Padėkos vakaro dalyviams meras dalijo prizus ir gerą nuotaiką

Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre įvyko tradicinis Padėkos vakaras, kurio metu rajono vadovai dėkojo verslininkams, savivaldybės įmonių ir biudžetinių įstaigų vadovams ir darbuotojams. Šis Padėkos vakaras iš kitų išsiskyrė tuo, kad labiausiai nusipelniusiems šiemet buvo įteiktos devynios sagų pavidalo nominacijos.

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Pasveikino meras
Šilutės r. savivaldybė Padėkos vakarą surengė ketvirtą kartą. Antrą kartą iš eilės jis vyko Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre. Pamažu formuojasi tokių vakarų tradicijos, vis noriau į juos renkasi vietos verslininkai bei Savivaldybės ir biudžetinių įmonių vadovai. Vieną kartą dalyvavusieji ateina ir kitais metais, tačiau netrūksta ir iki tol šioje šventėje nematytų veidų. Nuolatinis Padėkos vakarų vedėjas Marijus Budraitis kaskart sumano vis ką nors naujo, tad ir ne pirmą kartą atėjusieji patiria staigmenų. Šiemet tokia staigmena buvo 9 sagų pavidalo plaketės. Prieš teikdamas nominacijas, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis tarė sveikinimo žodį.
„Tai yra tradicija, besitęsianti jau keletą metų, kai Savivaldybė inicijuoja susitikimą, kad galėtume pabūti kartu. Praėjo dar vieneri metai. Mes norime pasakyti daug gerų žodžių, kurių galbūt nesuspėjome pasakyti per metus visiems Šilutės savivaldybės verslininkams. Jūs esate tas luomas, kuris kuria darbo vietas, kuriate žmonių užimtumą ir neleidžiate paskutiniams gyventojams išvažiuoti iš Šilutės savivaldybės. Jūs ne tik kuriate, bet ir esate dosnūs. Jūs visus metus rėmėte ir kaimo bendruomenes, ir miesto šventes. Pas ne vieną verslininką ant stalo gruodžio pradžioje esu matęs po didelį pluoštą paramos prašymų. Jūs visiems dalijate gerumą. Už tai mes verslininkams esame be galo dėkingi, ir Savivaldybė yra pasirengusi, nors ne visada gali, kuo daugiau padėti verslininkams. Stengiamės, kad dėl Savivaldybės būtų kuo mažiau trukdžių verslui“.
Meras dėkojo ir biudžetinių bei viešųjų įstaigų vadovams: „Ne vien tik verslas kuria gyvenimą, jį kuriate ir jūs. Labai daug įmonių, kurios daro didelę įtaką mūsų savivaldybės gyvenimui“. Jis pasidžiaugė, kad visos įstaigos dirba pakankamai darniai, todėl Šilutės savivaldybė šiais metais pagal savo rezultatus užėmė penktąją vietą.
Palinkėjęs, kad kitąmet kiekvieno vadovo galvoje atsirastų daug gražių minčių ir jas pavyktų įgyvendinti, meras pasveikino artėjančių švenčių proga: „Sveikatos, kantrybės, ramybės jūsų šeimoms ir jūsų artimiesiems. Gražaus kūčių, kalėdinio stalo, ir be galo triukšmingų Naujųjų metų bei gero šio vakaro“.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Nominacijos
Renginio vedėjas M. Budraitis paprašė mero pasilikti scenoje ir įteikti šventines nominacijas. Sagų pavidalo ženklus iš emalio sukūrė dailės mokytojas iš Kintų Romas Tarvydas. Į kiekvieną nominaciją pretendavo trys kandidatai. „Metų lyderio“ nominacija, ir, žinoma, saga įteikta AB „Šilutės baldai“ direktorei Astai Dijokienei. Metų lyderiu pripažintas ir UAB „Germanika“ vadovas Rolandas Baltuonis. „Metų investicijų“ nominacija atiteko UAB „Šilutės vėjo projektai“ vadovui Tadui Navickui. „Metų skrydžio“ nominacija skirta UAB „Klasmann – Deilmann Šilutė“ direktoriui Kazimierui Kaminskui, „Metų atradimu“ pripažintas UAB „Sagum“, kurios nuomojamose patalpose Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre ir vyko renginys, vadovas Leonas Bartkus. „Metų proveržio“ nominacijos atsiimti atėjo UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas. Teikdamas prizą, meras jo pasiteiravo, ar R. Višinskas paplukdys savo naujuoju laivu. Tas nepasimetė, tik paprašė pateikti plauksiančiųjų sąrašą. „Metų veido“ nominaciją gavo UAB „Šarūno reklama“ savininkas Šarūnas Stancikas. Metų kulinarinio paveldo nominacija įvertinta UAB „Anitos žuvys“ ir šios įmonės vadovai Anita bei Jurijus Belokopytovai, o „Metų kaimo turizmo“ ženklą atsiėmė „Ventainės“ kaimo turizmo sodybos savininkai Beatričė ir Šarūnas Laužikai.
Po kiekvienų trijų įteiktų apdovanojimų buvo daroma pertraukėlė. Jų metu savo šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“, kuriam vadovauja Asta Maigienė, šokėjų poros.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Pagaliau visi šokiai buvo sušokti, visi prizai išdalinti, kėdės patrauktos į salės pakraštį, o vakaro dalyviai pakviesti prie stalų. Prie švediško stalo apsirūpinę vaišėmis vakaro svečiai būriavosi grupelėmis ir mielai naudojosi proga ramiai pabendrauti. Savivaldybės vadovai suspėjo prieiti prie visų ir kiekvienam surasti gerą žodį.
Vaidotas VILKAS

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite