo sodybos savininkai Beatričė ir Šarūnas Laužikai.
Po kiekvienų trijų įteiktų apdovanojimų buvo daroma pertraukėlė. Jų metu savo šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“, kuriam vadovauja Asta Maigienė, šokėjų poros.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Pagaliau visi šokiai buvo sušokti, visi prizai išdalinti, kėdės patrauktos į salės pakraštį, o vakaro dalyviai pakviesti prie stalų. Prie švediško stalo apsirūpinę vaišėmis vakaro svečiai būriavosi grupelėmis ir mielai naudojosi proga ramiai pabendrauti. Savivaldybės vadovai suspėjo prieiti prie visų ir kiekvienam surasti gerą žodį.
Vaidotas VILKAS

 

Hits: 726

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos atstovai kreipėsi į Prezidentą dėl krašto heraldikos kūrimo

2021 m. balandžio 16 d. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, prašydama padėti išspręsti nevaisingą diskusiją su Lietuvos heraldikos komisija (LHK), kuri atsisako įteisinti Mažosios Lietuvos vietos žmonių pasirinktą regiono herbo simbolį. Kurti etnografinio Mažosios Lietuvos regiono heraldiką imtasi 2014 metais. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba sukvietė regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Neringos, Jurbarko, Tauragės rajono, Pagėgių ir Šilutės) kultūrininkus, visuomenininkus, senuosius krašto gyventojus, išeiviją išreikšti nuomonę, koks simbolis geriausiai atspindėtų

Kintų mokykloje istorijos moko dr. Rubenas Bukavickas

Gera žinia Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu interneto svetainėje pasidžiaugė šios mokyklos vadovė Asta Gužauskienė. Istorijos mokytojas Rubenas Bukavickas gavo mokslų daktaro laipsnį. Direktorė Asta Gužauskienė rašo: „Kad darbuotojai kelia kvalifikaciją mokymuose, kursuose, seminaruose, daugumai visuomenės tai yra žinoma ir gana įprasta. Bet priimti sprendimą studijuoti – iššūkis! Kintų mokykloje mėgstami iššūkiai – kasmet studijuoja vidutiniškai po penkis darbuotojus: vieni siekia profesijos ar papildomos profesijos, persikvalifikavimo, kiti – pedagogikos studijų ar net mokslinio laipsnio! Šiuo metu mokykloje dirba 47 darbuotojai,

COVID-19 Šilutės rajone: per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų – 398, paskiepyti per 7 tūkst. gyventojų

Praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje patvirtinta 1344 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, mirė 14 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Šilutės rajone – 5 nauji atvejai.  Balandžio 22 d. duomenimis, Šilutės rajone šiuo metu iš viso sergančiųjų koronavirusu – 398 asmenys, o mirusiųjų nuo COVID-19 – 63. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 2 797 Šilutės r. savivaldybės gyventojai. Iš jų pasveiko 2 253 asmenys. Žinoma, jog iš viso Šilutės r. savivaldybėje paskiepyti 7 056 asmenys. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 237 950

Balandžio 22-oji – Pasaulinė žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario ekvinokciją, kuri skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, Lietuvos Respublikos Atkūriamasis Seimas (tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba) 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir

Taip pat skaitykite