Padėkos vakaro dalyviams meras dalijo prizus ir gerą nuotaiką

Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre įvyko tradicinis Padėkos vakaras, kurio metu rajono vadovai dėkojo verslininkams, savivaldybės įmonių ir biudžetinių įstaigų vadovams ir darbuotojams. Šis Padėkos vakaras iš kitų išsiskyrė tuo, kad labiausiai nusipelniusiems šiemet buvo įteiktos devynios sagų pavidalo nominacijos.

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Kasdieniniuose darbuose įsisukę verslininkai šio vakaro metu nepraleido progos tiesiog pa

Pasveikino meras
Šilutės r. savivaldybė Padėkos vakarą surengė ketvirtą kartą. Antrą kartą iš eilės jis vyko Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre. Pamažu formuojasi tokių vakarų tradicijos, vis noriau į juos renkasi vietos verslininkai bei Savivaldybės ir biudžetinių įmonių vadovai. Vieną kartą dalyvavusieji ateina ir kitais metais, tačiau netrūksta ir iki tol šioje šventėje nematytų veidų. Nuolatinis Padėkos vakarų vedėjas Marijus Budraitis kaskart sumano vis ką nors naujo, tad ir ne pirmą kartą atėjusieji patiria staigmenų. Šiemet tokia staigmena buvo 9 sagų pavidalo plaketės. Prieš teikdamas nominacijas, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis tarė sveikinimo žodį.
„Tai yra tradicija, besitęsianti jau keletą metų, kai Savivaldybė inicijuoja susitikimą, kad galėtume pabūti kartu. Praėjo dar vieneri metai. Mes norime pasakyti daug gerų žodžių, kurių galbūt nesuspėjome pasakyti per metus visiems Šilutės savivaldybės verslininkams. Jūs esate tas luomas, kuris kuria darbo vietas, kuriate žmonių užimtumą ir neleidžiate paskutiniams gyventojams išvažiuoti iš Šilutės savivaldybės. Jūs ne tik kuriate, bet ir esate dosnūs. Jūs visus metus rėmėte ir kaimo bendruomenes, ir miesto šventes. Pas ne vieną verslininką ant stalo gruodžio pradžioje esu matęs po didelį pluoštą paramos prašymų. Jūs visiems dalijate gerumą. Už tai mes verslininkams esame be galo dėkingi, ir Savivaldybė yra pasirengusi, nors ne visada gali, kuo daugiau padėti verslininkams. Stengiamės, kad dėl Savivaldybės būtų kuo mažiau trukdžių verslui“.
Meras dėkojo ir biudžetinių bei viešųjų įstaigų vadovams: „Ne vien tik verslas kuria gyvenimą, jį kuriate ir jūs. Labai daug įmonių, kurios daro didelę įtaką mūsų savivaldybės gyvenimui“. Jis pasidžiaugė, kad visos įstaigos dirba pakankamai darniai, todėl Šilutės savivaldybė šiais metais pagal savo rezultatus užėmė penktąją vietą.
Palinkėjęs, kad kitąmet kiekvieno vadovo galvoje atsirastų daug gražių minčių ir jas pavyktų įgyvendinti, meras pasveikino artėjančių švenčių proga: „Sveikatos, kantrybės, ramybės jūsų šeimoms ir jūsų artimiesiems. Gražaus kūčių, kalėdinio stalo, ir be galo triukšmingų Naujųjų metų bei gero šio vakaro“.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasakė sveikinimo kalbą.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Šventinis Padėkos vakaras prasidėjo nominantų skelbimu.

Nominacijos
Renginio vedėjas M. Budraitis paprašė mero pasilikti scenoje ir įteikti šventines nominacijas. Sagų pavidalo ženklus iš emalio sukūrė dailės mokytojas iš Kintų Romas Tarvydas. Į kiekvieną nominaciją pretendavo trys kandidatai. „Metų lyderio“ nominacija, ir, žinoma, saga įteikta AB „Šilutės baldai“ direktorei Astai Dijokienei. Metų lyderiu pripažintas ir UAB „Germanika“ vadovas Rolandas Baltuonis. „Metų investicijų“ nominacija atiteko UAB „Šilutės vėjo projektai“ vadovui Tadui Navickui. „Metų skrydžio“ nominacija skirta UAB „Klasmann – Deilmann Šilutė“ direktoriui Kazimierui Kaminskui, „Metų atradimu“ pripažintas UAB „Sagum“, kurios nuomojamose patalpose Hugo Šojaus dvaro konferencijų centre ir vyko renginys, vadovas Leonas Bartkus. „Metų proveržio“ nominacijos atsiimti atėjo UAB „Kintai“ vadovas Rimgaudas Višinskas. Teikdamas prizą, meras jo pasiteiravo, ar R. Višinskas paplukdys savo naujuoju laivu. Tas nepasimetė, tik paprašė pateikti plauksiančiųjų sąrašą. „Metų veido“ nominaciją gavo UAB „Šarūno reklama“ savininkas Šarūnas Stancikas. Metų kulinarinio paveldo nominacija įvertinta UAB „Anitos žuvys“ ir šios įmonės vadovai Anita bei Jurijus Belokopytovai, o „Metų kaimo turizmo“ ženklą atsiėmė „Ventainės“ kaimo turizmo sodybos savininkai Beatričė ir Šarūnas Laužikai.
Po kiekvienų trijų įteiktų apdovanojimų buvo daroma pertraukėlė. Jų metu savo šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“, kuriam vadovauja Asta Maigienė, šokėjų poros.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Labiausiai nusipelniusiems šių metų verslininkams įteiktos devynios įrėmintos emalio sagos.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Padėkos vakaro svečius šokiais linksmino sportinių šokių klubo „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė) šokėjų poros.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Susirinkusiųjų laukė šventinis stalas.

Pagaliau visi šokiai buvo sušokti, visi prizai išdalinti, kėdės patrauktos į salės pakraštį, o vakaro dalyviai pakviesti prie stalų. Prie švediško stalo apsirūpinę vaišėmis vakaro svečiai būriavosi grupelėmis ir mielai naudojosi proga ramiai pabendrauti. Savivaldybės vadovai suspėjo prieiti prie visų ir kiekvienam surasti gerą žodį.
Vaidotas VILKAS

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite